Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Nesmrtelná Růže z Jericha: nedílná součást vánočního stolu

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Petr

Proč mi nejde růže objednat? Už mě to nebaví, tvrdili jste mi včera, že bude nabídka k dispozici a nejde to, píše to, že není k dispozici. Tak já nevím už jak to mám objednat.

Slevomat.cz

Dobrý den, Petře,

pokud máte potíže s vytvořením objednávky, samozřejmě Vám rádi pomůžeme, jen se nám ozvěte na telefon 222 745 354, jsme Vám k dispozici dnes do devíti a poté opět příští týden :)

Krásné svátky,

za Slevomat Ivča

Very

Zdravím. Je růže jedovatá – ptám se kvůli menším dětem a zvířatům…

Botanic

Dobrý den, Very,

růže jedovatá není. Nemusíte mít tedy o svá dítka ani zvířata obavy.

Přejeme příjemné vánoční svátky
Tým Botanic

Pivková

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jaká je dodací doba? Děkuji

Botanic

Hezký den, paní Pivková,
dodací doba je u nás do 3 pracovních dnů.

Přejeme příjemné vánoční svátky
Tým Botanic

Lucka

Dobrý den, mám dotaz k pěstování- růže se jen položí na misku s vodou? Jak dlouho se může nechat kvést, než se zase musí nechat odpočinout? Díky Lucka

Botanic

Dobrý den, Lucko,
růže se opravdu položí na misku s vodou. Po 24 hodinách by měla být růže zcela rozvinutá. Vodu z talíře následně vylijte a doplňte hladinu tak, aby byly ponořeny pouze kořeny. Je jedno, jestli dáte vodu teplou, nebo studenou. Teplá jen účinkuje rychleji. Po několika dnech byste měla nechat růži opět vyschnout a nechat několik týdnů odpočinout. Tento proces se dá opakovat, ale nedá se však přesně určit kolikrát. Avšak s přihlédnutím k faktu, že se růže koulí po pustinách desítky let, se nemusíte bát nezdaru.

Doufám, že tato odpověď je dostačující.
Přejeme Vám krásné vánoční svátky

Hela

Maminka si objednala, a až poté jsem na stránkách obchodu zjistila, ze tam ji nabízejí o 20 korun levněji než na Slevomatu, kde je tedy téměř o třetinu dražší ! V tomto případě se tedy Slevomat rozhodně nevyplatí, doporučuji nakoupit jinde :-)

Botanic

Hezký den paní Helo,
omlouváme se za nedorozumění. Na stránkách obchodu jsme měli dočasnou akci pro naše současné zákazníky a tím pádem zde vznikl rozdíl, který uvádíte. Časově omezená akce u nás skončila a Slevomat se tedy opět vyplatí.

Navíc máte dárkovou krabičku již v ceně.

Přejeme hezké vánoční svátky.

Manka

Dobrý den! Kolikrát se dá proces zopakovat? Za rok se rozvine znovu nebo je to záležitost jedné sezony?

Botanic

Hezký den paní Manko,

proces se opakuje po desítky let. V hrobkách egyptských faraonů byly Růže z Jericha nalezeny, jejích stáří činilo přes 4000 let a podle některých byly stále životaschopné. Díky těmto schopnostem si růže vysloužila své jméno i tradici.
Přejeme hezké vánoční svátky.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru