Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Pohádka mezi vinicemi: degustace, skvělé jídlo a neomezený wellness

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,8 / 5
Vinařství U Kapličky Jižní Morava (mapa) 797 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Ondřej Špaček

Dobrý den, budou v nejbližší době nějaké další balíčky? Nebo by šlo podobný balíček objednat přímo u Vás? Děkuji za odpověď.

Vinařství U Kapličky

Dobrý den,

bohužel další balíčky s podobnou akcí neplánujeme. Pobyt včetně služeb by šel objednat přímo na recepci prosím kontaktujte nás na náš mail recepce@vinarstviukaplicky.cz o který termín by jste měl zájem. Děkujeme :-)

Klara Vancurova

Dobry den,mela bych zajem o dva vouchery pobyt na dve noci pro dva pokoje dve a dve dospele zeny (matka s dcerou) ale potrebujem pobyt max ctvrtek patek sobota bylo by mozne tyto vouchery vyuzit i na tyto dny klidne hned na leden kdykoliv mate volno?!

Vinařství U Kapličky

Dobrý den,

je mi líto, ale k dispozici jsou pouze vouchery neděle – čtvrtek. Pokud Vám balíček v tomto rozmezí nevyhovuje, prosím obraťte se přímo na recepci. Rádi Vám podáme bližší informace o pobytech. Děkuji :-)

Petra

Dobrý den, pokud by poukaz nebyl využit v období do konce března 2018, je možné ho za určitý příplatek prodloužit např. o měsíc?

Slevomat.cz

Dobrý den Péťo, bohužel prodlužovaní voucheru není možné :( S pozdravem, David.

Tereza

Dobrý den, měli bychom zájem o balíček, ovšem je u Vás nějaká možnost i vegetariánského jídla? Děkuji a přeji hekzý den, T.

Vinařství U Kapličky

Dobrý den, ano tato možnost je. Při rezervaci prosím informujte, že si přejete vegetariánské jídla. Děkuji :-)

Petra

Dobrý den, máme s přítelem zájem o balíček za 4 990,– A chtěla jsem se zeptat na ubytování ve Vinařství, můžete mi prosím zaslat fotografii tohoto pokoje? Předem moc dekuji

Vinařství U Kapličky

Dobrý den,
fotografie pokojů najdete na našich webových stránkách. https://www.vinarstviukaplicky.cz/

Vladimír Stříteský

Dobrý den,
chci se zeptat k pobytu přes týden (všední dny), kdy je wellness otevřeno až odpoledne, je tedy možné degustaci s prohlídkou sklepa realizovat dopoledne, abychom měli program na dopoledne a zároveň stihli odpoledne wellness?
Děkuji a hezký den,
Vladimír

Vinařství U Kapličky

Dobrý den pane Stříteský , wellness bude otevřen od 13 hodin v době od ledna do března a navečer bude degustace .
Děkuji za pochopení a přeji hezký den.

Petr Antonický

Dobrý den,chtěl jsem se zeptat jestli jde voucher na 4 dny-3noci,NE – ST.Termín 11.3–14.3.2018 pro dva dvoulůžkové pokoje.Děkuji Antonický P.

Vinařství U Kapličky

Dobrý den,prosím kontaktujte recepci na email recepce @vinarstviuka­plicky.cz nebo telefonicky 606 766 147. Děkuji a přeji hezký den .

Vinařství U Kapličky

Dobrý den , voucher je platný na 3 dny , 2 noci , ale pokud si budete chtít u nás pobyt prodloužit není samozřejmě problém .
Děkuji a přeji hezký den .

Karla K.

Dobrý den,
Je možnost přijet i s dítětem (1.5roku)?
Máte k dispozici nějaký dětský koutek, židličku či zajistite zapůjčení postýlky na pokoj?
Děkuji za odpověď.

Vinařství U Kapličky

Dobrý den , určitě není problém přijet s dítětem :-)
Postýlku bohužel nepůjčujeme a dětský koutek nemáme . Jen přes letní sezonu máme u bazénu hřišťátko. Židličky v restauraci Retro Gril samozřejmě máme .
Děkuji a přeji hezký den .

Kristýna Formanová

Dobrý den,
byla by možnost ubytovat se u Vás s labradorem??pří­padně byl by volný pokoj pro 2 osoby v termínu 23.-25.3.2018? děkuji

Vinařství U Kapličky

Dobrý den pani Formanová , je mi to líto , ale pejsky akceptujeme do 5 kg.
Ohledně volného termínu prosím kontaktujte recepci na email , recepce @vinarstviuka­plicky.cz nebo telefonicky 606 766 147. Děkuji a přeji hezký den .

Radka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda mate volný termín 13.-15.3.2018.

Vinařství U Kapličky

Dobrý den pani Radko, prosím kontaktujte recepci na email recepce @vinarstviuka­plicky.cz nebo telefonicky 606 766 147.
Děkuji a přeji hezký den .

Klára Juránková

Dobrý den, je možno využít i termín pátek 23.2.- do soboty 24.2. . byly bychom 2 páry,. děkuji za info i cenu

Vinařství U Kapličky

Dobré ráno pani Juránková , prosím kontaktujte recepci na telefonu 606 766 147.
Děkuji a přeji hezký den.

Jan Procházka

Dobrý den. S manželkou máme zájem přijet k vám na pobyt v květnu. Plánujete i na květen slevu pro dva?

Slevomat.cz

Dobrý den, Jane, zda budou akce v květnu zatím nevíme, doporučujeme však nastavit si odběr nových nabídek daného podniku a třeba se tam něco brzy objeví. :-) Krásný den

Iva Skalova

Dobrý den, je možno na tento voucher uplatnit FKSP od zaměstnavatele? dě­kuji

Vinařství U Kapličky

Dobrý den,
ano je to možné.

Nikola

Dobrý den, prosím vás měla bych zájem o pobyt pro rodiče za nabízenou cenu 4 490 Kč do března roku 2018.Zajímalo by mě,jeslti je to cena za jednu osobu nebo za obě osoby? a taky jeslti je jistota,že budou volné pokoje. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, cena je za dvě osoby. Dostupnost hotelu nejlépe zjistíte přímo na recepci hotelu tel. +420 606 766 1­47 nebo na emailu recepce@vinarstviukaplicky.cz.

michaela

Dobrý den,když jsi u vás objednám welnes dokdy přijde vouscher

Vinařství U Kapličky

Dobrý den , prosím kontaktujte recepci 606 766 147.
Děkuji .

Pavlína Čapková

Dobrý den,

je zde nějaký příplatek za malého pejska?

Děkuji,
Pavlína

Vinařství U Kapličky

Dobrý den , akceptujeme pejsky do 5kg a jsou bez poplatku.
Přeji hezký den :-)

Eva

DObrý den, chtěla jsem se zeptat, do kdy jde tento balíček zakoupit – nikde nevidím :-) díky!

Vinařství U Kapličky

Dobré ráno Evo , máme omezený počet voucherů. Proto je lepší s koupí neváhat ,pokud máte zájem .
Děkuji a přeji hezký den .

Markéta Vodrážková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat kolik by byl doplatek k balíčku za 5190,– za další osobu na lůžku i se všema službama , které jsou uvedené v daném balíčku. Děkuji Vodrážková

Vinařství U Kapličky

Dobré ráno pani Vodrážková, kontaktujte recepci prosím na telefonu 606 766 147
Děkuji a přeji hezký den .

David V.

Dobrý den.chtěl bych se zeptat zdá je možné k tomuto balíčku rovnou přikoupit masáže popripade privat. výřivku dekuji

Vinařství U Kapličky

Dobré ráno , ano samozřejmě lze , ale musíte kontaktovat wellness kde si vše domluvíte předem 602 799 709.
Děkuji a přeji hezký den .

Jana Novotná

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda balíček obsahuje i ochutnávku vín ve sklípku. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, ano, balíček obsahuje i řízenou degustaci s prohlídkou sklepa. Hezký den a krásný pobyt :-)

Dita

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, o jaké pokoje se jedná v tomto balíčku? Zda to nejsou pokoje nad Retro klubem?
 Děkuji

Vinařství U Kapličky

Dobrý den , jedná se o pokoje v klidné části, určitě ne v hlučné nad diskotékou,
Děkuji a přeji vám hezký víkend :-)

Markéta Vodrážková

Dobrý den, ráda bych se zeptala zda máte volný termín od 23.3.-25.3. Děkuji Vodážková

Vinařství U Kapličky

Dobrý den pani Vodážková , kontaktujte recepci 606 766 147 ta vám ráda volné termíny sdělí.
Děkuji a přeji hezký den .

Andrea Hartmannová

Dobrý den,prosím Vás,budete mít ještě další termíny třeba duben květen 2018?Moc děkuji.Hartmannova

Vinařství U Kapličky

Dobrý den pani Hartmannova, je mi to líto ,ale tyto balíčky nabízíme pouze s platností do konce března.
Ale pokud máte zájem o pobyt v dubnu nebo květnu kontaktujte recepci 602766 147 kde vám určitě nabídnou termíny , které by vám vyhovovali.
Děkuji a přeji hezký den .

Dgmar

Dobrý den, můžu se zeptat kolik stupnů má vnitřní bazén? Děkuji Dagmar.

Vinařství U Kapličky

Dobrý den Dagmar , vnitřní bazén má 28 stupňů.
Děkuji a přeji hezký den :-)

ALENA POSPÍŠILOVÁ

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat zda můžu spojit voucher od NE.-ČT. + PA.-NE. ,–apartmá s terasou a vířivkou,děkuji Pospíšilová

Vinařství U Kapličky

Dobrý den pani Pospíšilová , balíčky se vztahují na dvoulůžkové pokoje .Spojení balíčku je samozřejmě možné.
Pokud budete potřebovat doplňující informace neváhejte kontaktovat recepci na tel. 606 766 147.
Děkuji a přeji hezký den .

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru