Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Delikátní francouzská sušená panenka ze 100% vepřového masa: 1, 3 nebo 5 kusů

4,7 / 5 Deliakaas s.r.o. Praha - Vinohrady  (mapa) 914 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Kucerova

Dobry den, zasilate i na Sk? Dekuji Kucerova

Deliakaas s.r.o.

Dobrý den
Ano můžeme ale je dražší doprava,proto si jich raději kupte více aby se to vyplatilo. PPl myslím 180kč

Marek Turnovec

Tento výrobek jsem tady na Slevomatu kupoval již několikrát, i jsem si ho párkrát sám dovezl z Francie. Dříve byl k vyzvednutí v jedné prodejně ve Štěpánské ulici. Tato nová adresa by pro mě byla sice také docela dobře dostupná, ale ta provozní doba, od 11 do 17 hodin? To myslíte vážně? Kdyby aspoň byla možnost v sobotu – ale to také ne.

Dovolenou si kvůli tomu opravdu brát nebudu, to už bych tu dovolenou raději využil na to, abych si zajel na výlet do Francie. Škoda.

Deliakaas s.r.o.

dobrý den,situace je taková,že ve Vinotéce ve štěpánské bohužel nám již nechtěli vyhovět a poměrně hodně zdražili cenu za službu. ted máme jiný výdej,ale jsme schopni Vám vyjít vstříc. Pokud si panenku koupíte a napíšete na email,ž e nemáte možnost ji vyzvednout, tak se můžeme se domluvit jak to vyřešit. Třeba Vám jí v Praze i zavezeme.

Deliakaas s.r.o.

Dobrý den
Od pondělí 27.11. můžete výrobky vyzvednout v době od 9 – 19.00 na téže adrese i ve vedlejší prodejně. prodejny jsou propojeny a
patří stejnému majiteli.

Marie

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je panenka měkká nebo spíše jako sušené maso jerky?

Deliakaas s.r.o.

Dobrý den, jerky je dosti tvrdé. Toto maso je vláčnější.

Olinka Zhor

Trvanlivost jsem našla do konce ledna, jeste bych tedy potrebovala vedet, kdyz ji otevreme do kdy je treba ji sníst. dekuji

Deliakaas s.r.o.

Dobrý den
No když jí necháte v lednici,tak Vám začne akorát sesychat. nezkazí se,ale myslím že jí stejně hned sníte. :-)

Olinka Zhor

Dobry den, jakou má trvandlivost, když je neotevrena a jakou po otevrení? dekuji :)

Deliakaas s.r.o.

Dobrý den No když jí necháte v lednici,tak Vám začne akorát sesychat. nezkazí se,ale myslím že jí stejně hned sníte. :-)

Martina

Pracovní doba a tedy možnost vyzvednutí po-pá 11–17? Pro normálního pracujícího, který nepracuje zrovna někde za rohem naprosto nevyhovující… Ško­da.

Slevomat.cz

Dobrý den, ano, bohužel je to tak vyzvednout se panenka dá od po – pá v čase mezi 11 – 17.

Deliakaas s.r.o.

Dobrý den, pokud s s tím máte nějaký problém, můžeme to případně vyřešit,bud Vám to zavezeme a nebo můžeme zaslat.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru