Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Poznávací zájezd do Bulharska s možností zůstat v hotelu u moře s all inclusive

4,5 / 5 CK Experitour Pirin - Bulharsko

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Eva Cetkovská

Kdo by jel se mnou na kratší verzi? napište prosím na cetkaeva@seznam.cz moc děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Evo, rád se nechám od Vás pozvat na výlet, kde zažijeme spoustu legrace a poznáme takovou krásnou zemi Bulharsko. Takže tímto jsem pro Vás vhodným kandidát. :-D Berete mě ? Pěkný den přeje David. :)

Eva Cetkovská

Je možné si variantu prodloužit o pobyt u moře když jsem si koupila tu poznávací

CK Experitour

Dobrý den, paní Cetkovská, ohledně změny varianty nám napište prosím na info@experitour.cz. Hezký den,

Táňa

Dobrý den, nehlásila se nějaká žena, která by souhlasila s doplněním na pokoji, aby se nemusel platit doplatek za jednolůžkový pokoj? Děkuji.

CK Experitour

Dobrý den, Táňo, v tuto chvíli žádnou další samostatnou osobu neevidujeme. Napište nám však na info@experitour.cz a pokud se někdo takový objeví, budeme Vás informovat. :) Hezký den,

Alžběta Pelichová

dobrý den, zajímá mě doplatek za jednolůžkový pokoj u kratší verze. Dekuji

CK Experitour

Dobrý den, paní Pelichová, příplatek za neobsazené lůžko (1lůžkový pokoj) by byl u 4 denní varianty 2.290 Kč. Tento doplatek byste hradila přímo naší CK. Přejeme hezký zbytek dne,

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru