Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Jaro poblíž Adršpachu: 3 až 6 dní v chatce a polopenze

4,5 / 5 Chatový areál Zděřina Adršpach (mapa) 391 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Kateřina

Dobry den,
Mate prosim volnou chaticku se socialnim zarizenim, pripadne nejaky volny vikend v obdobi hlavni sezony?
S diky,
Katka Jezkova

Chatový areál Zděřina

Dobrý den,
Prosím o tel . spojení na Vás a domluvíme podrobnosti ohledně pobytu..
Děkuji.

S pozdravem
Jindřich Puschmann
777 601992

Jakub Matoušek

Dobrý den,

rád bych se zeptal, zda by byla volná chatka v terminu od utery 1.5. do pátku 4.5.. Pro dvě osoby s dítětem a dva pejsci. Byla by možná třílůžková chata?

Díky Matoušek Jakub.

Chatový areál Zděřina

Dobrý den, termín 1.5. do pátku 4.5. máte rezervován. Po obdržení voucheru zašlete jeho číslo na: chaty@zderina.cz a tím potvrdíte závaznou rezervaci. V případě storna mě prosím informujte. S pozdravem Jindřich Puschmann 777 601992

Petra

Dobrý den, máte volný bungalov s vlastním sociálním zařízením na 5 nocí od neděle 13.5. nebo od pondělí 14.5. pro 2 osoby ?? Děkuji

Chatový areál Zděřina

Dobrý den, termín 13–18.5. máte rezervována. Po obdržení voucherů zašlete jejich čísla na: chaty@zderina.cz a tím potvrdíte závaznou rezervaci. V případě storna mě prosím informujte.
S pozdravem Jindřich Puschmann 777 601992

Dominik Wozniak

Dobrý den,

Máte volný termín 21–23.6 pro 2 osoby prosím?
Případně mě kontaktujte na 732 371 276 a nějak se domluvíme

Děkuji
s pozdravem,
 W.

Chatový areál Zděřina

Dobrý den, termín 21–23.6. máte rezervována. Po obdržení voucherů zašlete jejich čísla na: chaty@zderina.cz a tím potvrdíte závaznou rezervaci. V případě storna mě prosím informujte. S pozdravem Jindřich Puschmann 777 601992

Nikola

Dobrý den,
předem děkuji za odpověď. Mohla bych se na základě obsazení bungalovu s vlastním sociálním zařízením pro 2 osoby v poptávaném termínu informovat na volné termíny, kdy je rezervace možná (od června)?
Předem děkuji

Chatový areál Zděřina

Dobrý den,
Prosím o tel . spojení na Vás a domluvíme podrobnosti ohledně pobytu..
Děkuji.

S pozdravem
Jindřich Puschmann
777 601992

Nikola

Dobrý den,
rádi bychom se k Vám s přítelem vrátili. Je volný bungalov s vl.soc.zařízením pro 2osoby některý víkend v době 18.5.-29.6.?
Předem děkuji za odpověď.

Chatový areál Zděřina

Dobrý den, v tomto termínu máme pouze se společným. S pozdravem Jindřich Puschmann 777 601992

Nikča

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli máte volný termín od 28.4. do 1.5.? Děkuji.

Chatový areál Zděřina

Dobrý den, v tomto termínu máme obsazeno. Nejbližší volný víkend od 11–13.5. S pozdravem Jindřich Puschmann 777 601992

Kateřina

Dobrý den,chci se zeptat jestli máte ještě volný termín do chatky 6–8.5 pro 2 dospělé a 2 děti.Děkuji za odpověď

Chatový areál Zděřina

Dobrý den,
v tomto termínu máme obsazeno.
Nejbližší volný víkend od 11–13.5.
S pozdravem
Jindřich Puschmann
777 601992

Štěpánka Hubičková

Dobrý večer , měla bych zájem si zarezervovat termín 8–10.6. Tři dospělí a dvě děti .Děkuji

Chatový areál Zděřina

Dobrý den,
termín 8–10.6. máte rezervována.
Po obdržení voucherů zašlete jejich čísla na: chaty@zderina.cz a tím potvrdíte závaznou rezervaci.
V případě storna mě prosím informujte.

S pozdravem
Jindřich Puschmann
777 601992

Štěpánka Hubičková

Dobrý den máte volno v termínu 25.5 – 27.5. jsme tři dospělí a dvě děti , pokud možno spolu,na dva poukazy.

Chatový areál Zděřina

Dobrý den,
v tomto termínu máme obsazeno.
Nejbližší volný víkend 18–20.5., 8–10.6.

S pozdravem
Jindřich Puschmann
777 601992

Eva Neničková

Dobrý den, chci se zeptat, zda máte ještě volnou chatku příp. bungalov v termínu od 5.5.-7.5.2018 pro 4 osoby? Děkuji za odpověď.

Chatový areál Zděřina

Dobrý den,
v tomto termínu máme obsazeno.
Nejbližší volný termín 27.4.-1.5..

S pozdravem
Jindřich Puschmann
777 601992

Stepankova

Dobry den
Mate prosim volny termin na bungalov s vl soc zarizenim 2dospel + 2deti /7 a 9/ v terminu 8.-10.6. nebo 29.6.-1.7.?
Dekuji Stepankova

Chatový areál Zděřina

Dobrý den, termín 8.-10.6. máte rezervována. Po obdržení voucheru zašlete jeho číslo na: chaty@zderina.cz a tím potvrdíte závaznou rezervaci. V případě storna mě prosím informujte. S pozdravem Jindřich Puschmann 777 601992

Zuzana Hubaczová

Dobrý den,

máte, prosím volno na konci května (2 dospělé osoby, 2 větší děti a jedno pětileté) – v některém z těchto termínů 23.-25.5. , 16.5.-18.5., 30.5.-1.6., nebo případně 28.5.-30.5., 21.5.-23.5. ?
Děkuji za odpověď, Hubaczová

Chatový areál Zděřina

Dobrý den, termín 23.-25.5. máte rezervována. Po obdržení voucheru zašlete jeho číslo na: chaty@zderina.cz a tím potvrdíte závaznou rezervaci. V případě storna mě prosím informujte. S pozdravem Jindřich Puschmann 777 601992

Romana Svatušková

Dobrý večer, a víkendový termín 29.6.-1.7.2018 máte volný pro 2 dospělé a 2 děti 9 a 12 let, děkuji Svatušková

Chatový areál Zděřina

Dobrý den, termín 29.6.-1.7..2018 máte rezervována. Po obdržení voucheru zašlete jeho číslo na: chaty@zderina.cz a tím potvrdíte závaznou rezervaci. V případě storna mě prosím informujte.
S pozdravem Jindřich Puschmann 777 601992

Věra Müllerová

Dobrý den, byl by volný termín 27.-29.6. dva dospělí a tříleté dítě?
Děkuji
Müllerová

Chatový areál Zděřina

Dobrý den, v tomto termínu máme již obsazeno. S pozdravem Jindřich Puschmann 777 601 992

Šustek Pavel

Dobrý den, máte volné 2. dvoulůžkové bungalovy v termínu od 4.5.do 7.5.2018. Děkuji za odpověď. S pozdravem Šustek P.

Chatový areál Zděřina

Dobrý den, v tomto termínu máme již obsazeno. S pozdravem Jindřich Puschmann 777 601 992

Marie Hanušová

Dobrý večer pro 2osoby jsme ochotni dát dopltek

Chatový areál Zděřina

Dobrý den, v tomto termínu máme dvoulůžkové bungalovy obsazeny, možný termín 17.-20.5.2018. S poz­dravem Jindřich Puschmann 777 601 992

Marie Hanušová

Dobrý den,prosím mám zájem se k Vám opět podívat jestli bude volný termin na ubytování v bungalovu s vlastním soc.zařízením v období 24.05-do 27.05. děkuji za odpověd s pozdravem Hanušová

Chatový areál Zděřina

dobrý den, pro kolik osob?

Šárka Behrová

dobry den mohla poprosit o rezervaci jestli mate jeste volno6–8.5 pro2 dospele a jedno mimco dekuji

Chatový areál Zděřina

Dobrý den, termín 6–8.5.2018 máte rezervována. Po obdržení voucheru zašlete jeho číslo na: chaty@zderina.cz a tím potvrdíte závaznou rezervaci. V případě storna mě prosím informujte. S pozdravem Jindřich Puschmann 777 601992

Miroslav Gutwirt

23.-25.4.

Chatový areál Zděřina

Dobrý den, termín 23.4.-25.4.2018 máte rezervován. Po obdržení voucheru zašlete jeho číslo na: chaty@zderina.cz a tím potvrdíte závaznou rezervaci. V případě storna mě prosím informujte. S pozdravem Jindřich Puschmann 777 601992

Miroslav

Dobrý den. Máte volný termín 23.-24. 4. bungalov pro 2 osoby…děkuji za odpověď.

Chatový areál Zděřina

Dobrý den, termín 23.4.-25.4.2018 máte rezervován. Po obdržení voucheru zašlete jeho číslo na: chaty@zderina.cz a tím potvrdíte závaznou rezervaci. V případě storna mě prosím informujte. S pozdravem Jindřich Puschmann 777 601992

Dan Šťovíček

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli by bylo možné rezervovat dny 29.,30.4 a 1.5. děkuji

Chatový areál Zděřina

Dobrý den, termín 29.4.-1.5.2018 máte rezervován. Po obdržení voucheru zašlete jeho číslo na: chaty@zderina.cz a tím potvrdíte závaznou rezervaci. V případě storna mě prosím informujte.
S pozdravem Jindřich Puschmann 777 601992

Renata Hájková

Dobrý den.Chtěla bych si rezervovat bungalov s vlast.soc.za­řízením od 2.9.2018 do 6.9.2018.Je tento termín prosím volný?Děkuji

Chatový areál Zděřina

Dobrý den,
termín 2.9.2018 do 6.9.2018 máte rezervována.
Po obdržení voucheru zašlete jeho číslo na: chaty@zderina.cz a tím potvrdíte závaznou rezervaci.
V případě storna mě prosím informujte.

S pozdravem
Jindřich Puschmann
777 601992

Jaroslava Kristlova

Dobry den rada bych si rezervovala bungalov s vlastnim soc. zarizenim pro 2 osoby v terminu 25.6.-29.6.2018 nebo 26.6.-30.6.2018 pokud mate v tento termin volnou kapacitu.Dekuji Kristlova

Chatový areál Zděřina

Dobrý den, termín 26–30.6. máte rezervována. Po obdržení voucheru zašlete jeho číslo na: chaty@zderina.cz a tím potvrdíte závaznou rezervaci. V případě storna mě prosím informujte. S pozdravem Jindřich Puschmann 777 601992

Ivana Jalovičiarová

D.večer máte volný termín od 5.5.-7.5.2018 v bun­galovu se so.zařízením pro 2 osoby?děkuji za odpověd
S pozdravem Ivana

Chatový areál Zděřina

Dobrý den,
v tomto termínu máme obsazeno.
Nejbližší volný termín 4–6.5..

S pozdravem
Jindřich Puschmann
777 601992

Gabriela Zrůstková

Dobrý den,

rády bychom i u vás objednaly víkendový pobyt od 13.4 – 15.4.2018, rády bychom byly ubytované v bungalovu, ale nenašly jsme cenu, dála bychom potřebovaly vědět, zda s námi mohou dorazit dva malý pejskové. Prosím vás o tyto informace. Děkuji Gabriela Zrůstková Tel.: 720 749 509

Chatový areál Zděřina

Dobrý den, termín 13.4 – 15.4.2018 máte rezervována. Po obdržení voucheru za 1.099.-Kč zašlete jeho číslo na: chaty@zderina.cz a tím potvrdíte závaznou rezervaci. Doplatek na místě 300,–Kč za bungalov a případně 2 v 100,–Kč za psy. V případě storna mě prosím informujte. S pozdravem Jindřich Puschmann 777 601992

Gabriela Zrůstková

Dobrý den,

rády bychom i u vás objednaly víkendový pobyt od 6.4 – 8.4.2018, rády bychom byly ubytované v bungalovu, ale nenašly jsme cenu, dála bychom potřebovaly vědět, zda s námi mohou dorazit dva malý pejskové. Prosím vás o tyto informace. Děkuji Gabriela Zrůstková Tel.: 720 749 509

Slevomat.cz

Dobrý den, Gabčo, bohužel v tomto termínů není voucher možné využít, nabídka je platná až od 13.4. 2018, zkuste mrknout do kalendáře, třeba se Vám uvolní nějaké místečko a vy budete moci užít příchod jara zde. Hezký den, David. :-)

Iva K.

Dobrý den,
ráda bych si u Vás rezervovala bungalov s vlastním sociálním zařízením pro 2 osoby v termínu 1. – 3. 6. 2018, pokud máte v tento termín volnou kapacitu. Děkuji Kahánková

Chatový areál Zděřina

Dobrý den, termín 1–3.6. máte rezervována. Po obdržení voucheru zašlete jeho číslo na: chaty@zderina.cz a tím potvrdíte závaznou rezervaci. V případě storna mě prosím informujte.
S pozdravem Jindřich Puschmann 777 601992

Šárka Behrová

dobry den chtela jssm se zeptat jestli mate jeste volno 6–8.5. pro 2 dospele a jedno miminko dekuji

Chatový areál Zděřina

Dobrý den, ano. V tomto termínu máme volno. S pozdravem Jindřich Puschmann 777 601 992

Michaela Ognarova

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jak to vipadá stím termínem posílala jsem telefon a zatím mě nikdo nevolál na domluvu Děkuji Ognarová.tel. 607560060

Chatový areál Zděřina

Dobrý den, ano. V tomto termínu máme volno. S pozdravem Jindřich Puschmann 777 601 992

Michaela Ognarova

Dobrý den měla bych zájem o ubytování v chatce 2dospělí a dvě děti do 12 let termín by se mi hodil od 30.6–02.07 Děkuji Ognarová.

Chatový areál Zděřina

Dobrý den,
Prosím o tel . spojení na Vás a domluvíme podrobnosti ohledně pobytu..
Děkuji.

S pozdravem
Jindřich Puschmann
777 601992

Michaela Ognarova

Dobrý den posílám tel.607560060­.Děkuji Ognarová.

Alena

Dobrý den,prosím mate volný bungalov v termínu 4. – 8.5., na 4 noci pro dvě osoby.?

Chatový areál Zděřina

Dobrý den,
termín 4. – 8.5.máte rezervována.
Po obdržení voucheru zašlete jeho číslo na: chaty@zderina.cz a tím potvrdíte závaznou rezervaci.
V případě storna mě prosím informujte.

S pozdravem
Jindřich Puschmann
777 601992

Milan Pikola

Dobrý den,
chtěl bych si objednat pobyt u Vás na tři noci buď koncem června nebo začátkem září, klidně i ve všední dny. Mám podmínku, jedině s bungalovem. Budeme mít sebou malého psa. Prosím, navrhněte mi možnosti.

Chatový areál Zděřina

Dobrý den,
v tomto termínu máme volno.
S pozdravem
Jindřich Puschmann
777 601992

Hana Steinerova

Dobry den. Je mozne si u vas pronajmout postylku? Dekuji za odpoved.

Chatový areál Zděřina

Ano.

Lucie Voznicova

Dobrý večer v případě ze máme zájem o víkend od 22.6. Na 2 noci bungalov s vlastním wc je ještě volno? Jedna se dvě dospele osoby a 2 deti (7 a 10let) stačí zakoupit v případě volného termínu jeden voucher za 1099kc a deti se platí na místě nebo zakoupit dva vouchery.

Chatový areál Zděřina

Dobrý den, termín 22–24.6.2018 máte rezervována. Zašlete do emailu chaty@zderina.cz číslo voucheru a tím potvrdíte závaznou rezervaci, děti doplatíte na místě. Bude jen pro vás. Děti doplatíte na místě. S pozdravem Jindřich Puschmann 777 601 992

Lucie V.

Dobrý večer chci se zeptat mate volný víkend 22.-24.6. Dva dospěli a dvě deti. A jaká by tedy byla cena u dospělých to chápu 1099kc a deti ? (7 let a 10let) v případě objednávky je chata tedy jen pro nás? Objednává se 1× 1099kč a prihazuji deti nebo musíme koupit dva vouchery 1099kč pěkný večer

Chatový areál Zděřina

Dobrý den, termín 22–24.6.2018 máte rezervována. Zašlete do emailu chaty@zderina.cz číslo voucheru a tím potvrdíte závaznou rezervaci, děti doplatíte na místě. Bude jen pro vás. Děti doplatíte na místě. S pozdravem Jindřich Puschmann 777 601 992

Miroslava Zýková

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda máte volný dvoulůžkový pokoj s vlastním soc. zařízením v terminu 25.6. – 29.6. 2018. Děkuji za odpověď.

Chatový areál Zděřina

Dobrý den, volný termín 24–28.6., 26–30.6.2018. S poz­dravem Jindřich Puschmann 777 601 992

Tomáš Kurťák

Dobrý den,chtěl bych se zeptat jestli máte v termínu 11.5.-13.5.2018 volné dva bungalovy se soc.zařízením.Jeden pro 2dosp.+2děti,druhý pro 4dosp.+1dítě.

Chatový areál Zděřina

Dobrý den, termín 11.5.-13.5.2018 máte rezervován. Zašlete mi tento dotaz do emailu chaty@zderina.cz + čísla voucherů a tím potvrdíte závaznou rezervaci. Děti doplatíte na místě. S pozdravem Jindřich Puschmann 777 601 992

hana steinerova

Dobry den,chtela jsem se zeptat,zda nemate 2 volne pokoje s vlastnim soc.zarizenim v terminu 28.4.-1.5.2018.Dekuji za odpoved

Chatový areál Zděřina

Dobrý den, termín 28.4. – 1.5. 2018 máte rezervován – 2 pokoje bungalovy s vlastním sociálním zařízením. Upřesněte počet osob. Po obdržení voucherů zašlete jejich čísla na : chaty@zderina.cz a tím potvrdíte závaznou rezervaci. V případě storna nás prosím informujte.
S pozdravem Jindřich Puschmann 777 601 992

Radka Fleková

Jěště bych ráda doplnila, že bychom měli zájem o bungalov.

Chatový areál Zděřina

Dobrý den,
termín 5.5–8.5. 2018 máte rezervována – dvoupokojový bungalov .
Po obdržení jednoho voucheru zašlete jeho číslo na: chaty@zderina.cz a tím potvrdíte závaznou rezervaci.
Dcery doplatíte na místě.
V případě storna mě prosím informujte.

S pozdravem
Jindřich Puschmann
777 601992

Radka Fleková

Dobrý den, měli bychom zájem o pobyt v termínu 5.5–8.5. 2018 ( 3 noci), 2 dospělí + 3 dcery 17,14,11 roků. Je v termínu volno ? A případně kolik voucherů zakoupit + co by bylo možné doplatit na místě? Děkuji za odpověď.

Chatový areál Zděřina

Dobrý den,
termín 5.5–8.5. 2018 máte rezervována – dvoupokojový bungalov .
Po obdržení jednoho voucheru zašlete jeho číslo na: chaty@zderina.cz a tím potvrdíte závaznou rezervaci.
Dcery doplatíte na místě.
V případě storna mě prosím informujte.

S pozdravem
Jindřich Puschmann
777 601992

hana steinerova

Chtěla jsem se zeptat, jaký je příplatek za bungalov pro 2× 2osoby

Chatový areál Zděřina

Dobrý den, 50,–Kč osoba/den. S pozdravem Jindřich Puschmann 777 601992

Tereza Žižlavská

Dobrý den,
je prosím volný termín 21.6 – 24.6 pro 2 dospělé a 2 děti věk 4, a 1,5 roku? A jaký by byl prosím příplatek za dítě 4 roky kdyby jsme pro něj chtěli postel.
Děkuji Žižlavská

Chatový areál Zděřina

Dobrý den, termín 21.6 – 24.6 máte rezervován. Po obdržení voucheru zašlete jeho číslo na: chaty@zderina.cz a tím potvrdíte závaznou rezervaci. Za dítě 630 s polopenzí. V případě storna mě prosím informujte. S pozdravem Jindřich Puschmann 777 601992

Radim Kubeša

Dobrý den,
je možné i u této nabídky ubytování během sezóny (letních prázdnin) za příplatek? Pokud ano, je tato možnost nějak limitována?

Chatový areál Zděřina

Dobrý den,
prosím o tel . spojení na Vás a domluvíme podrobnosti ohledně pobytu.
Děkuji.

S pozdravem
Jindřich Puschmann
777 601992

Ivča Hahnová

Dobrý den posla jsem vám emailem kód voucheru a datum rezervace ,ale nevím jestli to máme teda rezervované nepřišla žádná odpověď.Dekuji s pozdravem Hahnová

Chatový areál Zděřina

Rezervace potvrzena.

Lažová

Dobrý den,

obracím se na Vás s dotazem, zdali je volný bungalow s vlast. soc. zařízením od 04.08. do 09.08.2017 a kolik by činil příplatek, pokud by byla ubytovaná 1 osoba + 2 děti (5 a 7 let)?

 Lažová

Chatový areál Zděřina

Dobrý den, info na tel. nebo na chaty@zderina.cz. S pozdravem Jindřich Puschmann 777 601992

Ivča Hahnová

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli máte volný termín na víkend 4.6– 6.6 2018 a jestli ano tak by jsem si chtěla rezervovat pro dva i bungalov se sociálním zařízením .tak by jsme k původní ceně zaplatili ještě 150kc navíc?+ Za dva yorksiry.Dekuji

Chatový areál Zděřina

Dobrý den, termín 4–6.6. máte rezervována. Po obdržení voucheru zašlete jeho číslo na: chaty@zderina.cz a tím potvrdíte závaznou rezervaci. Doplatek za bungalov celkem 300 + 200 psy. V případě storna mě prosím informujte. S pozdravem Jindřich Puschmann 777 601992

Milan Štrobl

Dobrý den, chtěli bychom si rezervovat termín pro 2 osoby od 4.5. Do 9.5. Na 6 dni, je volný tento termín? Děkuji strobl

Chatový areál Zděřina

Dobrý den, termín 4–9.5. máte rezervován. Po obdržení voucheru zašlete jeho číslo na: chaty@zderina.cz a tím potvrdíte závaznou rezervaci. V případě storna mě prosím informujte.
S pozdravem Jindřich Puschmann 777 601992

Lucka P

Dobrý den,mate volny bungalov pro 2dospele,1dite 4roky a 10mes.dite v terminu 18.6.-23.6.? (Nejlepe z druhe strany smerem k lesu,z druhe strany nez je prijezdova cesta),uz jsme u vas byli 😊 A od pondeli do soboty na 6dni jakou zakoupit variantu s víkendem nebo bez pri odjezdu v sobotu? Dekuji

Chatový areál Zděřina

Dobrý den,
termín 18.6.-23.6. máte rezervována.
Po obdržení voucheru /víkendový/ zašlete jeho číslo na: chaty@zderina.cz a tím potvrdíte závaznou rezervaci.
V případě storna mě prosím informujte.

S pozdravem
Jindřich Puschmann
777 601992

Michaela Kudrnova

Dobry den, do kdy je prosim platna tato nabídka? Jaky je limit pro koupi voucheru.

Predem dekuji
M.Kudrnova

Chatový areál Zděřina

Dobrý den, do konce roku, bez limitu. S pozdravem Jindřich Puschmann 777 601992

Daniel

Dobrý den. Ubytování v chatce pro 2–6 osob, znamená to tedy to, že s námi v chatce může být někdo cizí? Díky

Chatový areál Zděřina

Dobrý den, v chatce budete sami. S pozdravem Jindřich Puschmann 777 601992

Petra

Dobrý den,

je možné připravit večeři s variantou bez masa?

 Děkuji

Chatový areál Zděřina

Dobrý den, ano , nahlásit při objednávce.
S pozdravem Jindřich Puschmann 777 601992

Kristýna Strnadová

Dobrý den, je možné vzít za příplatek i psa ?

Chatový areál Zděřina

Ano 50/noc.

Zuzana

Dobrý den. Pokud jsme dva dospělý s dvěma dětmi 7 a 10 let a koupila bych dva poukazy pro dva, je možný pobyt v jedné chatce? Děkuji za odpověď.

Chatový areál Zděřina

Dobrý den,
ano v jedné chatce, stačí koupit jeden poukaz a děti doplatíte na místě.

S pozdravem
Jindřich Puschmann
777 601992

Alena

Dobrý den, pokud jsme 2 osoby budeme v chatce sami?děkuji
Píšete 2–6 lůžkové chatky

Chatový areál Zděřina

Dobrý den,
ano budete sami.

S pozdravem
Jindřich Puschmann
777 601992

Božena Nieweltová

Dobrý den, jaké je vytápění bungalovu a jak vysoký je příplatek za bungalov?

Chatový areál Zděřina

Dobrý den,
Chatky i pokoje bungalovy jsou vybaveny venkovní terasou, přímotopem a televizí.
Příplatek 50 osoba/den.

S pozdravem
Jindřich Puschmann
777 601992

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru