Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Sada 6 cestovních organizérů ve hravých vzorech a barvách

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Pavlína

Dobrý den,
Chtěla jsem si objednat organizér. Bohužel mě zarazila dlouhá doba doručení. Je psáno doručení až za 10 dní.. Chtěla jsem se zeptat, jestli nejde nějaký způsobem doba doručení zkrátit?
Děkuji za odpověď.

Kupazbozi

Dobrý den, určitě bude doba dodání kratší, cca do 3 dnů, nyní jsou všechny organizéry skladem:) Pro Vaši jistotu napište raději po objednávce na náš email, že byste potřebovala zásilku doručit do určitého data. Děkujeme.

Hana

Dobrý den, je možné objednat zároveň cestovní sadu a 2 organizéry do kabelky a platit pouze 1× poštovné?

Kupazbozi

Dobrý den, ano, samozřejmě, je to možné, stačí postupně přidat všechny produkty a poté objednat v 1 objednávce na Slevomatu:) Hezký den.

Zara

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, kde se u Vás zadává voucher při nákupu?

Kupazbozi

Dobrý den, nikde, rovnou vytvoříte objednávku přímo na Slevomatu:) Děkujeme. Hezký den.

Vendy

Balik dorucen, ale absolutne nechapu, proc me nikdo neinformoval. Ani prodejce, ani posta. Zaplacena zasilka – bublinkova obalka – pristala u sousedu.

Kupazbozi

Dobrý den, to jsme moc rádi, že byla zásilka doručena, pokud si nepřejete, aby Váš pošťák nechával zásilky sousedům, je potřeba mu to prosím oznámit. Děkujeme za pochopení.

Jiřina Fismolová

Dobrý den,
prosím kolik váží celá sada?
Děkuji za odpověď.
 Jiřna

Kupazbozi

Dobrý den, celá sada váží kolem 300g. Hezký den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru