Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

1denní lyžovačka v jedné z nejoblíbenějších oblastí Rakouska: Zell am See / Kaprun

4,2 / 5 CK Vega Tour Alpy - Rakousko (mapa) 747 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Mira Bednář

Zdravím. Odkud se přesně jede z Prahy . Je to blízko VLAKOVEHO NÁDRAŽÍ ? MUSIM MET LYŽE ZABALENE NEBO STACI STAHNUTE PASKOU ? Děkuji

Bára

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak je to s prevlékáním?jes­tli jet už oblečená v lyžařském nebo se tam dá někde pak převléci,hlavně pak zpět. A ještě jeden dotaz,nebylo by možno udělat i zastávku v Plzni? Jinak plánujeme koupit v poslední termín v dubnu. Děkuji

CK Vega Tour

Dobrý den, převléknout se můžete v autobuse a nebo v místní umývárně / WC, které jsou opravdu ve velmi čisté a komfortní.
Pokud jde o zastávku v Plzni, pak tato bohužel není v plánu. Máme pouze tato nástupní místa:

PRAHA – 23:45 Hlavní nádraží, parkoviště směr Brno, u skleněných kopulí
BENEŠOV – 00:30 U hotelu Benica – ulice Ke Stadionu
TÁBOR – 01:15 Čerpací stanice Benzina, ul. Soběslavská (u McDonalds)
ČESKÉ BUDĚJOVICE – 02:15 Parkoviště u Husovy třídy, naproti výstavišti, vedle autosalonu Peugeot
KAPLICE 02:45 – Robin Oil čerpací stanice

Hezký den, CK Vega Tour Lucie

Jan Aldorf

Dobrý den,
chci se zeptat termín 30. a 31.3.2018 1denní lyžovačka v rakouském Zell am See / Kaprun je už asi vyprodaný?

přeji hezký den

CK Vega Tour

Dobrý den,
volná místa v termínu 30. – 31.3. bohužel nemáme.
Děkujeme za pochopení.
S pozdravem
CK Vega Tour

Darina Chládová

Dobrý den,
právě jsem si koupila 6× zájezd na 30.3. a na stránkách cestovky mi ale šla rezervovat pouze 4 místa. A nyní mi to již nenabízí objednat, ale pouze „na dotaz“.
Ale my můžeme jet pouze dohromady a pouze jen tento termín. Co mám nyní dělat, když stránky slevomatu mi to dovolily koupit na tento termín.

Děkuji Chládová

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Chládová,

od CK Vega Tour jsem se dozvěděla, že problém s Vámi dnes vyřešili a mělo by být již vše v pořádku :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat

Petro Kostyuk

Dobrý den, je během ranní pauzy k dispozici varná konvice, abych si mohl před odchodem připravit čaj do termosky? Díky

CK Vega Tour

Dobrý den, bohužel konvice v autobuse k dispozici není, ale naši řidiči připravují teplé nápoje. Horkou vodu Vám jistě do termosky rádi nalijí z kávovaru.

Hezký den, CK Vega Tour Lucie

Janů Jiří

Dobrý den,
na kolik přijde skipas,který si koupím v autobuse?
Děkuji Janů.

Slevomat.cz

Dobrý den, cena 1 denního skipasu se skupinovou slevou:
dospělý 48,5 €, děti a mládež ročníky 1999 až 2011 hradí 10 € – platí pro sobotní lyžování, děti do 6 let zdarma v doprovodu dospělých
vratná záloha na skipas 2 €
částka za skipas (včetně vratné zálohy) se bude vybírat v autobuse
skipas již klient vrací sám. Hezký den, Tereza.

Ruzena Sallerova

Dobry vecer, chtěla bych se zeptat než objednám poukázky jestli jsou ještě volná místa v terminu 30–31.3. Dekuji za odpoved.

CK Vega Tour

Dobrý den, paní Sallerová,

několik málo volných míst stále máme.

S pozdravem
CK Vega Tour

Jana Drábková

Dobrý den, chtěla bych se informovat, zda se dá u vaší CK platit volnočasovými poukázkami, Flexi passy ? Děkuji Jana Drábková

CK Vega Tour

Dobrý den, bohužel CK tyto poukázky neakceptuje.

Děkuji za pochopení,
Jana Vega Tour

Jenda

Dobrý den,
chci se zeptat na nastupní čas ve městech Tábor a Ceské Budějovice?

S pozdravem Jenda a přeji hezký den

CK Vega Tour

Dobrý den, časy jsou předběžně takovéto:

TÁBOR – 01:15 Čerpací stanice Benzina, ul. Soběslavská (u McDonalds)
ČESKÉ BUDĚJOVICE – 02:15 Parkoviště u Husovy třídy, naproti výstavišti, vedle autosalonu Peugeot

Upozorňuji, že se mohou změnit. Přesný čas je dán v pokynech na cestu.

Hezký den,
Jana, Vega Tour

Michal Kaplan

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda by byl problém pokud bych místo lyžování využil svojí trasu k focení. Děkuji za odpověď

Michal Kaplan

CK Vega Tour

Dobrý den, pane Kaplane,

určitě by to problém nebyl. Záleží na Vás jak s volným časem naložíte.

Hezký den.

S pozdravem
CK Vega Tour

Pavel Šiška

Dobrý den. Včera jsem zaplatil tento zájezd (1 denní lyžování v Zell am ses) na termín 16.-17.2. Do mailu mi ale chodí výzvy abych se zaregistroval do 8.2. na zájezd na 9.-10.2. Nestála se někde chyba? Děkuji za odpověď. Pavel Šiška

Slevomat.cz

Dobrý den, bohužel nevím, jak je to možné, nejspíše se nám vloudila nějaká chyba. Ve Vašem profilu vidím, že máte opravdu zakoupen termín 16.-17.2., proto určitě kontaktujte CK podle voucheru a v emailu uveďte správný termín zájezdu, mělo by to být v pořádku. :-) Hezký den, Tereza.

Lukáš

Dobrý den, chtěl bych se zeptat. Rád bych vyrazil jen za účelem výletu a fotografování, nikoli lyžování. Chtěl bych se ale vyvézt lanovkama až na Top of Salzburg a poté sjet lanovkou dolu. Je lepší mít rovnou koupený také ski pass, který platí pro všechny lanovky a nebo spíše jen denní jízdenku na všechny lanovky, která stojí 51 Euro? Děkuji.

CK Vega Tour

Dobrý den, Lukáši,

cena je za stejnou částku, takže v podstatě záleží na Vás, zda se rozhodnete pro klasický skipass nebo denní jízdenku.

Hezký den.
S pozdravem
CK Vega Tour

Tereza

Dobrý večer, platbu jsme odeslali z našeho účtu již ve čtvrtek po půlnoci a vouchery stále nedorazily. Navíc mi dnes přišel mail s opětovnou žádostí o uhrazení. Nevíte, kde by mohla být chyba? Číslo účtu i variabilní symbol sedí.

Slevomat.cz

Dobrý den, Terezo,

děkuji Vám za zprávu. V systému vidím, že jsme platbu přijali už v pátek 26.1., kdy Vám byly vouchery hned automaticky systémem automaticky zaslány. Je možné, že skončily například ve spamové schránce emailu. Pro jistotu Vám oba vouchery zasílám znovu. Snad již bude vše v pořádku :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat

Tereza Čunátová

Dobrý den, měla bych dotaz ohledně voucheru. Včera jsem zaplatila zájezd. Voucher mi přijde do mailu? A pak ho následně mám uplatnit podle výše zmíněných podmínek? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Terezo, přesně tak :-) po přijetí Vaší platby Vám bude voucher zaslán na email a dále budete postupovat podle výše uvedených podmínek :-) hezký den

Bára

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat na termín 9.3–10.3 je prosím volný?
 Děkuji

CK Vega Tour

Dobrý den, Báro,

volnou kapacitu prozatím ještě máme.

Hezký den.

S pozdravem
CK Vega Tour

Petr

Dobrý den,
odkud a v kolik hodin bude odjíždět autobus z Prahy na Kaprun 26.-27.1.2018 a v kolik a kam je předpokládaný příjezd do Prahy?
 Děkuji

CK Vega Tour

Dobrý den,
odjezd je od hlavního vlakového nádraží ve 23:45, návrat zpět do Prahy kolem půlnoci.

S pozdravem
CK Vega Tour

Aki

Dobry den, jestli je mozne pujcit snowboard? diky

Slevomat.cz

Dobrý den, Aki, našla jsem pro Vás tyto webové stránky http://www.discount-rental.at/index.html , na kterých si můžete zarezervovat snowboard a ostatní vybavení :-) web je sice německy, ale myslím, že se v něm hraje zorientujete. Nachází se v Zell am See – Kaprun, tedy ve Vámi vybrané destinaci pro zimní radovánky :-) přeji hezký den, Anička

Lucie Lím

Dobry den, kolik vychazi cena celodenniho skipasu pri skupinove sleve? Dekuji Lim

Lucie Lím

Pardon, uz vidim. Dekuji Lim

Barbora Závodská

Dobry den, mam objednane dva vouchery, ale chci to jako darek, mohu objednavku napsat pouze na sebe, presto, ze pojedou dva jini lide?
Dekuji za odpoved.
S pozdravem Bara

Slevomat.cz

Dobrý den, Barčo, pokud to máte jako dárek, objednávku můžete zde udělat na své jméno, ale do rezervačního formuláře musíte, do 24 hodin po zakoupení, napsat jména účastníku a další podrobnosti o nich. Odkaz na formulář vložím níž. Hezký den Janča

 https://ckvegatour.cz/jednodenni-lyzovani-zell-am-see-kaprun

Ivett

Dobrý den,
Dá se tam jet i jenom na výlet? Lyžovat nechci,ale je tam nádherná příroda :)
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivett, pokud se chcete zájezdu zúčastnit za účelem rekreace, nikoli lyžování, nevidím problém :-) v ceně zájezdu je jen doprava, přeprava lyžařského vybavení, služby delegáta a něco málo na zub :-) jak svůj čas v Zell am See využijete je jen na Vás. Krásné Vánoce přeje Anička

Blanka

dobry den,
jak je prosim reseno ubytovani, pokud jsem jen 1 osoba? je tam nejaky priplatek, nebo je spani v hromadne ubytovne…? dekuji!

Slevomat.cz

Dobrý den, Blanko, ubytování v ceně není, první noc strávíte na cestě v autobuse a až dorazíte na místo, tak si přes den užíváte lyžování. Po uzavření lanovek se sejdete u autobusu, kde se občerstvíte a vyrazíte zpět na cestu do ČR. Předpokládaný návrat okolo půlnoci. Hezký den :)

Alena pROCHÁZKOVÁ

Skipass se skupinovou slevou se kupuje, až na místě. Tento příplatek nemusím platit nyní?

CK Vega Tour

Dobrý den, Aleno,
jelikož se skipass kupuje až na místě, předem nám ho nehradíte.
S pozdravem, CK Vega Tour.

Alena

Můžete mi říct, co znamená tato věta: Sportovní (lyže) pojištění den se stornem zájezdu 39 Kč. Storno znamená z vaší či mé strany? A můžu si to přikoupit i když už jsem si objednala, ale ještě nezaplatila voucher?

CK Vega Tour

Dobrý den,
jedná se o storno ze strany zákazníka.
Pojištění lze samozřejmě dokoupit dodatečně, ozvěte se prosím přímo nám, do cestovní kanceláře.
Přeji hezký den, CK Vega Tour.

Lenka Vrabcová

Dobrý den, pokud přijedu na místo odjezdu metrem, bude návrat zpět do Prahy zase do doby něž uzavřou metro? Díky

Kristýna

Dobrý den,
chtěla bych voucher dát přítelovi k Vánocům, aby si zajezdil. Já jsem bohužel nelyžující, dá se tam tedy trávit čas i nějak jinak?
Děkuji za odpověď :)

CK Vega Tour

Dobrý den, Kristýno, je možné abyste si udělali volný program. Autobus nám staví u horní stanice lanovky Kaprun Kitzsteinhorn Bergbahn Talstation, ale odtud je možné se skibusem dostat do nedalekého Zell am See, kde je spousta možností. Doporučujeme jezero Zell am See a výjezd lanovkou na Kitzsteinhorn. Hezký den a s pozdravem CK Vega Tour

Adela Joudalova

Je mozne jet a nelyzovat?

CK Vega Tour

Dobrý den, paní Joudalová,
samozřejmě s námi můžete cestovat a nelyžovat. Autobusem parkujeme u Gletscherjet lanovky, odkud jezdí skibusy do města, Hezký den a s pozdravem CK Vega Tour

Martina

Dobrý den,je možné jet vlastnim autem a zakoupit na 2 dny?chtela bych to jako dárek,zakoupit rovnou i skipas.S uby­tovanim varianta není?Moc dekuji,Martina

CK Vega Tour

Dobrý den,

zájezd nabízíme pouze v podobě, která je v nabídce. Pokud máte zájem jet vlastní dopravou, nepotřebujete si zakupovat žádný voucher, protože služeb ck stejně nevyužijete.

Hezký den.

CK Vega Tour

Pavel

Dobrý den, z jakého místa v Praze je odjezd a je tam možné nechat zaparkované auto?

CK Vega Tour

Dobrý den,
standardně odjíždíme od hlavního vlakového nádraží, resp. od protilehlého parkoviště.
Zde je i možnost parkování, nicméně je poměrně drahé. Doporučujeme proto nechat vozidlo na okraji Prahy a na hlavní nádraží se přemístit metrem.
Přejeme hezký den, CK Vega Tour.

Iva Němečková

Neplánujete odjezdy busem i z Moravy – konkrétně z Prostějova? Děkuji za odpověď. I.Němečková

CK Vega Tour

Dobrý den, paní Němečková,

litujeme, ale další trasy neplánujeme.
Děkujeme za pochopení.
S pozdravem
CK Vega Tour

Dita Herajnová

Dobrý den je možné jet se snowboardem a ještě jeden dotaz bylo by možné zakoupit voucher bez termínu

CK Vega Tour

Dobrý den, paní Herajnová,

možné jet se snowboardem samozřejmě je, ale voucher bez termínu možný není, neboť tam jsou omezené kapacity.
Děkujeme za pochopení.
Hezký den.
S pozdravem
CK Vega Tour

Eliza

Dobrý den, lze si zaplatit ucitele lyzovani? A pujcit vybaveni? Pripadne vite ceny? Diky

CK Vega Tour

Dobrý den,
bližší informace o možnostech střediska, včetně ceníku služeb naleznete v odkazu níže.
http://www.kitzsteinhorn.at/cz

Hezký den.
CK Vega Tour

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru