Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Úchvatné kadeřnické balíčky pro všechny délky vlasů ve studiu Lauritta

4,6 / 5 Studio Lauritta Praha - Smíchov  (mapa) 59 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Petra

Dobrý den, mám dotaz, píšete , že střih je možný pro všechny délky vlasů , ale v případě delších hustých vlasů je příplatek :) Když mám vlasy délkou po prsa, tak připlácela bych nebo ne? :)

Studio Lauritta

Dobrý den,ano,doplácet by jste nejspíš musela,jen to tedy bude ještě záležet na hustotě vlasů. Mějte se krásně :) S pozdravem,studio Lauritta

Petra

Děkuji za odpověď, tak v tom případě, nechám nabídku plavat, jelikož hustější vlasy mám a příplatek je trochu prazvláštní , už tak k nabízené službě, tak nic..

Mišala Vondrášková

Dobrý den. Chtěla bych zkrátit sve dlouhe . Mate zkusenosti se střihem podkova a ji podobne? (Mohu poslat obrázek) Dost mi na tom záleží aby to bylo dobře když půjdu do takové změny. Diky

Studio Lauritta

Dobrý den,poslat obrázek pro přesnější představu můžete na náš email. Jinak s střihem „podkova“ máme zkušenosti. Budeme se snažit Vám udělat co nejlepší střih,aby se Vám nová změna líbila a cítila jste se v ní dobře. Přejeme krásný den. S pozdravem,studio Lauritta

T.

Co je na balickach uchvatneho? Jiz jsem mela s timto podnikem jednu zkusenost a beru to za standartni, prumerny strih, barvu…

Slevomat.cz

Dobrý den, balíček považujeme za úchvatný především v porovnání cena x výkon, kdy za skvělou cenu dostanete kvalitní péči ve vysoce hodnoceném kadeřnickém salonu. Hýčkat tu navíc budou i vaše ruce a v balíčcích s barvením máte jako bonus příjemnou masku. :-) dle mého názoru je tato nabídka více než příznivá. Děkuji za příspěvek a přeji hezký den, Simča

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru