Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Ráj všech výletníků: penzion u Náchoda s polopenzí a venkovním bazénem

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,6 / 5
Penzion Amerika Náchod (mapa) 178 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Horáková Lenka

Dobrý den, chtěla by jsem se zeptat zda máte volný termín pro dvě osoby. Dovolená nám začíná od 18.6. a máme ji do 29.6. Měli by jsme zájem o 4 dny(3 noci). Našel by se u Vás volný termín?
Děkuji Horáková

Miriam Plesníková

Dobrý den,měla bych zájem o pobyt pro 4 dospělé osoby v termínu od 27.-30.9.2018,je volný?Děkuji Plesníková

Veronika Obžerová

dobrý den chci se zeptat na dostupný termín 12.8–14.8?? děkuji

Penzion Amerika

Dobrý den,
je obsazený.

Holý

Omlouvám se-níže překlep.Otázka platí,jen NE 11.5–14.5 ALE 11.6–14.6.2018

Penzion Amerika

Je obsazeno.

Holý

Dobrý den,mohu si zakoupit voucher:pokoj pro dva od 11.5–14.5 2018?

Slevomat.cz

Dobrý den, informace ohledně dostupných kapacit Vám sdělí na e-mailu penzion-amerika@seznam.cz nebo telefonicky na 604 893 939 (Po–Pá 10.00–18.00). Pěkný den

Lucie Štrbová

Dobrý den a máte volný nějaký termín na 6 denní voucher od června do konce října?

Penzion Amerika

V říjnu, zavolejte.

Lucie Štrbová

Dobrý den, máte ještě nějaké volné termíny na září – pro 2 osoby z voucheru na 6 dní? předem děkuji za odpověď

Penzion Amerika

Nemáme.

Eliška Filáková

dobry den, mate volny termin od 4.8? dekuji za odpoved

Penzion Amerika

Nemáme.

Lucie P

Dobrý den, máte ějaký volný termín pro 2 osoby na konci srpna – polovina září?

Penzion Amerika

1termín 16.9–20.9.

petra kohová

Dobrý den, můžu poprosit o vypsání volných termínů červenec/srpen? Dekuji moc

Penzion Amerika

Bohužel, již nejsou.

Klára G

dobrý večer, máte volný od 28.4.-1.5. jeden pokoj?

Penzion Amerika

Bohužel.

Simona Stejskalová

Dobrý den, byl prosím volný termín od 25.-27. 5.2018 pro dvě osoby?

Penzion Amerika

Je volný 1 pokoj. Pro urychlení volejte.

Michal Koštál

Dobrý den , máte volno od 19. srpna 2018 na 5 dní ? Pokoj s vlastnim socialním zařízenima s přistýlkou . Děkuji za rychlou odpověď.

Penzion Amerika

Termín je obsazený.

Zdeňka Loučková

Dobrý den, máte ještě prosím vás volný pokoj v termínu od 5. do 8.7.?

Penzion Amerika

Dobrý den,
nemáme.

Zuzana Betlachova

Dobry den,mate volny termin pro 2 osoby na 3,popr. 4dny v kvetnu,cervnu nebo zari?Nejlepe o vikendu?Dekuji

Penzion Amerika

O víkendu nemám, ale třeba od neděle, ale pro rychlejší komunikaci mi zavolejte.

Kristýna Kolárová

Dobrý den,

byl by volny jeden pokoj pro dva dospělé a jedno dítě(2roky) v termínu od 26.4. do 29.4.? Děkuji za info.

Penzion Amerika

Dobrý večer,
měla bych volný termín 25.4.-28.4. Sobota 28.4. je již obsazená.

Olga Kulichová

Dobrý den, máte prosím, volný termín 31.5. – 3.6. pro dvě osoby, resp. jiný čtyřdenní termín v červnu? Děkuji za odpověď.

Penzion Amerika

Dobrý den, nemám.

Ladislav Doseděl

Nikde nevidím v pokojích TV,jsou na pokojích či ne?děkuji,Láďa

Penzion Amerika

Ano.

Jiří Landa

Dobrý den, máte prosím volno na 4 dny pro 2 osoby a dva psi v období od 1.9. do 7.9.2018. Děku­ji Landa

Penzion Amerika

Volný termín mám až od 13.9.2018.

Kateřina Pejchalová

Dobrý večer,
máte prosím volno v termínu 20. – 22. 7. nebo 27. – 29. 7. pro rodinu 2 dospělý a 3 dospívající děti? A druhý dotaz na kuchyni: lze požádat o bezlepkovou stravu? Děkuji Kateřina Pejchalová

Penzion Amerika

Termíny jsou obsazené.

Žanet

Dobrý den, můžu se zeptat zda máte volný termín někdy v červnu, jednalo by se o 4 osoby a dvě děti (dva pokoje) na tři noci. Popřípadě kdy máte volno. Díky za odpověď

Penzion Amerika

Dobrý den,
pro urychlení mi zavolejte. 604893939

Věnceslava Kučerová

Dobrý den, chtěla bych u Vás rezervovat apartmá pro čtyři osoby – dva dospělí a dvě děti 10 a 15 let na šest nocí v době od 8.7. do 26.7. nebo od 13.8. do 19.8. Děkuji. V. Kučerová

Penzion Amerika

Je obsazeno.

Sitařová Jana

Dobry den,chtěla bych se zeptat na termin pobytoveho balíčku s polopenzí za 3290,– od 25.5.-28.5.Děkuji moc Sitařová

Penzion Amerika

Je obsazeno.

P.K.

Dobrý den, máte ještě volné termíny v srpnu pro 2 osoby, 6 dní (5 nocí)? A ještě bych měla jeden dotaz, máme ročního chlapečka…platí se za něj něco? Děkuji za odpověď. Přeji hezký den P.K.

Penzion Amerika

nemáme

Veronika

Dobrý den, mate volno ještě v prvním týdnu v září? 5 noci? Dekuji

Penzion Amerika

Dobry den, az v druhem. V prvnim pouze na 3noci.

Lucie Stárková

Dobrý den,máte ještě v červenci nebo srpnu volný pokoj pro 2 dospělé a 2 děti na 6 nocí?Děkuji

Penzion Amerika

Nemáme.

Miroslav Hrstka

Dobrý den, měli bychom zájem o pobyt 2 × 2 osoby v termínu 7.9 – 9.9. 2018. Můžete mi sdělit, zdali by byl tento termín volný ?

Penzion Amerika

Od 7. mám pouze apartma, od 8. dva pokoje.

Zdeněk

Dobrý den. Mám tři pejsky středního vzrůstu. Kolik bude příplatek za dvě noci, za všechny tři ? Děkuji

Penzion Amerika

1200,–Kc

Lenka Kuchařová

Dobrý den,máte prosím,nějaký volný termín na 5 nocí pro 2 osoby v září?
Děkuji za odpověď L.Kuchařová

Penzion Amerika

Urcite. Zavolejte mi nebo napiste email.

Jiří Jurášek

Dobrý den, byl by prosím volný termín pro 2 osoby na 2 noci od 27. – 29.7. ? děkuji Jurášek

Penzion Amerika

Dobrý den,
termín je obsazený.

Marková Zdenka

Dobrý den, chci se zeptat na volné termíny pro 2 osoby na 5 nocí. Je nám jedno kdy, od konce května a nejpozději začátek září. Děkuji

Penzion Amerika

3.6., 10.6. Pište mi prosím na email. Děkuji.

Robert Pavlíček

Dobrý den, chtěli bychom pobyt pro 2 dospělé a 1 dítě (9let) v termínu 3.-8.8.2018. Je to možné? Děkuji za odpověď. Pavlíček

Penzion Amerika

Dobrý den, termín je obsazený.

Jančová Marcela

Dobrý den,
čekala jsem na e-mail od Vás , abychom se domluvily
po telefonické dohodě s Vámi dne 2.2.2018.
Mám zájem objednat si u Vás termín pobytu
od 21.6 do 24.6.2018 na 3 noci. Moc Vás prosím
o číslo účtu na který mám poslat zálohu, nebo celou
částku. Zatím děkuji a přeji hezký den Jančová Marcela

Penzion Amerika

Po zakoupení voucheru na slevomatu mi zašlete číslo a já Vám potvrdím rezervaci.

Svatava Štýbnarová

Dobrý den, ráda bych koupila 3 noci v srpnu, tak aby tam byl i víkend. máte volno?
a děti se doplácí až na místě? A hlásit je mám dopředu? děti budou mít 14 a 5 let. je možnost přistýlek, nebo máte apartmán? dejte prosím vědět volný termín a cenu dětí, děkuji, Štýbnarová

Penzion Amerika

Dobrý den,
volný 1víkend mám pouze v červenci. Ale nejprve zavolejte o rezervaci. Nemusí to být za chvíli pravda.

TEREZA VICHOVA

Dobry den,chtela jsem se zeptat na teto nabidce pisete,ze kazdy pokoj ma sve socialni zarizeni,ale primo na vasich strankach mate napsano,ze WC a koupelna je na patre zvlast pro damy a zvlast pro pany.A jeste jsem se chtela zeptat jestli mate volny termin od 26.8 (nedele) do 31.8 (patek).Dekuji za odpoved Tereza Vichova

Penzion Amerika

Dobrý den,
již jsem to tady psala, stránky nejsou aktualizované. Vámi požadovaný termín je obsazený, ale uvolnil se mi 22.7.-27.7.

Jana Šenkyříková

Je možné k voucheru pro dva dokoupit ještě pobyt pro 1 osobu ( jednolůžkový pokoj ) ve stejném termínu 25.6–30.6.2018?Děkuji Šenkyříková

Penzion Amerika

Měla bych volný termín od 27.6., vegetariánská strava není problém, mám volné apartmá, kde jsou 2 pokoje.

Jana Šenkyříková

Dobrý den – měla bych zájem o termín 25.6. do 30.6. – je volno?a lze objednat vegetariánskou stravu?Děkuji Šenkyříková

Ilona

Hezký den, chtěla bych se poptat na voucher pro 2 osoby na 4 dny a chtěla bych vzít i 2 děti 10 let (ty se doplácí zvlášť že ano? A kolik se doplácí za polopenzi dětí?). Měla byste volný 4 lůžk.pokoj v termínu 16.-19.08.2018? Děkuji

Penzion Amerika

Dobrý den, děti se platí zvlášť, 250,–Kč den, termín je obsazený, měla bych pokoj od 19.8.2018.

Nina Pelantová

Dobrý večer,měli bychom zájem o pobyt v době 23.6. 6dnů 5nocí pro dva s jedním velkým a jedním malým psem.Psi jsou vychovaní.Předem děkujeme za kladné vyřízení.

Penzion Amerika

Dobrý den,
termín je obsazený, měla bych pokoj od 20.6.2018.

Marcela Lauferová

Dobrý den, bylo by volno 5.-8.7.2018?
Děkuji

Penzion Amerika

Dobrý den,
termín je obsazený.

Veronika Semotánová

Dobrý den,
byl by volný pokoj v termínu 5.5.-8.5. pro 1 dospělého + 2 děti (5 a 7 let). A bylo by možné mít voucher pro 2 osoby s tím, že tou druhou osobou by bylo 1 z dětí?
Děkuji.

Penzion Amerika

Dobrý den, termín je obsazený.

Alena H

Dobrý večer chtěla bych se zeptat na nějaký volný termín v srpnu pro dva. Moc děkuji.

Penzion Amerika

Na kolik nocí?

Alena H

Na pět dni a sest noci. Dekuji

Martin

Dobrý den, je zatím volný termín mezi 1.7. a 15.7.2018? Chtěli bychom přijet i se dvěma dětmi na 5 nocí (2 dospělí+2 dě­ti). Děkuji

Penzion Amerika

Dobrý den,
měla bych volno od 8.7., ale už jen jeden pokoj. Pro urychlení mi zavolejte.

Renata Gruberová

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat jestli je volný termín na 6 dní a to buď od 14.7.-19.7. nebo od 28.7.-2.8.2018 Chci si koupit voucher a tak abyste měli volná místa v termínu dovolené. Děkuji.

Penzion Amerika

Dobrý den,
první termín je volný, ale nevím jak dlouho. Rychleji reaguji na email uvedený na Slevomatu.

Pavel Nechutný

V popisu jsou pokoje s vlastním soc. zařízením – je tím myšleno wc+umyvadlo a sprchový kout ? na jiném webu penzionu uvádíte umyvadlo na pokoji a wc+sprcha společná na chodbě, páni a dámy zvlášť. To by pro nás bylo nepřijatelné, proto doufám, že platí ta varianta s wc a sprchou na pokoji. Dostali jsme woucher a rádi bychom ho využili.

Penzion Amerika

Penzion je po rekonstrukci. Každý pokoj má vlastní soc. zařízení.

VĚRA POLÁKOVÁ

Dobrý den.Přijely bychom vlakem a předpokládám k vám nejede ani autobus,je možnost sehnat aspoň taxi? S kuframa ty 3 km by to bylo asi daleko.

Penzion Amerika

Dobrý den,
po domluvě hosty bez auta na penzion odvezu.

Jarmila Komárková

CHtěla bych se zeptat,kolik by stál u Vás apartmán,jsme 2 dospělí a dvě děti 6 roků a 8 roků jedná se o letní měsíc – červenec,nebo srpen

Penzion Amerika

Dobry den, cena dospelych na pocet dnu +cena deti dle roku. Vse je popsano ve slevomatu

Zdenka Šťastná

Dobrý den,
chtěli jsme se zeptat, jak je to s parkováním? Pokud bychom přijeli na motorce, neradi necháváme našeho mazlíka bez dozoru, je parkování monitorované?

Penzion Amerika

Zapujcim Vam pro mazlika garaz.

Pavla Koutna

Dobrý den, webovky penzionu asi nemáte aktualizované, že? Na nich je totiž, že jsou společné sprchy na patře a není zmínka o polopenzi, jen o vybavené kuchyni.

Penzion Amerika

Dobrý večer,
aktuální jsou informace na Slevomatu. V zimě se polepším a budu aktualizovat. Zdravím.

kadlec milan

Dobry vecer,kolik mate k dispozici pokoju?

Penzion Amerika

Dobrý večer,
6 z toho dvě apartmá.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru