Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Různé mise, zbraně i překážky: Balíček akční střelby v pohybu

4,6 / 5 NKTEAM shooting (9 poboček) Ostroměř  (mapa) 156 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Tereza

Dobry den, jak moc je Balicek akcni strelby fyzicky narocny? Dekuji.

Kurzy střílení

Dobrý den

Bezproblémů. Je to na dohodě na místě.

Petr Novák

Veronika

Dobrý den,jaké zbraně presne obsahuje váš balíček?? Děkuji za odpověď.

Kurzy střílení

Dobrý den

Na Slevomatu prodáváme 9 balíčků, každý má jinou skladbu. Pokud jste na stránce
https://www.slevomat.cz/akce/1209590-strelecke-balicky-pro-1-i-2-osoby-same-raze
potom vpravo vedle obrázku jsou Varianty, když na ně najedete rozbalí se Vám i zbraně, které balíček obsahuje. Výjimkou jsou balíčky s volným výběrem, zde si samostatně vybíráte z nabídky na střelnici (cca 80 zbraní).

Petr Novák

Aneta Marušáková

Dobrý den,
objednala jsem si tento balíček a o víkendu zaplatila. Bohužel mi stále nepřišel voucher a chci dát balíček jako dárek k Vánocům.
Děkuji Marušáková

Kurzy střílení

Dobrý den

Zavolejte si přímo na Slevomat

Petr Novák

Slevomat.cz

Dobrý den, Aneto, objednávka se bohužel stornovala, peníze se Vám vrátí. Doporučuji provést objednávku znovu a voucher si budete moct vytisknout z mailu nebo Vašeho profilu. Přeji Vám pevnou mušku ;)

Aleš Bouda

Dobrý den,chtěl bych tento voucher koupit,ale mate mi,že v kolonce uplatnění kuponu není Plzeň,ač je v nabídce

Kurzy střílení

Dobrý den

Balíček můžete čerpat na jakékoliv námi užívané střelnici. Tudíž i v Plzni.

Petr Novák

Aleš

Dobrý den, uvažuji o koupi tohoto balíčku pro 16ti letého syna. Už jsme u Vás byli 3× a vždy byl velice nadšen. Chci se zeptat zda mi můžete sdělit více o misích a jaké zbraně jsou v nich k dispozici? Děkuji H.

Kurzy střílení

Dobrý večer

Zavolejte si na 722198635 volba 1 a tam získáte více informací a rádi Vám odpovíme na Vaše dotazy.

Petr Novák

Alena Vintrlíková

Dobrý den pane Nováku,
když koupím klukovi tento balíček, můžu normálně rezervovat termín jako vždy v Drahanech na osmou ráno? Děkuji.
S pozdravem
Vintrlikovi

Kurzy střílení

Dobrý den

Samozřejmě, rezervujte tak jak se Vám hodí.

Petr Novák

Daniel

Dobrý večer

Možem si vybrať akúkoľvek zbraň z ktorej by som si rád zastrieľal ?

Kurzy střílení

Dobrý večer

Při dodržení zákona a mimo výjimek v obchodních podmínkách a pokud ji vlastníme, ano.

Petr Novák

Lukáš

Dobrý den, z jakých ostřelovačských pušek se u Vás dá vystřelit? Máte k dispozici Barret cal 50?

Kurzy střílení

Dobrý den

Pušky ráže 50 BMG máme. Výstřel je možný, ale ne v rámci volných balíčků.

¨Petr Novák

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru