Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Celodenní vstupenky do Aqualandu Moravia včetně wellness procedur

4,7 / 5 Aqualand Moravia Pasohlávky  (mapa) 33 537 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Nikola Hammedi

Dobry den pokud objednam s havajskou masazi a pojedeme 3 bude tam dostatek Maseru nebo vzdy pujde jeden a 2 cekaji ? Chceme na damskou jizdu s mamkou a sestrou ale I masaz pokud je to zaroven

Kristýna Prokešová

Dobrý den prosím zakoupili jsme 4 vstupenky do Moravie bohužel jsme si nevšimli že je platnost jen do konce března .Je možné vstupenky ze slevomatu vrátit.Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Kristýno, v tomto případě Vás obrátím na naši zákaznickou podporu na e-mailu vip.podpora@slevomat.cz. Do e-mailu napište Vaše přání a i e-mail na kterém jsou zakoupené vstupenky. Na tomto e-mailu žádné totiž nevidím. Hezký den Janča

Bohumil Veselý

Kdo vám ukradl věšáky ve wellness a ještě je ani za víc jak týden nevrátil ?? Proč jste ještě nevyhlásili celostátní pátrání ?

Aqualand Moravia

Pátráme, pátráme… :-)

Jarda Drda

Dobrý den,máme voucher na vstup,stačí mít v mobilu jen kód tohoto voucher?

Aqualand Moravia

Dobrý den, ano stačí vám pouze kód.

Hanka Vlčkova

Dobry den, da se voucher uplatnint i na silvestra díky za odpověď

Aqualand Moravia

Dobrý den, ano dá.

Ruda Brož

Dobry den. Chtel bych se zeptat mame koupeny tyto vouchery: Celodenní vstup do Aqualandu Moravia + 150 minut Forum Romanum Wellness + dezert, po–ne + státní svátky jsme dva dospeli a jedno dite, ktere melo uz 14 let. Otazka zni jestli muze s nami vyuzit Forum Romanum Wellnees nez problemu? Kdyz se divam dole tak je napsane detske saunovani do 14 let a Forum Romanum Wellness od 15 let timpadem je nevejde ani do jedne kategorie. Myslim, ze by nemel byt problem kdyz ma 14 pryc a budeme dva dospeli aby sel s nami do Forum Romanum Wellness??? Dekuji za odpoved.

Aqualand Moravia

Dobrý den, saunový svět je pro děti do 14 let (včetně) pouze v neděli od 11:30 do 13:30 hodin v doprovodu dospělé osoby. Pro děti od 15 let (včetně) můžete saunový svět využít kdykoliv.

Zuzana Kolářová

Dobrý den, někdo se tu ptal před cca dvěma týdny, zda lze platit FlexiPassy a odpověděli jste, že ano. Poradíte mi prosím postup, jak pomocí FlexiPassu zaplatit? Nevidím tuto možnost. Děkuji za pomoc.

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Kolářová,

v současné nepřijímáme poukázky v papírové podobě. Možné je u nás využít Benefity, Sodexo, Benefit Café a Benefit Plus jako kredity v internetové podobě. Benefity jsou dostupné na benefitní kartě (je třeba vyžádat u svého zaměstnavatele), přičemž pro nákup na Slevomatu je nutné tyto benefity převést na kredity. Pro více informací zasílám odkaz na návody pro uplatnění jednotlivých typů benefitů: https://www.slevomat.cz/blog/pomoc-s-nakupem/prispevek/263-zpusoby-platby".

Přeji hezký den, Monika, Slevomat :)

Ivan

Zdravím Vás,– jsme dlouhodobými návštěvníky Aqulandu a zejména části Wellnes – saun. Posledním rokem vlivem náporu klientů na odkládání krycích zástěrek a prostěradel na věšáčky pochybené kvality došlo k jejich totálnímu zničení. Stojací náhradní „věšáky“ jsou jen výsměchem situace a neschopnosti vedení dát závazný pokyn zaměstnanci k opravě /výměně a investovat bez výběrového řízení pár korun do nákupu nástěnných věšáků u saun. Navštívili jsme také Nové termální venkovní bazény – jejich nevyhřívané vstupní zábradlí je pastí s předpokladem závažných úrazů v mrazivém počasí. Pochopitelně vstupní schůdky jsou bezpečnostně problematické pro vstup i výstup i pro velmi zdravého a trénovaného jedince. Věřím, že tento drobný podnět pomůže zkvalitnit pobyt mnohým návštěvníkům.

Aqualand Moravia

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět a předáme jej na kompetentní oddělení. :-)

Martin Jehlička

Dobrý den. Ve Čtvrtek 21.12. jsem platitl převodem z uctu 4 vouchery za 1196 VS 1315350680. Chci se zeptat, zda to dorazi do vanoc Díky

Slevomat.cz

Dobrý den, Martine, vouchery Vám byly dnes ráno zaslány na email :-) hezký den

jan

dobrý den
včera jsem si koupil dva poukazy do aqulandu moravia a chtěl bych se zeptat jak mam postupovat abych dostal fakturu na firmu děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, fakturu Vám vystaví přímo Aqualand Moravia. Kontakt doporučím po emailu: info@aqualand-moravia.cz Hezký den, Tomáš :)

Dana Křepelová

Dobrý den,včera jsem objednala voucher pro 5 osob,chtěla bych to jako dárek pro rodinu,máte třeba na stažení a vytisknouti dárkové poukázky?

Slevomat.cz

Dobrý den, Dani, dárkové vzhledy u nás najdete a není jich zrovna málo ;) Vkládám Vám odkaz, který Vám napoví co a jak máte provést. Hezké Svátky Janča
Ps: doufám, že se dáreček bude líbit

 https://www.slevomat.cz/blog/pomoc-s-nakupem/prispevek/393-voucher-jako-darek

Dagmar Melšová

Dobrý den, je krásné, co nabízíte, měla bych třeba zájem o aqualand , Jenže to je vše daleko. Proč nenabízíte třeba permanentku na určitý počet dnů přímo v místě bydliště.
V Uh,Hradišti máme bezvadné aquacentrum, tak proč to nevyužít ?

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Melšová,

děkujeme za Váš příspěvek. Pro naše zákazníky se snažíme vybírat nabídky ze všech koutů České republiky. Vždy však záleží na zájmu a možnostech jednotlivých provozovatelů, kteří chtějí své služby inzerovat u nás :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat

Jana Lelková

Dobry den, proc v nabidce neni detsky voucher,tento stoji 299kc, detska vstupenka na strankach aqualandu pak 249kc.

Aqualand Moravia

Dobrý den, nabídka je zde bez rozlišení věku, pokud je pro vás výhodnější nákup na eshopu, můžete nakoupit u nás na eshopu.

Antonin Kojda

Dobrý den bude akce i na vstup od 10.5. do 12.5. chceme přijet díky za info.

Aqualand Moravia

Dobrý den, tak takhle dopředu to skutečně netušíme, třeba ano. :)

Hana Chitova

Prosim o odpoved k memu vcerejsimu dotazu…Dotazy co byly po me jsou uz zodpovezeny a muj nic.Opravdu to specha…dekuji

Aqualand Moravia

Dobrý den, pokud jste je kupovala zde na Slevomatu, musíte vyčkat na kolegy ze Slevomatu, popřípadě je neváhejte kontaktovat na zákaznické lince Slevomatu 222 745 354.

Ilona zezulkova

Dobry den,chtela bych se zeptat jestli si musim voucher vytisknout. A kdyz mam voucher na cellodenni vstup,jestli plati i na vstup do kina. Dekuji

Aqualand Moravia

Dobrý den, voucher nemusíte tisknout, stačí jej ukázat například v mobilu. Všechny varianty jsou vždy celodenní. Žádná z nabízených variant neobsahuje vstupenku do 7D kina, tu si můžete zakoupit přímo na místě u nás. :-)

Hana Chitova

Dobry vecer.....14.11­.jsem si koupila dva vouchery za 399kc.Porad me nedosly(((Mam je k vanocum....­.stihnou dojit???Z uctu penize odesly 15.11.

Slevomat.cz

Dobrý den, Hano, vouchery jsem Vám poslala znovu. Zkuste zkontrolovat spam,ty předchozí tam pravděpodobně „spadly“. Hezký den a ať se dárek líbí, Klára

balatova eva

dobry den.prosim o radu.jak mam objednat wouchr .a jak ho lze zaplatit? predem dekuji za odpoved.eva

Slevomat.cz

Dobrý den, postup je úplně jednoduchý, stačí vybrat variantu, kliknout na zelené tlačítko „koupit“ a ve způsobech platby vybrat tu, která pro Vás bude nejpříjemnější :-) přeji příjemný nákup a hezký den

Zbyněk Stratil

Dobrý den,
můžu uplatnit i 25.12., máte vůbec otevřeno? Děkuji.

Aqualand Moravia

Dobrý den, ano, 25. prosince máme otevřeno jako běžný den.

Jana

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na vstup do welness zony, jestli ji během dne mohu navštívit několikrát a nebo zda těch 150min musí být využito najednou??

Aqualand Moravia

Dobrý den, vstup je jednorázový, pokud zónu opustíte a vrátíte se do ní, je to zpoplatněno vždy částkou 189 korun a opět na pobyt v maximální délce 150 minut. Pokud zónu neopustíte a pobyt si nad 150 minut prodloužíte, je účtován poplatek 29 Kč za každou započatou půlhodinu. :)

Jarka

Dobry den, pokud bych mela zajem o vstupy za 299.- ale mame 3 deti pod 100cm, budou vsechny tri bez priplatku? dekuji

Aqualand Moravia

Dobrý den, ano, pro děti do 100 cm nemusíte vouchery kupovat, ale pro jistotu děti doma přeměřte, ať pak nemáte potíže u nás na pokladně, kde je u každé pokladny metr. :-)

Andrea

Dobrý den , jak mate otevřeno 1.1.2018 . Děkuji za brzkou odpověď .

Aqualand Moravia

Dobrý den, běžně jako každý jiný den od 10–21 hodin. :) Těšíme se na vás.

Marta

Dobry den, 13.11.jsem objednala a zaplatila 3 celodenni vouchery (3×299.-) a porad mi nedosli,kdy bych je mohla cekat? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Marto,

je možné, že vouchery skončily ve spamové schránce emailu. Vouchery Vám nyní na email zasílám znovu. Snad již bude vše v pořádku.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat :)

Milena Morávková

Dobrý den, do kdy se musí zaplatit vámi nabízený voucher 299kč, aby jsme nezmeškali slevu? Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Mileno, voucher se dá zakoupit do 31.12 2017. S poz­dravem, David.

Pavel Joch

Dobrý večer, včera jsem koupila 4 poukazy za 399kč, na email mi bohužel nic nedorazilo. Spam a hromadnou poštu jsem kontroloval. Prosím o kontrolu. Děkuji Joch

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavle, vouchery jsem Vám poslal znovu na Vaši emailovou adresu. S pozdravem, David

Zuzka

Dobrý večer chci se zeptat dcera má 9 miesicu platí se uvas vstupné a máte k zapůjčení kočárek ani návleky na kočárek děkuji

Aqualand Moravia

Dobrý den, Zuzko, děti do 100 cm mají u nás vstup zdarma. Kočárky k zapůjčení máme, avšak jsme limitováni kapacitou. Ohledně návleků napište kolegům na info@aqualand-moravia.cz :)

Lenka Kenšová

Dobrý den, včera večer jsem koupila a hned kartou platila 3poukazky, ale na email mi bohužel nic nepřišlo 😕
Lenka Kenšová

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, vouchery jsem Vám pro jistotu poslala ještě jednou, ale doporučuji zkontrolovat spamy a jinou nechtěnou poštu, občas se nám tam ty emaily zatoulají :-) přeji hezký den

Michaela Gottfriedova

Dobry den..mame zajem o vstup pro 2 dospeli a dve deti(12 a 6let)…jaka by byla pro nas cena s nejakou tou slevou..? Chteli bychom dojet mezi svatkami do konce roku..dekuji.­.Gottfriedova

Slevomat.cz

Dobrý den, Michaelo, pokud máte zájem o celodenní vstup do Aqualandu, cena pro čtyři by byla 4×299 Kč, tedy 1196 Kč. Varianty v nabídce se vztahují i na vstup dětí. Přeji krásný den

Zdeněk Kusbach

Dobrý den, koupil jsem poukazy v dárkovém balení rodině k Vánocům, s tím, že pojedeme ještě v prosinci a dnes mi přišla zpráva, že přijdou 4.ledna 2018. Zbytečně vyhozené peníze za dárkové balení (před Vánoci) a plánovaná dovolená, je někde upozornění, že posíláte s třítýdenním zpožděním? Nikde jsem neviděl, děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Zdeňku, bohužel datum doručení ovlivnit nemůžeme, nicméně u dárkových balení máme napsáno, že negarantujeme včasné doručení a objeví se Vám tam i datum pravděpodobného doručení. Je možné, že Vám vouchery dorazí dříve. Také je naleznete v sekci mé objednávky, můžete si je tedy doma sám vytisknout, popřípadě se můžete zastavit, pokud budete mít cestu do Prahy, na zákaznickém centru v OC Nový Smíchov, kde Vám vouchery rádi zadarmo vytiskneme. Omlouváme se za komplikace a přejeme krásné Vánoce :-)

Andrea Vybíralová

Dobrý den,zakoupila jsem dva vouchery bez vstupu do wellness.Ale teď bych měla zájem o vstupenky s wellness.Dalo by se to jeste nějak změnit?Děkuji předem za odpověď…

Slevomat.cz

Dobrý den, Andreo, můžeme Vaše vouchery stornovat a Vy si pak můžete nově zakoupit vouchery nové včetně vstupu do wellness. Pokud máte zájem o tuto možnost, napište prosím email na vip.podpora@slevomat.cz. Hezký den

Lenka

Dobrý den, mohu woucher zaplatit Flexipasy?
Děkuji a přeji i krásný den.

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, ano, voucher je možné zaplatit Flexipasem, s pozdravem, David

Lucka Nožičková

Dobrý den. Pokud budeme mít kočárek. Navleky se u vás dají zapůjčit nebo se musí kupovat a za kolik ? Dekuji

Aqualand Moravia

Dobrý den, napište nám na info@aqualand-moravia.cz a kolegové vám poradí. :)

Markéta

Dobrý den, prosím vás máte otevřeno 26. 12.? Předem děkuji za odpověď.

Aqualand Moravia

Dobrý den, ano máme. :-)

Lucie Jeseňáková

Dobrý den,
Dcera má přesně 100 cm, platí tedy ještě vstup zdarma?!
Děkuji s pozdravem Jeseňáková

Aqualand Moravia

Dobrý den, ano, děti do 100 cm jsou zdarma.

Radim

Dobrý den, bude nám při předložení poukazu na pokladně vystaven doklad o zaplacení?

Aqualand Moravia

Dobrý den, doklad obdržíte, bude na něm uveden typ platby Slevomat.

alena breitova

Dobrý den, pokud bych chtěla objednat vouchery pro 2 dospělé a.. dceři bude 18 let v breznu,plati tedy ještě nyní v čas objednání nějaká jiná cena? A synek má teď 100 cm, mohu pocitat,jako že je ještě vstup zdarma, nevim,zda do března nepovyroste a pak máme miminko,te bude rok v breznu,tam je to asi bez problémů.. děkuji za ujasneni

Aqualand Moravia

Dobrý den, příliš jsem nepochopil, na co se přesně ptáte, kdyžtak mi prosím upřesněte. Dítě do 100 cm je zdarma, vstupenky zde na Slevomatu mohou uplatnit jak dospělé osoby, tak i děti.

Lea Wolf

Dobrý den,

stačí mít voucher v mobilu, nebo opsaný kód na papíře, nebo je nutné voucher vytisknout, prosím?

Aqualand Moravia

Dobrý den, stačí vám kód opsaný na papíru. :)

Hanka B.

Dobrý večer,
30.11. jsem dle Vašich pokynů uhradila na Váš účet částku 1596,Kč za 4 vouchery pro naše dospělé děti. Dnes je 6.prosince a vouchery nemám.Nebo možná nevím jak je získám.Myslela jsem že je pošlete e-mailem. Nebo je to jinak. Můžete mi prosím vysvětlit další postup. Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Hanko, toto mne velice mrzí, vouchery jsem Vám zaslala znovu na e-mail, měla byste to mít v doručené poště, pokud tam nebudou, koukněte prosím do spamu nebo hromadné pošty. Vouchery též najdete zde na svém profilu pod označením „Mé nákupy“. Hezký den a ještě jednou se omlouváme Janča

Gottwald

Dobry den.
Je mozne koupit vase vousery za poukazky Sodexo Fokus pass??
Jak to technicky provest bez osobni navstevy??
Dekuji za odpoved.
 Lada

Slevomat.cz

Dobrý den, své body ze sodexo karty si můžete převést na kredity na Slevomatu v naší online Cafeterii – https://www.slevomat.cz/cafeteria. Hezký den, Tereza

Gabriela

Dobrý den,jaké možnosti využití sauny apod.ve welnes jsou vhodné pro 3-leté dítě?Děkuji..

Aqualand Moravia

Dobrý den, saunový svět pro děti je vždy v neděli od 11:30 do 13:30 se sníženou teplotou saun právě kvůli dětem. Takže využití stejné, jako pro dospělé. :-)

Iva

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli 25.12.2017 je otevřeno dekuji za odpověď Ceperova

Aqualand Moravia

Dobrý den, ano, 25. prosince máme otevřeno.

Petr

Dobrý den, podělím se o svoje zážitky v Aqualand Moravia. Přímo od plavčíka nám bylo sděleno, že termální voda je zde jen marketinkgový tah. Plno lidí a málo bazénů a drahé občerstvení.

Aqualand Moravia

Dobrý den, určitě se nejedná o marketingový tah, složení přírodní minerální vody naleznete zde: http://www.aqualand-moravia.cz/data/file/5/5635-aqm-slozenivody.pdf
Mrzí nás, pokud vám takovou informaci skutečně sdělil plavčík.

Klaudie

Dobrý den prosím když mám dítě těsně nad 100 cm nevím přesně jak mám zakoupit kupón děkuji

Aqualand Moravia

Dobrý den, můžete zakoupit voucher zde nebo na našem eshopu, popřípadě na pokladně, necháme to na vás. :-)

Daniel

Dobrý den chtěl bych se zeptat zda je možné za tuto akci platit nějak flexi passy děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, za tuto akci můžete platit platební kartou online, pomocí Masterpass, Twistem, platebním převodem nebo hotově na Monetě :-) hezký den

Jana Krepčíkova

Dobrý den, pokud zakoupím voucher v ceně 299.- Kč kdy mi dojde? Potřebuji jej využít co nejdříve po zaplacení. Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, záleží jaký vyberete způsob platby, pokud budete platit bankovním převodem, vouchery dostanete hned poté, co obdržíme platbu :-) hezký den

Lenka U

Zdravím. Ráda bych zakoupila voucher na celodenní vstup.Dvě dospělé osoby a dvě děti (10,14).Jak mám prosím postupovat? Mám koupit 4 vouchery?Nebo dva a pro děti zakoupit na místě? Předem děkuji.

Aqualand Moravia

Dobrý den, záleží, co vás vyjde nejvýhodněji. Můžete srovnat s naším ceníkem na pokladně či eshopu. Určitě můžete zakoupit i 4 vouchery zde a uplatnit je jak na dospělé osoby, tak i na děti. Hezký den.

monikahodkova

Dobrý večer měla bych zájem o Silvestroský pobyt pro dva.Bohužel se nikde nemohu dohledat ceny.
Děkuji Hodková

Aqualand Moravia

Dobrý den, tato nabídka se vztahuje i na Silvestrovský den, tj. 31. 12. 2017. Otevřeno máme standardně od 10 do 21 hodin.

Luděk

Dobrý den
prosím o cenu hotelu na jednu noc pravdě podobně ze soboty na neděli
termín ještě nevím
 děkuju

Aqualand Moravia

Dobrý den, napište nám prosím na recepce@aqualand-moravia.cz děkujeme :-)

Marie

Dobrý den, za použití gumových kruhů se nově platí?
Děkuji za odpověď

Aqualand Moravia

Dobrý den, Marie, kruhy jsou pro návštěvníky zdarma. Připlácí se za ně pouze v případě, když se tvoří fronty a návštěvník chce tuto frontu přeskočit, cena za jednorázové použití přednostního raftu činí 39 korun. :-)

Lucie

Dobrý den, prosím Vás, odkdy jsou vouchery platné?
Děkuji, Lucie.

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, vouchery již platí, takže máte šanci je využít do teď až do konce března. Hezký den :)

Verča Kalvodová

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, jak je to se vstupy pro ZTP/P. Musíme si oba, tj. držitel průkazu ZTP/P, i doprovod kupovat oba vstupenku nebo bude stačit, když si jí koupí doprovod? Předem děkuji za odpověď :)

Aqualand Moravia

Dobrý den, slevu ZTP či ZTP/P lze uplatnit pouze při nákupu na pokladně nebo na našem eshopu. Doprovod ZTP vždy platí stejnou cenovou kategorii, jako osoba ZTP. Tedy ZTP do 18 let platí kategorii „Dítě do 150 cm“ a ZTP nad 18 let platí kategorii „Dítě nad 150 cm“. Záleží tedy ve Vašem případě, zda máte ZTP do 18 či nad 18 let. Pokud do 18 let, vyjde vás výhodněji nákup na našem eshopu, jinak je výhodnější nákup zde na Slevomatu. Kdyby cokoliv bylo nejasné, neváhejte se na nás obrátit na infolince: info@aqualand-moravia.cz

hana miklova

Krasny den.muzu se zeptat jak se vlakem.busem da k vam dojet.slysela jsem ze sve klienty dovezete a odvezete kazdy den??_a jak to funguje i kdyz se jedna o jednu osobu nebo jak to probiha dekuji pekny den.hanka

Aqualand Moravia

Dobrý den, všechny informace, jak se k nám dostat, naleznete na odkazu zde: http://www.aqualand-moravia.cz/jak-k-nam
Kdyby bylo něco nejasného, rádi vám zodpovíme další případné dotazy. :-)

Martin Kuna

Do kdy trvá tato akce ? Myslím tím do jakého data lze zakoupit voucher ?
 M.K.

Slevomat.cz

Dobrý den, Martine,na tuto otázku nejsem schopna odpovědět. Ale nemusíte se bát, před koncem nabídky se u ní objeví odpočítávání. Možné to je, každopádně bych moc s nákupem neotálela. Krásný den, Janča ;-)

Majkl

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli je nějaká možnost jak ke vstupu zakoupenému zde mohu zakoupit i balíček z webu aqualandu a to přednostní raf a foto?
Předem děkuji za odpověď

Aqualand Moravia

Dobrý den, ano, můžete si dokoupit na místě u pokladny balíček GOLD nebo balíček PLATINUM. Balíček GOLD za 49 korun obsahuje navíc 1× foto na email z atrakce Wild River + 1× přednostní jízdu na tobogánu. Balíček PLATINUM za 99 korun obsahuje 1× foto na email z atrakce Wild River, 2× jízdu s přednostním raftem na tobogánu + 1× vstup do 7D kina. :)

Hana Konarkova

Dobrý večer. 27.11 jsem objednala a bankovním prevodem zaplatila dva vouchery do aqualandu a doposud mi nedošly vouchery…

Slevomat.cz

Dobrý den, Hanko,
jsem moc ráda, že jste napsala. Vouchery jsem Vám zaslala znovu na e-mail. Pokud by nebyli v normální poště, podívejte se prosím do spamu či hromadné pošty. Občas se nám zatoulají do těchto krajin. Hezký den Janča ;)

Alžběta Brzoňová

Hezký den, chci koupit jako dárek poukazy pro dceru –2 dospělí+3 děti- z toho 2 děti jsou do 150cm a jedno dítě má 4 měsíce – i na toto poslední dítě musím zakoupit vstupenku? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Alžběto, děti do 100 cm mají vstup zdarma, ale varianty v nabídce mohou využít i děti, ale pro vstup do Forum Romanum Wellness platí minimální věk 15 let. Hezký den Janča ;)

Iveta Novotná

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, proč si zákazníci při zakoupení vstupenky v podstatě musí připlácet za gumové kruhy za 40 Kč jedna jízda? Fronta na 30 minut, je doopravdy lákavá a zima v areálu také. Nepřijde vám to jako drzost nechat 5 kruhu na 5 atrakcí? Doopravdy to je zážitek z tobogánu na celý život. Děkuji za odpověd´.

Aqualand Moravia

Dobrý den, Iveto, počet atrakcí je omezen z toho důvodu, aby se nahoře u tobogánů, kde je například současně vstup na 3 různé tobogány, netvořily dlouhé fronty, zatímco dole máme vymezené čekací zóny. Ve výsledku je stejná čekací doba vždy, ať už nahoře s 20 rafty, nebo dole, kde je raftů méně. Vždy však čekáte stejnou dobu… Mohu vám nabídnout návštěvu ve všední den, kdy jsou fronty na tobogány skutečně minimální. :-) Přeji hezký den.

Jana Štěpánková

Dobrý den,
máme zakoupený víkendový pobyt na Pálavu v termínu 6.-8.4.2018. Nedala by se platnost voucheru do Aqualandu prodloužit, abychom jej mohli využít během svého pobytu?

Předem děkuji za odpověď :)

Aqualand Moravia

Dobrý den, Jano, platnost vstupenek v této nabídce je ve vašem případě bohužel jen do 30. března 2018. Hezký den.

Dagmar Lednicka

Dobrý večer chtěla bych platit flexipassy,četla jsem, ze je berete.Nedává mi to, ale tu moznost-proc? Dáša

Slevomat.cz

Dobrý den, Dagmar, Flexi pass od Sodexo bereme. Nejdříve si však onu částku musíte proměnit na kredity, což uděláte kliknutím nahoře na svůj účet a vyberete Cafeteria. Tam zvolíte Sodexo, kde už Vás to navede. Tyto kredity pak můžete využít v těchto kategoriích: Cestování, Jazykové kurzy, Masáže, Zábava a volný čas. Krásný den :-)

Dagmar Lednicka

Strašně moc děkuji za odpověď jste uzasni,byli jsme uVas uz nekolikrat,ale nikdy za flexipassy proto ten dotaz.Je to parada vždy sezrekaxuji,tak už se moc tesim.

Brno

Brno

Slevomat.cz

Praha :-)

Aqualand Moravia

Kdepak, Pasohlávky! :-)

Petr Dvorník

celodenní rodinné vstupné v e-shopu mají za 1099,– : slevomat v akci- 4× vstupné 1196 Kč: a to se vyplatí :D

Aqualand Moravia

Dobrý den, Petře, rodinné vstupné je pro 2 dospělé osoby a 1 dítě do 150 centimetrů. Když to vezmu tedy tak, jak píšete, tak tři vstupenky zde za 299 Kč jsou stále výhodnější – a to zde mohou uplatnit 3 dospělé osoby, zatímco náš rodinný tarif na eshopu je „pouze“ pro 2 dospělé osoby a 1 dítě do 150 centimetrů. Věříme tedy, že se to skutečně vyplatí. :-)

Jiřina Špůrková

Jak dlouho platí tato sleva,chci tím říct do kdy nejpozdeji musím koupit tyto vztupy,jeli možné je ještě koupit po vánocích za cenu 299/osoba
Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Jiřino, před koncem nabídky se u ní objeví odpočítávání. Možné to je, každopádně bych moc s nákupem neotálela. Krásný den, Míša :-)

Divišová Květoslava

Dobrý večer, chci se zeptat, jak dlouho platí tato nabídka – jestli je to několik dní, nebo po naplnění určité kapacity…prosím o zodpovězení. Předem děkuji. Divišová

Slevomat.cz

Dobrý den, Květoslavo, každá nabídka je omezená časově i počtem voucherů. Před koncem platnosti se Vám u ní objeví odpočítávání. Určitě bych ale moc dlouho neotálela. Krásný den, Míša :-)

Pavlína

Dobrý den, který ze vstupů zahrnuje i vstup do nově vybudovaných termálních bazénů? Pokud je tento vstup zpoplatněn a není v ceně žádné varianty zde na Slevomatu, prosím o informaci o ceně a délce vstupu? Děkuji Pavlína

Aqualand Moravia

Dobrý den, všechny varianty zahrnují vstup i do nově budovaných termálních bazénů. Naše nové termální bazény nebudou zpoplatněny a jsou zpřístupněny všem návštěvníkům Aqualandu Moravia. :-)

Jana

Není to divné psát panu Petru Štaigerovi, že může využít vstupenky i pro děti, když na stránkách Aqualand Moravia jsou pro děti do 150cm vstupenky za 249,–????

Aqualand Moravia

Jano, to jsou. Myslím, že pan Štaiger ví, co ho finančně vyjde nejlépe, třeba zde na Slevomatu má kredity, takže by je zde mohl uplatnit a získat lístek výhodněji. Hezký den.

Petr Bohanes

Dobrý den, prosím o info, zda je první varianta i se vstupem do wellnes. Na hlavní stránce je totiž uvedeno, že ne, ale jakmile dám produkt do košíku, objeví se, že se jedná o nabídku včetně vstupu do wellnes. Děkuji.

Aqualand Moravia

Dobrý den, Petře, záleží, co vkládáte do košíku. První varianta za 299 korun je bez wellness, druhá varianta za 399 Kč je již s wellness a dezertem.

Píšová

Dva venkovní bazeny s vodou 37stupnů, které se mají otevřít 16.12. 2017 – mohu využít těchto bazénů i za vstup v současné akci za 299Kč? nebo je za použití těchto bazénů další příplatek?

Aqualand Moravia

Dobrý den, bazény budou součástí běžného vstupu, přístup k nim bude mít kdokoliv bez jakéhokoliv příplatku! :-) Můžete tedy využít i tyto zvýhodněné vstupy.

Alena Pavelková

Jak dlouho zakoupený voucher platí.Prosím o zodpovězení ještě jednoho dotazu, zda je pro celou rodinu nebo jen pro jednu osobu.
 Děkuji

Aqualand Moravia

Dobrý den, jak je uvedeno v nabídce, vouchery platí do 30. 3. a vztahují se na jednu osobu. Přeji hezký den. :-)

Petr Štaiger

Dobry den. Máte slevu i na rodinné vstupné,

Aqualand Moravia

Dobrý den, je mi líto, ale v současné chvíli nabízíme zvýhodněné vstupné pro jednotlivce. Vstupenky však může využít jak dospělá osoba, tak i děti či studenti. :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru