Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Průřez světem zbraní: 10 balíčků pro jednoho i dvojice včetně vlastních výběrů

4,6 / 5 NKTEAM shooting (9 poboček) Huntířov  (mapa) 2 162 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Radka Rozsypalová

Dobrý den mám otázku,koupila jsem poukaz příteli a rád by se objednal,ale na uvedeném čísle se ozývá automat a na online objednávce jsou k dispozici jen 3 dny v březnu.Poukaz platí do 30.4 a byli bychom neradi aby nám propadl..a to na střelnici Moravia.Prosim jak se máme tedy objednat a bude více termínů na výběr? Děkuji za odpověď.

Kurzy střílení

Dobrý den

Na stránkách rezervací máte napsáno, že Termíny na měsíc duben budou vypsány 8.2. . Tak se 8.2 podívejte a vyberte si.

Petr Novák

Adriana Krištůfková

Dobry den, jako zenska bych si rada nechala poradit a predem se tedy omlouvam za hloupejsi doraz :-). Pritel ma velmi rad zbrane a je to jeho konicek. Rada bych mu tedy koupila tento super zazitek – mohl byste mi poradit jaky je rozdil mezi balickem “super vyber – profi” a “super vyber- veteran”, pripadne jak je to s naboji a idealni doporuceni jaky balicek zvolit, kdyz je vasnici strelec? Rada bych u vas zakoupila tu nejlepsi moznou variantu, aby si to radne uzil. :-) Neni zacatecnik, uz ma neco odstrileno. :-) Predem moc dekuju.

Kurzy střílení

Dobrý den

Oba tyto balíčky jsou pro vášnivé střelce. Rozdíl je pouze v počtu nábojů a zbraní. VETERÁN je větší a tím pádem i zajímavější. Oba mají volný výběr. Já doporučuji tím pádem Veter´ána.

Petr Novák

Veronika

Dobrý den,
Od kdy bude možné rezervovat střelbu v Placech u Příbrami? Mám voucher s platností do 30.4. a nechci riskovat propadnutí voucheru.

Kurzy střílení

Dobrý den

Tato střelnice ve vaší akci byla uzavřena ( Střelnice je dočasně mimo provoz. )
https://www.slevomat.cz/akce/1190022-strelecke-balicky-zadne-malorazky-pouze-raze
Proto jsme přidali Střelnici Plzeň. Střelnice Placy čeká na rozhodnutí PČR.
Jakmile budou informace tak termíny vypíšeme.

Petr Novák

Martin

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jak asi dlouho toto budete mít v nabídce slevomatu? Jde mi o to, že bych tuto nabídku chtěl koupit obdarovanému, který má narozeniny v druhé půlce dubna? Děkuji za odpověď.

Kurzy střílení

Dobré ráno

Tato nabídka bude do konce ledna. Ale v únoru a březnu by měla být nová.

Petr Novák

Gabriela Mejtska

Dobrý den,
ráda bych si rezervovala termín na únor, neustále tam nemáte vypsané termíny na střelnici u Plzně kdy to konečně půjde??
 Děkuji

Kurzy střílení

Dobrý den

Termíny na Plzeň jsou vypsány.

Petr Novák

Kamil Wicherek

Dobrý den. DEostal jsem na narozeniny Průřez světem zbraní Super. Mám takový dotaz, jestli bych si mohl na střelnici připlatit rozdíl mezi mým balíčkem a DVOJKA VIP. Že bychom si zastříleli ve dvou. A nebo jak by se to dalo udělat!?!? Děkuji

Kurzy střílení

Dobrý den

Na místě je možné dokoupit balíček.

Petr Novák

Petra

Dobrý den, pokud si koupím nějaký z těchto balíčků…mohu jej úplatu na střelnici u Tišnova?Mohl byste mi prosím vysvětlit jak se přemění Voucher na dárek?? Předem děkuji

Kurzy střílení

Dobrý den

Ano balíček můžete uplatnit na jakékoliv námi využívané střelnici, tedy i Tišnov (pouze pátky).
Přeměnit voucher na dárek – pro tuto informaci si zavolejte přímo na Slevomat.

Petr Novák

novak rene

dobry den mam prosim dotaz koupili jsme si ze synem vip pro dva dokoupeni naboju na miste jde na kazdou zbran co je v balicku a jaka je zhruba cena dokupovaneho naboje .Na vasem videu ze strelnice lide strili z velke odstrelovacky je to ta z naseho balicku nebo ne dekuji za odpoved snad to bude ona

Kurzy střílení

Dobrý den

Stelivo se cenově pohybuje od 6,– Kč do 20,– Kč. Prodává se vždy Pack nábojů nebo se doplňují zásobníky. Jeden náboj se do zbraně neprodává. Velká odstřelovací zbraň ve Vašem balíčku není. Ta se na Slevomatu neprodává.

Petr Novák

Kateřina

Dobrý den, dostala jsem balíček Průřez světem zbraní-start a chtěla bych koupit nějaký balíček i přítelovi. Je možné potom být současně na střelnici i když budeme mít různé balíčky? Děkuji

Kurzy střílení

Dobrý den

Ano, při rezervaci vyberete dvě místa.

Petr Novák

Katie Lawl

Dobry den, bude se tato akce opakovat v prvni ctvrtine roku 2018? Dekuji

Kurzy střílení

Dobrý den

S největší pravděpodobností ano.

Petr Novák

Hortenzie Nováková

Dobry den, chtela bych se zeptat zda je mozna u balicku pro 2 osoby vymenit brokovnice za neco jineho, pripadne jen za naboje k necemu jinemu. Dekuji

Kurzy střílení

Dobrý den

Možné to je, ale je potřeby se domluvit na místě.

Petr Novák

Kateřina Švambergová

Dobrý den, je dost zavádějící, když uvádíte, že střelnice je v Plzni ( nebo u Plzně) , když je od Plzně vzdálena 40km..Spíše byste měli uvádět, že je u Nepomuka…
K. Š.

Kurzy střílení

Dobrý večer

Pokud si rozbalíte naše mapy a naše popisy, v odkazu na stránkách, tak tam máte přímo napsáno, že střelnice je 35 km od Plzně u obce Žinkovy. A pokud si přečtete pořádně píšeme, že je u Plzně, stejně jako u Tábora nebo u Prostějova. Dříve, když jsme psali názvy vesnic, tak jsme měli desítky dotazů kde se vesnice nachází a jak je daleko od Prahy, Brna .....atd.
Jinak v této diskuzi je přímo i psáno, že se jedná o střelnici Žinkovy, dokonce 3×.

Děkujeme za dotaz Petr Novák

Jana

Dobrý den, v podmínkách uplatnění , kde probíhá akce, nemáte uvedenou střelnici u Plzně, platí voucher i zde ?
 Děkuji

Kurzy střílení

Dobrý den

Balíček můžete čerpat na jakékoliv námi užívané střelnici. Tedy i Plzeň.

Petr Novák

Pavel Hampl

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda budete ještě navyšovat počty u vyprodaného balíčku pro 2 osoby za 1999,– Kč? Případně jestli budete opakovat nabídku staršího balíčku „Zbraně osobních strážců a nájemných zabijáků“ – 15 zbraní, 103 nábojů, 1599,– Kč.
Předem děkuji za odpověď a peji pěkný zbytek dne.

S pozdravem

Pavel Hampl

Kurzy střílení

Dobrý den

Zbraně osobních strážců a nájemných zabijáků – bude od února.
Balíček pro 2 osoby za 1999,– je již v prodeji, ale lepší a hlavně zajímavější máte VIP. VIP neobsahuje malorážky, kdežto balíček pro 2 2×99 nábojů obsahuje 66 nábojů do malorážky.

Petr Novák

Jana

Mám možná hloupou otázku, ale ráda bych předešla komplikacím. Synovi je 10 let. Může střílet? Nevím, jestli je věkové omezení 10 let včetně.

Kurzy střílení

Dobrý den

Pokud dovršil 10-ti let, může střílet.

Petr Novák

Míša

Dobrý den,
zakoupila jsem přítelovi balíček Průřez světem excelent. Je možné ho uplatnit i na střelnici u Mělníka? Máme to nejblíž. Na voucheru jsou jen dvě střelnice napsané

Kurzy střílení

Dobrý den

Balíček můžete čerpat na jakékoliv námi užívané střelnici. Tedy i Mělník.

Petr Nová

Barbora Vaňková

Dobrý den, chci se optat,zda je na každé střelnici stejně vybavení a stejný výběr?

Kurzy střílení

Dobrý den

Vybavení pro střelbu a výběr zbraní jsou stejné pro všechny střelnice. Vybavení ostatní (občerstvení, klubovna atd. ) je dle střelnic.

Petr Novák

Hana Voldřichová

Dobry den, rada bych koupila priteli – anglicky hovoricimu. Jaka je jazykova vybavenost instruktoru? (Preferovana oblast Praha, Pribram, Plzen). Mohu pripadne jako doprovod prekladat?
Dekuji za informaci.

Kurzy střílení

Dobrý večer

Můžete přijet. Většina instruktorů hovoří anglicky.

Petr Novák

Michal F

Dobrý den,
rád bych se zeptal, jestli je problém, když je přítelkyně cizinka (měli bychom zájem o párové střílení). Má v ČR přechodný pobyt a mluví pouze anglicky (na místě můžu tlumočit).
 Díky!

Kurzy střílení

Dobrý večer

Není problém. Většina instruktorů hovoří anglicky.

Petr Novák

Dominik

Dobrý den chtěl bych se zeptat zda se smí fotit na střelnicích .
 Děkuji

Kurzy střílení

Dobrý večer

Ano, ale dle pokynů instruktorů.

Petr Novák

Motlová

Dobrý den, mám od Vás slevovou poukázku na 1000 Kč, tak se chci zeptat jak jí mohu uplatnit? Chtěla bych si koupit balíček super výběr, tak jestli jí na tento balíček mohu nějak uplatnit?

Kurzy střílení

Dobrý den

Kartička jde využít, ale pouze u balíčků prodávaných přímo u nás.

Petr Novák

Miloš Pišín

Dobrý den,
zakoupil jsem pro syna balíček Standart, je možné ho vyměnit s doplatkem za Balíček pro dva střelce ?

Kurzy střílení

Dobrý den

Zavolejte si na Slevomat.

Petr Novák

Petr Souček

Dobrý večer.
Chtěl bych se zeptat, zda je možnost si zastřílet z pušky M16?
Děkuji za odpověď

Kurzy střílení

Dobrý večer

Ano je.

Petr Novák

Renula

A v ostravě nic takového není???

Kurzy střílení

Dobrý večer

Ve vašem okolí zatím nepůsobíme. Nejblíže u Olomouce.

Petr Novák

Ondra

Dobrý den,
chci se zeptat na Střelnici Placy u Příbrami, zda funguje a dá se na ni zarezervovat termín. Koukal jsem na rezervační systém a tato střelnice tam není. Měl bych totiž o ni velký zájem.
 děkuji

Kurzy střílení

Dobrý den

Poslední info z 6.12. je, že střelnice by měla být od 03/218 znovu otevřena. Na tuto střelnici se budou vypisovat termíny 26.12. nebo 8.1.

Petr Novák

Ondra

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat, co znamená vhodné počasí? Rád bych využil voucher co nejdříve po vánocích.
 Děkuji

Kurzy střílení

Dobrý den

Delší dobu sníh. Střelnice jsou mimo města a komunikace se neudržují. Ale to Vám dáme na vědomí.

Petr Novák

Kuba

Dobrý den, mohou mít 2 osoby s Balíčkem pro 2 s sebou každá jeden doprovod?

Kurzy střílení

Dobrý večer

Ano

Petr Novák

Brigita Motlová

Dobrý den, bude možné na střelnici u Příbrami střílet i o víkendu? Děkuji

Kurzy střílení

Dobrý den

Střelnice Příbram bude v provozu od 3/2018 a termíny budou vypsána i na víkendy.

Petr Novák

Kateřina

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat jaký je rozdíl v balíku pro 2 a v Dvojce VIP?

Děkuji.

Kurzy střílení

Dobrý den

Rozdíl je ve zbraních a v počtu nábojů VIP je zajímavější balíček a zajímavější zbraně.

Petr Novák

Marcela Petrášová

Dobrý den,
mohu se zeptat, proč stále nabízíte střelnici u Sokolova, když tam využít balíček není možné??????
Koupila jsem balíček pro dva švagrovi k narozeninám a, když se k vám objednával, bylo mu řečeno, že Sokolov není možný. Že tam střelnice nefunguje! A zrovna tam to měl nejblíž…

Kurzy střílení

Dobrý večer

Nevíme kdo Vám to řekl, ale střelnice u Sokolova normálně funguje. Měsíčně odbavujeme cca 60 osob.. Nefunguje pouze prosinec, leden a únor. Na této střelnici jsme většinou víkendy, letos pouze v červenci jsme tam byli 2× v pátek. Poslední střelby proběhly letos 4.11.. Píšete, že když se k nám objednával, bylo mu řečeno. Veškeré naše objednávky jsou on-line, telefonicky není možná objednávka. Mohlo se stát, že Váš bratr volal přímo na střelnici ( ačkoliv na voucheru je napsáno nevolat na střelnice). Jsme dva rozdílné subjekty, správci nemají ponětí o voucherech a zážitkových střelbách.

S úctou Petr Novák

Tomáš Ovesný

Dobrý den,
Je možné u balíčku Průřez světem zbraní – Start (6 zbraní, 33 nábojů) možnost dokoupení nábojů na místě?

Děkuji Ovesný

Kurzy střílení

Dobrý den

Ke každému balíčku se dají na místě dokoupit náboje a zbraně.

Petr Novák

Hájková

Dobrý den bude ještě dostupný do Vánoc balíček Průřez světem zbraní – Start za 749,– děkuji za odpověď
Hájková

Kurzy střílení

Dobrý den

Určitě bude, ale třeba Super výběr – Balíček Zelenáč, je zajímavější balíček. Obdarovaný si sám vybere a může si vzít vše ve větších ráží. Kdežto v Průřez světem zbraní je jen 7 nábojů ve větší ráži , jinak zbytek jsou malorážky. Pro chlapa doporučuji větší ráže , je to zajímavější.

Petr Novák

Eliška

Dobrý den, základní balíček za 749Kč je pro jednu osobu nebo lze vzít s sebou i syna staršího 10let, aby si zkusil vystřelit.
 Děkuji

Kurzy střílení

Dobrý večer

Balíček je pro jednu osobu, tak může střílet jen jedna osoba.

Petr Novák

Kamil

Dobrý den,
jaká nejbližší střelnice, ve které by se dal uplatnit Voucher se nachází nejblíž Třebíče? Popřípadě dal by se uplatnit konkrétně v té střelnici i o víkendu ?
Děkuji moc za odpověď

Kurzy střílení

Dobrý večer

Zde jsou mapy a podívejte se, která střelnice Vám bude vyhovovat.

Petr Novák

Štěpánka Hanzlíčková

Dobrý den, uvažuji o koupi balíčku mohu vědět prosím na jakou vzdálenost se střílí? Konkrétně v Plzni nebo u Sokolova?

Kurzy střílení

Dobrý večer

Od 8 m do 100 m.

Petr Novák

Dana Veselá

Dobrý den, z nabídky nevyplývá ,kde přesně lze využít balíček na střelnici u Plzně. Můžete mi napsat adresu střelnice? Děkuji Veselá

Kurzy střílení

Dobrý den

Obec Žinkovy.

Petr Novák

Markéta Holubová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat ktera střelnice je nejlépe dostupna z prahy pomocí hromadne dopravy?
předem děkuji za odpověď

Kurzy střílení

Dobrý den

Tuto informaci Vám bohužel nejsem schopen dát. Musíte si jí vyhledat. Záleží odkud jedete, co preferujete, kolik jste ochotni jít pěšky, kdy pojedete atd. Zde najdete souřadnice střelnic a vyhledejte si spojení : http://rezervace.strileni.com/cs/strelnice#strelnice3

Petr Novák

Hedvika Strejčková

Dobrý den. Je střelnice přístupná i pro vozíčkáře?
Dekuji H. Strejčková

Kurzy střílení

Dobrý večer

Ano, střelnice jsou vhodné i pro vozíčkáře (mimo Tišnova).

Petr Novák

Milada Mesrlová

Dobrý den,
budeme mít podobné vouchery i příští rok s delší platností?
Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš zájem. Momentálně Vám bohužel nedokáži říci, zda se tato nabídka bude opakovat i příští rok. Doporučila bych Vám tedy, abyste si nastavila zasílání upozornění na budoucí nabídky podniku – kliknete na název podniku a následně vpravo na modré tlačítko „Upozornit na nabídky tohoto podniku“. Hezký den, Tereza

Nicole

Dobrý den, dalo by se toto objednat i z kreditů, které by byly převedeny z benefitu GalleryBeta? Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, vouchery z kategorie adrenalinových zážitků bohužel nelze zaplatit kredity z GalleryBeta – pro více info na co jde kredity uplatnit navštivte Cafeterii – https://www.slevomat.cz/cafeteria . Hezký den, Tereza

Karolína

Dobrý den,
nedávno jsem jako dárek dostala voucher „Střelecké balíčky: žádné malorážky, pouze ráže – průřez světem zbraní – start“ s platností do 30. 4. 2018. Chtěla bych se zeptat zda-li kurz, který je nyní v nabíce je ten samý, pouze s prodlouženou platností do 30. 6. 2018? Chtěla bych ho také darovat a chci se ujistit abychom mohli s těmito dvěma vouchery dorazit společně (samozřejmě do 30. 4. 2018).

Děkuji za odpověď

Kurzy střílení

Dobrý den

Ano

Petr Novák

alena

Dobrý den,

je možné tento Voucher a to konkrétně na střelnici u mělníka čerpat i o víkendech?

Děkuji,

Kurzy střílení

Dobrý den

Střelnice Mělník o víkendech střílí výjimečně.

Petr Novák

Standa

Dobry den. Chteli by jsme koupit balicek strelby kamaradovi k narozeninam.
Je z Olomouce, ktera strelnice je nejbliz?

Kurzy střílení

Dobrý den

Nejbližší je střelnice u Boskovic. (cca 10 min ). Mezi obcemi Protivanov a Drahany.

Petr Novák

Lucie

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat na balíček VIP pro dva.Je nějaký větší rozdíl od balíčku pro dva?Myslím poslední dva balíčky.Na jednom už syn se zetem byli a pro velký uspěch půjdou znova. A ještě mají kartičku se slevou 1000 kč.To platí,až zaplní celou kartičku?Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, rozdíl v těchto balíčkách je hlavně v počti zbraní a v druhu. Hezký den Jana

Kurzy střílení

Dobrý den

VIP je zajímavější balíček a a zajímavější zbraně.Kartička, až bude plná (pět razítek nebo podpisů), Vá umožní využít slevu. Ale pouze u nás na našich balíčcích.

Petr Novák

Lenka Červena

Dobry den…chtela jsem se zeptat jetli by slo tento poukaz objedbat az na 7 nebo 8 mesic…dekuji za odpoved Červena

Kurzy střílení

Dobrý večer

Budete si počkat na pozdější akce (leden/2018)

Petr Novák

Petra Honsu

Dobrý den, zakoupila jsem voucher který platí jenom do 31.3.2018 je možnost ho vyměnit s tímto vouchrem který platí do 30.6.2018? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, toto bohužel není možné. Ale jistě Vás potěší, že platnost Vašeho voucheru je až do 30. 4. Hezký den Janča

Kateřina Å vambergová

Dobrý den, v popisu, kde uplatnit voucher je napsáno i střelnice Plzeň, ale v popisu, kde probíhá akce je uvedeno toto:
Akce probíhá na těchto střelnicích: Střelnice Placy u Příbrami, Střelnice Malý Újezd u Mělníka, Střelnice Čekanice u Tábora, Střelnice Ostroměř (pouze pondělí nebo středy), Střelnice Lomnice u Sokolova, Střelnice Morava, Střelnice u Děčína, Střelnice u Tišnova.
Jak to tedy je? Lze akci využít i na střelnici v Plzni, kterou v popisu uvedenou nemáte?
Navíc z odpovědí výše vyplývá, že Plzeň =U Žinkov?

Kurzy střílení

Dobrý den

V nabídce vpravo je uvedena na prvním místě. Balíček můžete čerpat na jakékoliv námi užívané střelnici.

Petr Novák

Lucie Pivodová

Hezký den,
zakoupila jsem u vas tento balicek : Balíček Velký výběr zbraní: celkem 17 zbraní a 94 nábojů jako dárek pro přítele. Měli jsme rezervovaný termín 24.11.2017 ale noc předtím se nam stala nehoda a přítel byl v nemocnici. Psala jsem smsku na střelnici i email, protože nikdo nereagoval, zda budete tak laskaví a termín nám prodloužíte. Došla mi pouze odpoved smskou, že to mám řešit s organizací, která to má na starost, to jste ale přeci vy ne? Děkuji za vstřícnost

Kurzy střílení

Dobrý den

Psala jste na střelnici a ta s touto akcí nemá nic společného. Na voucheru máte napsáno nevolat na střelnici (myslili jsme, že nebudete psát ani SMS) jsme dva různé subjekty.
Vaše neúčast není možno řešit zpětně. Bohužel. Termín byl závazně rezervován a nedorazili jste.

Petr Novák

Lucie

Dobrý den. Můžou jeden voucher využít dvě osoby? Například táta se synem? nebo je to voucher jen pro jednu osobu?! Chtěla bych to věnovat tátovi, ale přijde mi blbé aby tam jel sám. Určitě bude chtít vzít svého syna :) Děkuji

Kurzy střílení

Dobrý den

Pokud je voucher pro jednu osobu musí jej využít jen jedna osoba. U voucheru pro dva mohou střílet otec i syn. Nebo je možné na místě dokoupit voucher pro jednu osobu.

Petr Novák

Týna

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli tedy mohu tento poukaz koupit 17leté osobě. Dospělá osoba by tam s ním byla po celou dobu, ale nestřílela by.
Děkuji Vám za odpověď

Kurzy střílení

Dobrý den

U nás může střílet osoba starší 10-ti let. Takže u Vás žádný problém.

Petr Novák

Eliška

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat v popisu máte napsáno, že zde máte i vouchery s označením ,,super výběr,,. Bohužel u žádného z balíčku toto označení nevidím. Kde se stala chyba ? Je možné, že jsou již vyprodány ?
Děkuji Maráková

Kurzy střílení

Dobrý den

Vpravo od obrázku rozbalte Varianta, poté se Vám objeví nabídky balíčku, včetně 3× Super výběr.

Petr Novák

Petr

Dobrý den,dá se poukaz uplatnit na Střelnice u Terezína (Oleško)? V popisu uplatnění tato střelnice napsaná není.
Děkuji za odpověď.

Kurzy střílení

Dobrý večer

Když rozbalíte nabídku vpravo tak tam střelnici Oleško uvidíte. Balíček můžete čerpat na jakékoliv námi užívané střelnici.

Petr Novák

Misa

Dobry den uz mam voucher doma a pri baleni jsem si vsimla ze je tam uvedena strelnice u Melnika, je to dany nebo si budeme moct vybrat pak strelnici jinou? Diky M.

Kurzy střílení

Dobrý den
Balíček můžete čerpat na jakékoliv námi užívané střelnici.
Petr Novák

Jana Langová

Hezký den, do kdy je platnost voucher? Chtěla bych ho darovat až v druhé polovině ledna. Děkuji

Kurzy střílení

Dobrý den

PLATNOST:
1. 1. – 30. 6. 2018

Petr Novák

Adél

Krásný den, chtěla bych se zeptat, jak je to se střelnicí u Plzně. V nabídce se zobrazuje bez adresy s mapou uprostřed sídliště, příčemž na níže uvedeném webu je jen možnost v Příbrami s poznámkou, že tamní střelnice je dlouhodobě mimo provoz…
Přijde mi to jako dárek pro nás stvořený, ale z popisu míst využití voucheru jsem minimálně zmatená.
Děkuji a s pozdravem
 A.

Kurzy střílení

Dobrý den

Střelnice u Plzně je v provozu, nachází se u obce Žinkovy. Mapa ukazuje korespondenční adresu a sídlo střelnice. Střelnice u Příbrami by měla být v provozu od 2/2018.

Petr Novák

Lukáš Čáka

Dobrý den,
při koupi balíčku (pro 2 střelce), je třeba mít vlastní vybavení(sluchátka, špunty, brýle) nebo je tento balíček možné zakoupit i pro amatéry bez jakéhokoliv vybavení ?

Děkuji za odpověď

Kurzy střílení

Dobrý den

Střelba je pro všechny. Vše Vám bude zapůjčeno na místě.

Petr Novák

Kačka

Pokud koupím manželovi, mohu jít na střelnici s ním jen jako doprovod? Nebo musí jít sám? Děkuji

Kurzy střílení

Dobrý večer

Střelec může mít jednu osobu jako doprovod

Petr Novák

Kačka

Probíhá tato akce: Průřez světem zbraní – Start (6 zbraní, 33 nábojů) na střelnici v Plzni? Nenaběhla mi v popisku, tak se chci ujistit. Děkuji

Kurzy střílení

Dobrý večer

Balíček můžete čerpat na jakékoliv námi užívané střelnici.

Petr Novák

Jana Doležalová

Dobrý den
Ráda bych se zeptala do kdy bude možné voucher zakoupit? Děkuji za odpověd

Kurzy střílení

Dobrý den

Do konce prosince nebo do vyprodání. Některé balíčky mají již prodáno 30% celkového počtu.

Petr Novák

Ondra

Dobrý den, je možné upravit balíček pro 2 a to tak, že by byl pro 3 ? Tzn. Balíček pro 3 střelce za 3000,– ? :-)
 Děkuji

Kurzy střílení

Dobrý den

Zavolejte si na 722 198 635. Tam se domluvíte.

Petr Novák

Petra Zábranová

Dobrý den,
máte nějakou střelnici, kde je možná střelba o víkendu?
Děkuji za odpověď

Kurzy střílení

Dobrý večer

Ano, mimo Mělníku, Ostroměře, a Tišnova všechny střelnice střílejí i o víkendu.

Petr Novák

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru