Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pohodová dovolená a silvestrovská zábava v jednom: 5 dní pro 2 s polopenzí

4,0 / 5 Májekova Chata Nízké Tatry - Slovensko (mapa) 9 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Karolina

Dobry den,je mozne prijet se psem?
Dekuji,KS

Májekova Chata

Pes maleho vzrastu môže po dohode prísť ale treba sa informovať na presný termín aby nedošlo k tomu že bude v jednom termíne viac psov ako ubytovaných

Karolína Šindelářová

Dobry den,rada bych se zeptala na volne pokoje v terminu 28.12.-1.1.2018 a to celkem pro 8 dospelych osob,prevazne pary.Dale bych se chtela informovat,zda je mozny pobyt s pejskem.Deku­ji,Sindelarova.

Májekova Chata

Dobrý deň. Ešte dnes mám 5 dvojlôžkových izieb ale či budú zajtra ešte volné netuším. Skôr nebudu. Pokial máte vážny záujem zakúpte si poukazy ešte dnes a pošlite mi ich čísla.

Tomáš Polák

Dobrý den. 28–1 je možná přistýlka, jsme tři , máme 14letou dceru, kolik by byla cena. Děkuji

Májekova Chata

Dobrý deň. Prosím kontaktujte ma na uvedené tel.číslo 0910908857

Monika Kábrtová

Moc dekuji za odpověd…rada bych si zarezervovala 2 pokoje…jeste mi prosím napiste jak to je s vyhodou 3 cloveka na pokoji…

Májekova Chata

Dobrý večer. Rezerváciu môžete uskutočniť hneď po zakúpení voucherov. Čo sa týka tretej osoby je tam len to že samostatná osoby si voucher nezakúpi. Pred tým ko sa rozhodnete voucher zakúpiť mi ale zavolajte a informujte sa o volných miestach nakoľko troj lôžkové izby sú už vypredané.

Monika Kábrtová

Dobry vecer,ráda bych se zeptala zda mate jeste volno od 28.12.-1.1.2018 a zda jsou volne dva pokoje…zajima me ten prvni voucher.
 Dekuji

Májekova Chata

Dobrý deň. Áno ešte máme voľné miesta na termín od 28.12 do 1.1.2018 s mož­nosťou predĺženia pobytu.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru