Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Sladké mámení: poctivý ručně vyráběný dort ve 2 velikostech a 8 variantách

4,1 / 5 Dortini Praha - Smíchov  (mapa) 208 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Kateřina S.

Dobry den. Mam zasadni pripominku. Objednala jsem dort Mojito pro syna, dnes jsem byla vyzvednout a pani mi oznamila, ze v dortu je Rum. V nabidce a popisu dortu vsak o alkoholu neni ani zminka. Jeste jsem dort neochutnala, oslava je az zitra, takze zatim nemohu hodnotit jeho chut. Ovsem alkohol v nem mi dost komplikuje situaci vzhledem k tomu, ze je pro dite…

Dortini

Dobry den!
Velice se omlouvame, mate pravdu nenapsali jsme to v popisu dortu. V dortu je Havana rum. Ale jenom fakt malickost. 0, 015 g.

Petra

Dobrý den, pracujete o víkendu? potřebovala bych dort na neděli 8.1. a nemám ho od pátku kde skladovat. Děkuji za odpověď.

Dortini

Dobry den! O vikendu byvame ve vyrobne po domluve. Ale vzdy predem aspon 2–3 dni. 8/01 je pondeli:). Na kdy dortik potrebujete?
Dekujeme. Dortini

Květa Vystrčilová

Dobrý den, kolikrát je proříznutý a namazaný dort Raffaelo a Oreo?

Dortini

Dobry den!
2 krat. Ale na Vase prani muzeme mnozstvi kremu rozdelit na 3:)
Dekujeme. DORTINI

Lucie Vránková

Dobrý den, mám zájem o banánový dort. Bylo by ale možné dát na dort donešenou, nebo vámi vytisklou fotografii na jedlém papíře? Děkuji Vránková

Dortini

Dobry den!
Ano, je to mozne. Staci nam poslat foto na email. Dekujeme. Dortini

Petr a Vítek

Dobrý den,
je možné si dort vyzvednout 25–26.12.
Děkuji.Petr

Dortini

Dobry den!
O svatcich budeme mit zavreno
Dekujeme
Dortini

Soňa Foubíková

Dobrý den,
stihnete vyrobit pistaciovy dort do ctvrtka 16.11.?
Dekuji, Foubikova

Dortini

Dobry den! Bohuzel na ctvrtek mame uz hodne objednavek(
Dekujeme
DORTINI

Karolína

Dobrý den
Rada bych se zeptala jestli dort oreo obsahuje nějaké oříšky nebo stopy ořechů.

Dortini

Dobry den! Dort OREO neobsahuje orechy. Jenom susenky Oreo jsou v kremu a ozdobe dortu. Dekujeme. DORTINI

Petra

Dobry den, koukam na slozeni. Dorty neobsahuji cukr ani jine sladidlo?

Dortini

Dobry den! Cukr tam je. Sladidla zadne nepouzivame:)
Dekujeme
Dortini

Jarka Bernardyová

Dobrý den, u této nabídky se vybírá před zakoupením voucheru jen velikost dotru,? Ne druh? Já jsem to tam totiž na mobilu nenašla. Děkuji za info Jarka

Dortini

Dobry den! Staci vybrat velikost dortu a telefonicke nebo emailem objednat jeden z 8 druhy. Dekujeme. DORTINI

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru