Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vždy připraveny: skládací balerínky Scholl v různých barvách

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Michaela

Dobrý den, prosím vás chtěla jsem se zeptat budou balerínky v černé barvě. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš zájem. Momentálně Vám bohužel nedokáži říci, zda budou balerínky v černé barvě. Doporučila bych Vám tedy, abyste si nastavila zasílání upozornění na budoucí nabídky podniku – kliknete na název podniku a následně vpravo na modré tlačítko „Upozornit na nabídky tohoto podniku“. Hezký den, Tereza

Kunova Katerina

Dobrý den, kdy budou baleriny v černé barvě? Dekuji

Slevomat.cz

Krásný den, Kateřino. Je mi líto, ale balerínky v černé barvě už jsou vyprodané. :( Janča

Richvalska Iveta

Dobry vecer, dneska mi prisly balerinky, ktere jsem si objednala, ale bohuzel to nejsou s tou pevnejsi podrazkou. Objednala jsem si cerne balerinky s pevnejsi podrazkou.

Pavla

Dobrý den, budou balerínky ješte v černé barvě? Než jsem dokončila objednávku, tak vyly vyprodané.

Radek Doležal

Dobrý den, ano v průběhu pár dní budou opět skladem. Hezký den.

ali

Dobrý den, z jakého materiálu jsou balerínky? Jsou prodyšné? Děkuji

Radek Doležal

Dobrý den, balerínky jsou vyrobeny z měkkého materiálu/ polyuretan – jak je uvedeno v popisku u zboží.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru