Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Nástěnný kalendář: Československé historické motocykly

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Gabina

Dobry den, dnes jsem kalendar objednala a platbou pres ucet uhradila. Prijde mi kalendar jeste do Vanoc? Dekuji.

Pečiatky24

Dobry den,
Ano dnes sa posielaju baliky, pokial budete mat zaujem poslite nam mail na objednavky@peciatky24.sk Vase udaje a obratom pošleme link s cislom balika. Tam si pozriete kde sa balik nachadza, pripadne ak Vas kurier nezastihne doma, kde bude balik ulozeny .....

Ladislava Moserová

Dobrý den, pokud kalendář dnes objednám a zaplatím, přijde ještě do vánoc?

Pečiatky24

Dobry den, ano pokial objednate dnes , resp do pondelka 18.12. tak pride do vianoc…

Pavla Janoušková

Dorbý den, pochopila jsem to správně,že mi kalendář přijde poštou?děkuji

Pečiatky24

Dobry den

ano, posielame to postovym kurierom 1.trieda priamo domov.

Niki

Dobrý den,
chápu správně, že barevným pozadím je myšleno takové to béžové ve stylu starého papíru? :)

Pečiatky24

Dobry den prajem, ano spravne.

Marta K.

Dobrý den, kalendář je prosím v český nebo slovenský? Děkuji

Pečiatky24

Dobry den prajem, kalendar je v cestine. Pekny den prajem

Veronika Švecová

Dobrý den,
bude ještě možné objednat kalendář s barevným pozadím nebo už jich víc nebude? Děkuji.

Pečiatky24

Dobry den prajem uz sa na tom pracuje. Objednat si mozte do hodinky… Pekny den

Misa Zadra

Dobrý den,
objednala jsem 1 ks kalendáře, zatím nemám zaplaceno. Chtěla bych přiobjednat ještě jeden kus. Jak to udělat, aby oba přišly současně za jedno poštovné?
 Děkuji

Pečiatky24

Dobry den , vytvorte si dalsiu objednavku s 2 kusmi a tu prvu teda neplatte… Alebo ak je tam moznost dat poznamku tak to tam napiste. Prajem pekny den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru