Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Natočte svou jízdu: Automobilové kamery UDrive na sklo i palubní desku

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Aleš

Dobrý den, zakoupil jsem od Vás kameru UDrive a mám dva dotazy. 

  1. po cca půldni ježdění (natáčení v plné kvalitě na 32 Gb kartu) mi karta zahlásila plnou kapacitu. Jak zajistím automatické přemazávání starých záznamů?
  2. po skončení jízdy kamera ještě asi 15 min natáčí (i když je vozidlo již zcela v klidu). Napájení zapalovače trvá ještě asi dalších 40 min, takže kamera se vypíná předpokládám díky G-senzoru. Je možné zajistit rychlejší automatické vypnutí?

Děkuji!
Slevomat.cz

Dobrý den, Aleši, tato nabídka již skončila. Doporučuji kontaktovat přímo prodejce na e-mailu support@pelitt.com nebo telefonu 770 125 441. Pěkný den, Tibor

Jan

Dobrý den !
zvažuji nákup autokamery VDrive . Na stránkách flamestone.eu/cz-cs je cena kamery jiná než v slevomat nabídce
Proč? /DPH, kvalita, vrácené zboží, nebo jiné ???/ Jan

Flamestone SE

Dobrý den,
cena na stránkách je standardní, na Slevomatu se jedná o akci se slevou.
Váš Flamestone tým

Aleš

Dobrý den, rád bych si pořídil Vaši kameru Udrive. Mám k ní ale několik dotazů.

Je pro mě ale důležité, aby se kamera automaticky spustila s nastartováním a opět vypnula s vypnutím motoru. Napětí v USB zůstává ještě asi hodinu po vypnutí motoru, proto pokud je vypnutí řízeno pouze tímto, je to pro mě nezajímavé (pokud je to řízeno „G senzorem“, který, pokud správně chápu, řeší otřesy vozu, pak je asi vše v pořádku).

Dále mě zajímá, zda je možné napojit kameru (při troše šikovnosti, samozřejmě) na 12V, které jdou do stropního světla – abych nemusel vést kabel okolo celého okna.

Nevím spotřebu kamery, ale je pro mě také nezajímavé, aby se nahrávání spouštělo automaticky při pohybu před kamerou (pokud to tato verze má). Je možné tuto vlastnost zakázat?

Ve vypnutém stavu je spotřeba kamery nulová? Tedy G-senzor je napájen pouze baterií v kameře?

Děkuji za odpovědi.

Flamestone SE

Dobrý den,
nahrávání je ovládáno G-senzorem,kteý reaguje na pohyb vozidla.Co se týče redukce na 12V,toto se obávám není možné.Ve vypnutém stavu je kamera napájena pouze pomoci vestavěné baterie.
Váš Flamestone tým

Jaroslav Prchlík

Dobrý den,
protože návod není příliš podrobný, poprosil bych o informaci, co znamenají symboly na displeji vlevo nahoře. Když na displeji nesvítí datum a čas, nahrávají se tyto údaje na kartu?

Děkuji. J. Prchlík

Flamestone SE

Dobrý den,

  1. symbol je KAMERA,
  2. symbol je baterka/nabijeni
  3. zda je pritomna/nepritomna SD karta

Váš Flamestone tým
Ladislav Budinský

Zdravím a přeji hezký den.
Chtěl bych vědět, jaký je rozdíl mezi touto vaší kamerou ,,petit UDrive" a další kamerou např. Nice Bzz C1 a jinými, které jsou k mání i za 400 Kč. Jak je vidět, tak tato vaše kamera je vzhledem úplně totožná s těma druhýma. konkrétně Nice Boy C1? kterou jsem si nedávno koupil, ale jak jsem zjistil, tak jsem asi dobře neudělal. Protože tuto kameru má i jeden známý a ten mi na ní ukázal všechny její nedostatky.

Flamestone SE

Dobrý den,
rozdíly Vám popsat přesně nedokážeme, jelikož uvedenou značku neznáme, nicméně špatné hodnocení na internetu zřejmě odpovídá ceně a kvalitě.
U nás je určitě výhodou vyměna zboží za nový kus při reklamaci.
Váš Flamestone tým

Jan

Prosím o informaci, zda je délka nahrávaného úseku závislá pouze na velikosti paměťové karty, nebo je předem stanovena.
Popřípadě, o jak velký časový úsek se jedná.
Předem děkuji.

Flamestone SE

Dobrý den,
délka úseku závisí na velikosti karty,nicméně kamera nahrává ve smyčkách, takže obsah se postupně promazává.
Váš Flamestone tým

Honza

Dobrý den, lze kameru připevnit na skoro kolmé sklo? (vzhledem k silnici – použití v tramvaji)

Děkuji JV.

Flamestone SE

Dobrý den,
ne úplně dokonale kolmo,ale lze.
Váš Flamestone tým

Stanislav Novak

Dobrý den.musi byt autokamera trvale zapojena na nabíjení nebo jak dlouho vydrzi baterie v provozu bez nabijeni?

Flamestone SE

Dobrý den,
obě kamery mají baterii, nicméně doba provozu bez napájení je 45 minut.
Váš Flamestone tým

Pavel

U modelu Pelitt Vdrive, prosim mi vysvetlete:
_nataceni startuje pohybovy senzor, když se zmeni okoli při rozjezdu auta?
_zahaji se také nataceni při stojicim vozidle na parkovisti, když se někdo nebo něco pohybuje vne auta, napr. ,když mi někdo odre auto?

 Diky

Flamestone SE

Dobrý den,
ano,pohybový senzor sleduje změnu obrazu při stojícím vozidle a G-senzor sleduje změny při pohybu auta.
Váš Flamestone tým

Josef Růžička

Z nabídky jak ji máte napsanou, mám rozumět, že v lacinější variantě prodáváte jen kameru a v dražší s příslušenstvím? Dále u dotazu p. Michala jak velká se dá vložit karta do kamery odpovídáte 64GB. To je pro který typ kamery? U dražší kamery máte v popisu 32GB. A u lacinější? Z toho jak je uveřejněno v dotazech, tak kamery prodáváte už více jak dva měsíce a není pořád upraven popis výrobků a co je v příslušenství s prodávající kamerou (lacinější typ). A poslední: jednoslovné odpovědí nic neříkající ke které kameře se vyjadřujete, není pro zákazníky srozumitelné (např.64GB).Děkuji za úpravu popisu (ne za několik měsíců) a lepší, jasnější a víceslovné odpovědi. Josef Růžička

Flamestone SE

Dobrý den,
děkujeme za upozornění,na změně popisu se již pracuje.
U obou kamer je příslušenství součástí balení.U levnější je součástí balení: kamera,USB kabel,autonabí­ječka,držák do auta a příručka pro rychlý start.
Váš Flamestone tým

Jitka

Dobrý den zakoupila jsem kameru Pelitt U Drive, nepodařilo se mi však najít podrobnější manuál, můžete mi prosím poslat odkaz, kde bych si mohla tento manuál stáhnout. Děkuji Jitka

Flamestone SE

Dobrý den,
momentálně máme k dispozici pouze příručku pro rychlý start.
Pokud budete potřebovat poradit, napište nám dotazy na e-mail.
Váš Flamestone tým

Aleš Hudrlik

Zdravím. Nedočetl sem se jestli má Češké ovládání

Flamestone SE

Dobrý den,
ano,naše produkty jsou lokalizované pro český trh.
Váš Flamestone tým

Venca

Je v levnějším typu kamery možné použít rovněž paměťovou kartu?

Flamestone SE

Dobrý den,
ano,je to možné.
Váš Flamestone tým

Roman

Dobrý den, zvažuji si koupit kameru do auta. Nabízíte dvě varianty Pelitt UDrive VDrive..nevím vůbec jakou vybrat. Chtěl jsem.mit možnost natáčet jak směr dopředu tak i dozadu. Děkuji za pomoc při výběru. Roman

Flamestone SE

Dobrý den,
natáčet v obou směrech neumí ani jedna, nicméně ta dražší má o senzor navíc.
Váš Flamestone tým

Muller Antonín

Dobrý den.před nedávnem jsem se dotazoval,zda je možné zaplatit na dobírku.Odpověď zněla.že ne.Nyní čtu Vaše obchodní podmínky a v bodě 8-způsob platby je i možnost „DOBÍRKA“.Jak to tedy je?Děkuji Muller

Flamestone SE

Dobrý den,
Slevomat neumožňuje objednávku na dobírku.
Váš Flamestone tým

Radar

Mám dotaz. Co je to za formát „SuperHD“, jaké to má rozlišení a framerate?

Flamestone SE

Dobrý den,
rozlišení a framerate je : 2304×1296 @ 30 fps.
Váš Flamestone tým

Muller Antonín

Dobrý den,rád bych si u Vás koupil kameru Pelitt Vdrive,ale protože jsem důchodce,karty nepoužívám.Rád bych zboží zaplatil na DOBÍRKU.Je toto možné?Děkuji Muller

Slevomat.cz

Dobrý den, pane Mullere, platba na dobírku bohužel není možná. Můžete však za kameru zaplatit hotově na některé z poboček Monety. Krásný den Vám přeje Sára :)

Muller Antonín

Dobrý den,prosím,má AVin vstup pro připojení zadní kamery? ,Pokud ano,jenom kabelem,nebo i bezdrátově?Dě­kuji Muller

Flamestone SE

Dobrý den,
bohužel ne.
Váš Flamestone tým

Petr

zapina se kamera automaticky pri nastartovani?

Flamestone SE

Dobrý den,
ano.
Váš Flamestone tým

Michal

Zdravim jaka maximalni kapacita sd karty lze vlozit dekuji

Flamestone SE

Dobrý den,
maximálně 64GB.
Váš Flamestone tým

Michal

Zdravím kolik kapacitni kartu a jakou se da vlozit?

Flamestone SE

Dobrý den,
maximálně 64GB.
Váš Flamestone tým

St.Zeman

Jaká je záruka na kameru?
Případně servis?

Flamestone SE

Dobrý den,
na kameru je klasická dvouletá záruka.Servis máme v Brně.
Váš Flamestone tým

Muller Antonín

Dobrý den, návod k obsluze a menu jsou v jakých jazycích? Kdo je výrobcem?Děku­ji Muller

Flamestone SE

Dobrý den,
návod k obsluze a menu je v češtině.Výrobcem je firma Pelitt.
Váš Flamestone tým

Ivet Pavlenková

Stále čekám na odpověď,proto jsem doposud neodeslala platbu.

Flamestone SE

Dobrý den,
odpověď jsem vám poslal do mailu.
Váš Flamestone tým

Ivet Pavlenková

Dobrý večer,nikde jsem se nedočetla o nabíječce,pří­padně kabelovém připojení k vozidlu..

Flamestone SE

Dobrý den,
nabíječka je součástí balení.
Váš Flamestone tým

Jan Husák

SuperHD? Také by mě zajímalo, co za antitalenta to psalo.

Slevomat.cz

Dobrý den Jane, toto označení uvádí sám výrobce a je i uveden na obalu produktu. Hezký den Jana

Martin Šmíd

Prosím vás, co je podle vás natáčení v super HD? Proboha...... co za technika to psalo.

Slevomat.cz

Dobrý den, Martine. Jedná se o označení uvedené výrobcem, které se nachází přímo na balení produktu. S pozdravem Sára :)

karel

Dobrý den,
máte prodejnu?
Karel Sekanina

Slevomat.cz

Dobrý den, ano, firma Flamestone SE sídlí v Brně, kontakt a bližší informace se dozvíte na webových stránkách partnera. Hezký den

Karel

Dobrý den,

máte prodejnu?

Karel Sekanina

Flamestone SE

Dobrý den,
momentálně bohužel ne.
Váš Flamestone tým

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru