Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

3 pohodové dny v Průhonicích u Prahy – na dosah památek a přitom v klidu

4,5 / 5 Hotel Tulipán*** Střední Čechy (mapa) 89 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Martina

Dobrý den,jsme 2 dospělí a máme 2 děti,jak je to pak s vouchrem?Mám zakoupit jeden a děti se hradí jak prosím?A to zvýhodněné vstupné do aquaparku je jaké? Děkuji Vám za info,pěkný den.

Hotel Tulipán***

Dobrý den, potřebujete zakoupit voucher pro 4 osoby. Sleva do aquaparku je 20% z vybraných vstupenek.
Děkujeme a přejeme hezký den

Miška Grind

Dobrý den

Potrebovala bych si rezervovat pobyt pro tři osoby od 23.3 do 25.3 ale bohuzel online rezervace mi nejde na tento termin udelat. Mam nejakou dalsi moznost jak to udelat dekuji

Hotel Tulipán***

Dobrý den, můžete si pobyt rezervovat přímo na info@tulipan.cz, máme volný poslední dvoulůžkový pokoj s přistýlkou.
Děkujeme, přeji hezký den

Andrea B.

Dobrý den chci se zeptat jestli budete mít voucher na červenec na svátky Cirila Matodeje 4–7 července 2018 mela bych zájem o pokoj se 4 lůžky děkuji Barnovska

Slevomat.cz

Dobrý den, Andreo, odpověď na tuto otázku je ve hvězdách, ale pokud nechcete přijít o možné nabídky tohoto poskytovatele, tak mám pro Vás typ. Nastavte si odběr novinek u tohoto poskytovatele. Hezký den Jana

Hotel Tulipán***

Dobrý den,
pokoje se čtyřmi lůžky máme stále volné.
Přejeme hezký víkend
Filip Daneš-Recepční

Dáša

Dobrý den, měli bychom zájem o pobyt ve Vašem hotelu v termínu 6.-8.5.2018. Máte prosím volný pokoj pro 3 osoby, příp. pouze pro 2 osoby? Děkuji za odpověď. Dáša

Hotel Tulipán***

Dobrý den, na tento termín máme volný poslední pokoj (mohou být i 3 osoby). Děkujeme, hotel Tulipán

Kopecká

Dobrý den, koncem května bychom chtěli navštívit vás hotel. Máme 2letoz dcerku. Kolik se prosím platí lůžko za 2lete dítě? A je u vás možnost i večeřet? Děkuji za odpověď K.

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Kopecká, květen je momentálně celý volný a není problém rezervovat jakýkoliv datum, ovšem voucher platí jen do 13.5., tak by bylo potřeba ve Vašem případě rezervovat bližší datum, který by Vám vyhovoval. Děti do 3,9 let bez nároku na lůžko: zdarma (doplatek za snídani pro dítě: 40 Kč/ den). V ceně voucheru máte snídaně, to znamená, kdyby jste měl zájem o večeři už by to nebylo součástí voucheru, ale myslím, že možnost večeře není problém. Hezký den, David. :-)

Nikola

Dobrý den, je možné ubytovat 5-ti členou rodinu? Máme 3 děti a nechceme se dělit do dvou pokojů. Je možné si např. připlatit přistýlku? Jednalo by se od 2 noci 4.- 6. března 2018 Děkuji za odpověď

Hotel Tulipán***

Dobrý den, na tento termín v tuto chvíli nemáme pokoj pro 5 osob volný, pouze jestliže by Vám stačila jako 5. lůžko dětská postýlka.
Děkujeme, hotel Tulipán

Stanislava Urjadko

Dobrý den máte máte volný pokoj pro 3 v termínu od 19.1.-21.1?
Děkuji. Urjadko

Hotel Tulipán***

Dobrý den,
rezervace dle Vašich požadavků je možná. Děkujeme, hotel Tulipán

Zdenka

27.-29.4. nejsou Velikonoce. Máte tedy všechny pokoje zamluvené? Děkuji Adamcova

Hotel Tulipán***

Dobrý den, tento víkend a Velikonoce již nejsou k dispozici.
Děkujeme, hotel Tulipán

Zdenka

Dobrý večer,máte volný pokoj pro tři 27.-29.4. Děkuji Adamcová

Hotel Tulipán***

Dobrý den, tento termín bohužel není k dispozici, můžeme Vám nabídnout jakýkoli jiný dubnový víkend mimo Velikonoc.
Děkujeme, hotel Tulipán

Denisa Hesounová

Dobrý den , dekuji za odpoved … Ale ja ty vstupenky potřebuji k vánocum ...... To jeten darek o který jde . Proto jsem Vám psala …

Hotel Tulipán***

Dobrý den,
… zavolejte mi na číslo 267 750 345 a domluvíme se, jak bychom to udělali.
Děkujeme, Markéta Černá, hotel Tulipán

Denisa Hesounová

Dobrý den , planuji obdarovat bratra a jeho rodinku výletem do Prahy . Dále také rodiče a konečně i svou rodinku . Tedy tři pokoje na dvě noci . První pokoj 2 dospelí , + senior vstupenky do Aqua na 3 hodiny .Potom má rodina 2 dospelí a dcera 13 let + vstup do aqua parku , vodní svet a sauny celý den . Zde mi je vše jasné a chápu jak zakoupit voucher do hotelu , ale nevím jak to udělat se vstupenkami do aqua palace,když vy nabizite zvyhodněné vstupne ? Na poslední pokoj mám dotaz zde by byli dva dospělí ,jedno dite 12 let a druhé 6 . Zdali je nutné kupovat čtyřlužkový pokoj, když by se to menší ditko vyspalo na posteli s rodiči . K tomuto také celodenní vstupenku do aqua palace. Termín začatkem kvetna , patek sobota nedele. S tím že celý patek chceme my dvě rodiny věnovat koupaní . Přijedeme pomerně z daleka … z Ostravy a koupaní v aqua je rp naše deti ten nej dárek k vánocum . Samozřejmě celá Praha ..... dekuji za odpovedi a přeji hezký večer

Hotel Tulipán***

Dobrý den,
volné máme v květnu víkendy až od 11.5.2018. Re­zervace dle Vašich požadavků je možná, vstupenky jsou k zakoupení po příjezdu do hotelu v recepci, není je potřeba rezervovat předem. Dítě ve věku 6 let by již mělo mít vlastní lůžko.
Velice děkujeme, hotel Tulipán

Jana

dobrý den, mám zájem o ubytování ve vašm hotelu pro dvě osoby ve dnech 15– 17. 12. 2017, je volné místo a jak je to s parkováním ?

Hotel Tulipán***

Dobrý den, v požadovaném termínu je rezervace možná. Pobyt si můžete rezervovat on-line. Parkování je před hotelem. Hezký den hotel Tulipán

Tereza

Dobrý den, pro 2 dospělé a 2 děti ( 8 let a druhé narozené ted v listopadu) musím koupit pro 4 osoby nebo stačí pro 3. Děkuji za odpoved

Hotel Tulipán***

Dobrý den.Stačí pro 3 osoby,budete mít na pokoji 3 lůžka.Hotel-tulipán.Hezký den.

Drahoslava Bradáčová

Dobrý den,jak objednat pobyt pro 2 osoby +1,5 roční dítě.
Děkuji Drahuše

Hotel Tulipán***

Dobrý den,
můžete samozřejmě zavolat přímo do naší recepce a nebo například objednat pobyt na Slevoma.cz.
Hotel Tulipán

Pavla

Dobrý vecer,navazuji na predchozi dotaz ohledne slevy do aguaparku,co znamena vybrané vstupné?Dekuji Pa­vla

Hotel Tulipán***

Dobrý den, jsou to pouze vstupenky – vodní svět a sauny na 3 hodiny nebo celý den (dospělí, studenti a rodinná).
Děkujeme, přeji hezký den, hotel Tulipán

Jana Holá

Dobrý den, zajímala by mě výše slevy do akvaparku v Čestlicích. Děkuji.

Hotel Tulipán***

Dobrý den, na vybrané vstupenky 20%. Děkujeme, hotel Tulipán

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru