Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pánská zateplená softshellová bunda Alpine Pro s ochrannou membránou

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Iva Eliášová

Dobrý den, mohla bych Vás prosím poprosit o přeměření velikosti XXXL pod paží (tedy šíře prsou) a přes boky (spodní část bundy). Dle tabulky je na mého manžela malá i ta XXXL a to normálně mívá XXL. Je tedy menší, než běžné velikosti? Moc děkuji Iva E

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Ivo,

rozměry velikosti XXXL jsou: od podpaží k podpaží – 66 cm, šířka přes boky je 65 cm. Bohužel nedokážu říct, zda se jedná o menší velikost než u běžných velikostí, každý výrobce má jiné značení.

Přeji Vám hezký den. Petra

Kateřina Čepelová

Dobrý den mám dotaz da se u vás zboží nakupovat kartou Edenred Benefits Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den,tuto kartu bohužel není možné u nás využit. Veškeré benefity si můžete prohlédnout na našich stránkách: https://www.slevomat.cz/cafeteria. S pozdravem, David.

Pepa

Dobrý den, jakou bych měl zvolit velikost bundy při pasu 101, hrudníku 102 a výšce 184 cm ? Normálně jsou tomu, komu bych chtěl bundu darovat velikosti L

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Pepo,

doporučovala bych velikost bundy L :-)

Přeji Vám hezký den. Petra

Zuzka

Dobrý den, Petro, jen necelých 50 cm? Tak to je nějaký zvláštní střih, když přes hrudník má 60cm. Můžete mi tedy, prosím, změřit ještě ramena a hrudník u velikosti XXL? Pokud by šlo zboží po svátcích aspoň vyměnit, tak to by pro mne bylo dostačující, pokud by velikost neseděla.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Zuzko,

rozměr přes prsa je měřený od podpaží k podpaží, šíře zad je měřená od ram.švu levého rukávu k ram.švu pravého rukávu.
U velikosti XXL je šíře přes prsa 63 cm a šíře zad 50 cm.
Po svátcích můžete zboží určitě vyměnit do 6.1.2018.

Přeji Vám hezký den. Petra

Zuzka

Dobře, velikost bundy přes ramena se tedy nedozvím, tak jinak. Jelikož chci bundu jako dárek (+ kalhoty z jiné nabídky také od Vás) pod stromeček, tak mne zajímá, zda je možnost zboží vrátit/vyměnit po Vánocích, pokud nebude sedět. Bohužel nevím, jak jinak zjistit, zda bude oblečení sedět, či nikoliv, když odpověď na mou otázku jsem se bohužel nedočkala.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Zuzko,

moc se omlouvám, úplně jsem přehlédla, že po mě chcete změřit ramena. Šířka ramen od ram.švu k ram.švu je u velikosti XL 48,5 cm.
Do 14 dnů od převzetí zásilky lze zboží vyměnit a vrátit, po této době do 6.1.2018 už lze zboží pouze vyměnit.

Přeji Vám hezký den. Petra

Lucie

Dobrý den, je možné bundu vyzkoušet? Případně při provedení platby vrátit? Vyzvedli bychom si jí v Lounech. Děkuji.

Slevomat.cz

Krásný den, Lucie. Abyste mohla bundu obdržet, je třeba ji zaplatit předem. V případě, že by Vám bunda nesedla, postupuje se viz https://www.slevomat.cz/garance „chci zboží vrátit“. Při osobním odběru na provozovně v Lounech byste tedy žádné peníze za dopravu zpět neplatila a peníze bychom Vám pak vrátili zpět. :) Janča

Zuzka

Dekuji za info. Zapomnela jste mi tu bundu premerit. Cekam na to, abych mohla objednat ;-) Dekuji

Zuzka

Dobrý den, prosím o přeměření velikosti, jak jsme se domluvili. Stále čekám :-(
 Děkuji

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Zuzko,

moc se omlouvám a zasílám rozměry: šířka přes prsa – 60 cm, délka zipu – 71 cm, rukáv od ram.švu – 72 cm.

Přeji Vám hezký den. Petra

Zuzka

Dobry den, ale ja jsem Vas zadala o sirku ramen. Obvod pres prsa mate v tabulce (i kdyz vlastne jiny, nez jste napsala). Prosim tedy o sirku ramen, ktera v tabulce neni uvedena.
Dosti krkolomna komunikace. Nez se dostaneme k pozadovanym informacim, tak prodej bundy skonci :-(

Zuzka

Dobrý den, prosím tedy o přeměření velikosti XL. Teď jsem si všimla, že v popisu je sice zateplená bunda, ale do zimy ji tady v dotazech nedoporučujete. Chtěla jsem ji koupit jako zimní bundu na mikču (dárek pro manžela k Vánocům). To tedy dle Vás spíše nedoporučujete?

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Zuzko,

jedná se o zateplenou softshellovou bundu, vnitřní část je zateplená fleecem vč. rukávu. Kapuce a černá prošívaná část je vyplněna dutým vláknem. Nejedná se o klasickou zimní bundu.

Přeji Vám hezký den. Petra

Petr Pejko

Dobrý den.
Jsou i jiné barvy ?

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Petře,

bohužel jiné barvy skladem nemáme.

Přeji Vám hezký den. Petra

Zuzka

Dobrý den, máte prosím někde podrobnější tabulku velikostí? Konkrétně by mě zajímala velikost bundy v ramenou, což je u pánské bundy celkem zásadní informace. Děkuji.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Zuzko,

bundu Vám přeměřím, jen mi prosím napište jakou velikost.

Přeji Vám hezký den. Petra

Daniel

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, na obrázcích vypadá bunda jako podzimní. Je hodně teplá? Do kolika stupňů se hodí? Děkuji za odpověď

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Danieli,

jedná se o podzimní softshellovou bundu, která je vhodná spíše do větrného a deštivého počasí než do mrazů.

Přeji Vám hezký den. Petra

Adam Řehoř

Dobrý den,

chci se zeptat jaká je prodyšnost bundy? A švy jsou lepené?

Děkuji.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Adame,

na bundě je uvedené pouze to, co uvádíme v popisku: bunda poskytuje zvýšenou ochranu proti silným poryvům větru a také vodě, kdy konkrétně tento model disponuje vysokým vodním sloupcem 8 000 mm při zachování výborné paropropustnosti. Lepené švy bunda bohužel nemá.

Přeji Vám hezký den. Petra

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru