Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Permanentky i jednotlivé masáže vč. relaxu s rybkami Garra Rufa v Thajském ráji

4,5 / 5 Thajský ráj (4 pobočky) Praha - Nové Město  (mapa) 2 569 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Monika

Děkuji za odpověď. Tím pádem mám ještě jeden dotaz, když bych koupila tento voucher na celé tělo, tam máte napsáno omezení pouze na pobočce Mostecká a taky to je celé tělo. Tak tomu trošku přesávám rozumět.
 Děkuji

Thajský ráj

Nemáte vůbec za co, tato varianta je Thajská masáž nohou, zad a šíje – 60 minut, je zaměřená hlavně na tyto partie, takže se nejedná o celotělovou masáž. Probíhá v pohodlném masážním křesle na provozovně v Mostecké a to v časech od 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 20:00 nebo 21:00.
Pokud by Vám nebylo cokoliv jasné, kontaktujte mě na e-mail: podpora@thajsky-raj.cz nebo
tel.: +420 778 082 225
Krásný den :)

Monika

Dobrý den. Dostala jsem na Vánoce voucher, kde je napsáno
60min thajská masáž (mimo pobočky Mostecká – využití kdykoliv) to znamená co prosím? Děkuji Vám za odpověď.

Thajský ráj

Dobrý den Moniko,
Váš voucher je tedy na všechny pobočky krom Mostecké, jelikož na této pobočce se nedělají celotělové masáže a vy máte voucher na celotělovou masáž. Využit ho můžete od po-ne v kterýkoliv čas. :) Krásný den

Gaby

Voucher na 3, 5 a 7 procedur na webu vyměňte za permanentku.
Permanentka je přenosná, může ji využít víc osob. Platí do 15. 4. 2018.
Voucher můžete na webu také vyměnit za originální poukaz do Thajského ráje.

TO BY TEN WEB MUSEL FUNGOVAT

Thajský ráj

Dobrý den,
velice se omlouvám se za vzniklé potíže.
Můžete mi prosím poslat číslo Vašeho voucheru na email: podpora@thajsky-raj.cz Děkuji

Lucie Szurmajova

Dobrý den mám zajem o tuto slevu da se platit hotově někde na pobočce dekuji .

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, dá se platit hotově na pobočce banky MONETA. Stačí si v košíku při výběru platby zvolit způsob „Hotově na pobočce…“ Hezký den, Tereza.

Mirka

Dobrý den, při návštěvě vašeho salonu v listopadu 2017, kdy jsme byli s manželem na párové masáži na voucher, jsme obdrželi dárkovou poukázku. Masáž se nám líbila a teď bychom chtěli dárkovou poukázku využít na další masáže. Chci se zeptat, zda je poukázka stále platná (není na ní žádné datum) a jak masáž objednat. Děkuji za odpověď.

Thajský ráj

Dobrý den Mirko,
Pokud máte namysli poukázku za 399,–Kč , tak ta je rozhodně platná :) S touto poukázkou se lze rezervovat jen telefonicky, tudíž prosím kontaktujte Vámi vybranou pobočku.:) Děkuji

oli

Dobrý den, je možné ještě před koupí voucheru ověřit volné termíny, např telefonicky?
Dříve se mi opakovaně stalo, že bylo možné uplatnit pouze ve večerních termínech…

Thajský ráj

Dobrý den Oli, ano můžete kontaktovat Vámi vybranou pobočku, nebo mi napište na email: podpora@thajsky-raj.cz Váš vybraný termín a já Vám to zjistím :)

Luciie

Dobry den mate prosim volny termin na 13.1.2018 ?jedeme s pritelem do prahy tak bych potrebovala bud zento termin a nebo jeste 14.1.2018 do 11hod.Chtela bych to prez slevomat tak nevim zda mam zaplatit protze se pak urcite do Prahy zase nakou dobu nedostaneme.Moc dekuji za odpoved Ehlova

Petr

Dobrý den, koupil jsem masáž pro přítelkyni, píšete, že je možno uplatnit pouze v Mostecké ulici, ale nikde jsem se nedočetl číslo popisné ani tel, musí se rezervovat?
 Děkuji

Thajský ráj

Dobrý den Petře, adresa je Mostecká 22 Praha 1. Rezervaci prosím prověďte na našem online rezervačním systému Zde: http://rezervace.thajsky-raj.cz/ Hezký den

Hana

Dobry vecer, chtela bych se zeptat jestli mi voucher prijde na email ? Potrebovala bych ho co nejdrive. Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, ano, voucher Vám přijde na email. Pro jistotu jsem jej poslala znovu. Hezký den, Tereza.

Magda

Dobrý den, chtěla bych 60 minut pro 2 osoby, ale jen olejová relaxační masáž,nechci thajskou. Poradíte, nemůžu to najít. Díky :)

Thajský ráj

Dobrý den Magdo,
v pořádku nic se neděje :) Zasílám Vám link na relaxační olejovou masáž.
https://www.slevomat.cz/akce/1207590-thajske-masaze-a-relax-s-rybkami-garra-rufa#3265464
Hezký den

Zuzana

Dobrý den, když si zakoupím voucher 3× thajskou + 3× rybičky, lze to využít pro 3 lidi v jednu dobu, nebo to musí využít jeden člověk na 3 masáže?
 Děkuji

Thajský ráj

Dobrý den Zuzano ,
Pokud máte zájem využít permanentku pro více osob najednou v jeden čas , není vůbec žádný problém. Hezký den

Aneta

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli první variantu voucheru lze využít i o víkendu ? Moc děkuji

Thajský ráj

Dobrý den Aneto, ano první variantu lze využít i o víkendu. Hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru