Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Tisk deseti velkoplošných fotografií A4 nebo A3

4,8 / 5 AZ FOTO (3 pobočky) Brno  (mapa) 1 194 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Iveta

Dobrý den, již před Vánoci jsem u vás objednavala fotografie a do dnešního dne mi nepřišlo z vaší strany žádné vyjádření ani fotografie. Peníze z účtu mám stržené. Můžu se prosím zeptat, jak to s fotkami vypadá? Předem moc děkuji za odpověď s pozdravem Poláčkova

AZ FOTO

Dobrý den, pošlete prosím číslo objednávky s dotazem na termín zhotovení na email foto@azfoto.cz . Děkujeme

Veronika Divišová

Dobrý den, můžete mi vysvětlit, proč mají fotky A4 bílé okraje? Musím zdůraznit, že vše jsou fotky z kvalitní zrcadlovky, přičemž rozměr mám přesně nastavený a nikdy jsem nikde neměla problém a vždy byli fotky bez bílého rámečku/příp. bez ořezu.
Kvalita tedy otřesná, to s Vám hodlám řešit. Fotografie mám vytištěné i odjinud, kde je fotka stejná jako na počítači, což se u vás absolutně nedá říct :( Můžete mi napsat kontakt, kde reklamaci řešit? Děkuji. Divišová

AZ FOTO

Dobrý den Veroniko, pravděpodobně jste objednala tisk v plném formátu (používá se, pokud potřebujete mít vytištěno vše, co vidíte na monitoru – fotka je do tiskového poměru stran doplněna bílým okrajem). Pro tisk bez bílých pruhů je volba „s ořezem“. Typ Vámi vybraného ořezu poznáte na průvodce. Pokud tam máte v popisu vedle náhledu fotografie „cut_fit-in“, tak jsme zhotovili dle objednávky. Pokud tam je „cut_fill-in“ – volba s ořezem, tak jsme udělali chybu a samozřejmě Vám zakázku vyhotovíme znovu. Pokud tomu tak je, pošlete nám prosím na email foto@azfoto.cz číslo zakázky k reklamaci. Děkujeme

Lucka

Dobrý den,
chtěla bych si nechat vytisknout 20 fotek velikosti A4, které bych chtěla poslat. Musím si tedy koupit jeden voucher s poštovným a druhý bez poštovného? Děkuji za odpověď.

AZ FOTO

Dobrý den Lucko, vouchery kupte tak, jak píšete. Při objednávce plakátů potom vložte oba vouchery do poznámky. Děkujeme

Hana Kabešová

Já se opravdu nevyznám v těch formátech na stránkách a cenách. Dle ceny bez slevy by měla jedna A4 stát 24,– kč a to není ani v záložce Fotografie a ani Velkoformátový tisk. Pokud kliknu na Slevomatu na zamodřené A4, tak se mi otevře nabídka na A4 plakát a cena 56,– Kč. Prosím o radu.

AZ FOTO

Dobrý den Hano, objednávku zadáte zde: http://www.azfoto.cz/_web/_terminal/select.php?t=2&g=digitisk ,kde vyberete A4 200g. Děkujeme

Lucie

Dobrý den, pokud bych zítra objednala 20 ks fotografií formátu A3 a osobně je vyzvedla na pobočce v Praze, budou do Vánoc? Děkuji L.

AZ FOTO

Dobrý den, termín dodání do Vánoc již negarantujeme, ale budeme se snažit vše zvládnout. Děkujeme

Werčík Kastlů

Dobrý den, když si objednám fotografie dnes či zítra přijdou ještě do Vánoc? děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Werčí, je mi líto, garance dodání do Vánoc by na kompletní objednávky do 8.12.2017 (po zaslání všech dat a přijetí platby za poštovné). Hezký den

Hana

Dobrý den,
lze si zhotovené fotografie vyzvednout přímo na pobočce?

AZ FOTO

Dobrý den Hano, vyhotovené plakáty si samozřejmě můžete vyzvednout na prodejně. Osobní odběr je zdarma. Zde je přehled našich prodejen http://www.azfoto.cz/prodejny . Děkujeme

Lucie

Dobrý den,

stála bych o 10 fotografií formátu A6 či menší – bylo by to možné? Předem děkuji,
 Lucie

AZ FOTO

Dobrý den Lucie, fotografie menších velikostí máme také v nabídce. Objednat můžete zde http://www.azfoto.cz/_web/_terminal/delivery.php?t=0 . Děkujeme

Veronika Heloise

Dobrý den,
Prosím Vás, zakoupila jsem si vouchery na fotografie A3 a nemám dostatečnou kvalitu fotek, mužů voucher vyměnit za A4, případně vrátit?A když jsem byla u vkládání fotek, na výběr z formátu nebyly A3,A4, ale rozměry v cm, takže tam mam dát udělat 30×40, resp. 20×30?
Děkuji, Veronika

AZ FOTO

Dobrý den Veroniko, formát A3 je označen jako „30×40 A3“ a A4 jako „21×30 A4“ . Případnou výměnu voucherů si prosím domluvte na podpoře Slevomatu. Děkujeme

Marie

Dobrý den,chtěla bych se ještě zeptat na gramáž fotopapíru.Děkuji za ochotu.

AZ FOTO

Dobrý den Marie, tiskne se na lesklý křídový papír 200g. Děkujeme

Marie Černá

Dobrý den, jaká gramáž fotopapíru?

Slevomat.cz

Dobrý den, Marie, gramáž je 200 g/m2. Krásný den :-)

Marie Černá

Dobrý den,chtěla bych objednat rozměr fotek A3,ale nechci aby na nich byly po stranách bílé okraje.Fotky jsou od profesionálního fotografa.Jak postupovat,aby fotky byly bez těchto okrajů?Děkuji Černá

AZ FOTO

Dobrý den Marie, vyberte volbu „s ořezem“. Děkujeme

Zuzana

Dobrý den, při objednání 40 ks fotek jsem dle Vaší odpovědi zaplatila 2× voucher s poštovným a 2× voucher bez poštovného, ale všech 40 fotek jste mi poslali v jedné zásilce. Prosím o vysvětlení, případně vrácení peněz za poštovné. Již jsem psala i e-mail. Děkuji.

AZ FOTO

Dobrý den Zuzano, cena balíku se liší dle typu a váhy a akční cena plně nepokryje ani zásilku včetně balení na 10ks tisků. Někde musí být nastavena hranice, kde se bude dopravné navyšovat a ta je u této akce nastavena takto : jedno poštovné = max 30tisků. Děkujeme

Lucka P

Dobrý den, není možne to nakombinovat ? Že bych zaplatila ten dražší voucher na 10× A3 a nechala vytvořit 5× A3 a 5× A4? Děkuji

AZ FOTO

Dobrý den Lucie, samozřejmě je možné to takto nakombinovat. Jen prosím připište do poznámky v objednávce, že chcete takto vyhotovit, aby to obsluha neudělala dle voucheru. Děkujeme

Zuzana

Dobrý den, mám zájem o vyhotovení 40 fotek ve formátu A4. Mohu si zakoupit 3× voucher bez poštovného + 1× voucher s poštovným, nebo je nutné zaplatit 4× voucher včetně pošty? Je nutné zadávat fotky postupně = jako 4 objednávky nebo lze nahrát naráz? Moc děkuji za Vaši odpověď.

AZ FOTO

Dobrý den Zuzano, na jedno poštovné lze zaslat 30 tisků. Ve Vašem případě tedy kupte 2× voucher včetně pošty a 2× bez. Objednejte vše v jedné objednávce (vložíte 10ks a potom po 10ti další zbylé soubory). Děkujeme

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru