Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pohoda až pro 7 osob: mobilní domky u přehrady Výrovice u Znojma

4,2 / 5 Marvel Mobilní domy Jižní Morava (mapa) 16 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Erika

Dobrý den, máte volný domek od čtvrtka do neděle v červnu?
Děkuji.

Marvel Mobilní domy

Ano mám . Stačí vybrat termín.

Vencl Bohuslav

Bylo by možné provést rezervaci na termín 21 (22).7 – 28.7 . 2018 pro dva dospělé a čtyři děti ?

Marvel Mobilní domy

Termín mám volný. Prosím pište na mejl.

Petra

Dobrý den chtěla jsem se zeptat chtěli bychom k vám na dovolenou tak v půli července uvažujete že byste ještě nabídku prodloužili nebo dali novou?Předem děkuji za odpověd.

Marvel Mobilní domy

To zatím není jisté. Záleží kolik budeme mít obsazeno. Ale zatím to tak nevypadá.

Jarmila Bartíková

Dobrý den, chtěli bychom ke konci června a na přelomu července na 8 dní, máte ještě volno? Děkují za odpověď

Marvel Mobilní domy

Dobrý den
Mám termín 23.6.-30.6.
Dorotíková

Erika

Dobrý den, máte volný mobilní domek od 26.4. do 29.4.?
Děkuji!

Marvel Mobilní domy

Dobrý den
Domky jsou v provozu od 15.5.
Dorotíková

miloš

kde bych našel volné termíny

Slevomat.cz

Dobrý den, Miloši, ohledně volných termínů se informujte na na e-mailu info@mobilheimkemp.cz nebo tel 775 112 288. Krásný den :-)

kolek vladimír

Voucher platí až pro 7 osob včetně dětí, přímo v kempu je hřiště s prolézačkami a skluzavkami
Kam s dětmi ven: kemp je přímo u vodní nádrže Výrovice či navštivte bio koupaliště Bantice (20 minut autem), sjezd z Pusteven na koloběžkách, jízda na koních v Rožnově – NA JIŽNÍ MORAVĚ JSOU ROVNĚŽ PUSTEVNY A ROŽNOV?

Marvel Mobilní domy

No tak důkladně jsem to pravda nečetla ale protože tady máme taky akci pro Rožnov je možné že se nám to trošku pomíchalo. Ale děkuji za upozornění. Chybička se dá jistě lehce napravit.

Machancová

Doobrý den prosím o sdělení zda by bylo možné uplatni vocher v termínu od 30.7 –3.8. Děkuji Machancová

Marvel Mobilní domy

Bohužel ne
Dorotíková

Lenka Rybecká

Dobrý den,
termín 30.6.-5.7. (5 nocí) máte ještě volný?
Předem děkuji
Lenka Rybecká

Marvel Mobilní domy

Dobrý den
Mám volný termín od 4.-7.7.

Michaela

Dobrý den , a ten termín 30.6.-4.7. Je ještě volny?

Marvel Mobilní domy

Ano tento termín mám ještě volný

Michaela

Dobrý den, byl by volný termín 30.6. – 7.7. na voucher na 7 dní ? Děkuji. Michaela

Marvel Mobilní domy

Bohužel . Na celý týden už nemám místo.

Rybak

Dobry den
Mate volny od 1.7–5.7 koupil bych vouscher.

Marvel Mobilní domy

Mám termín od 30.6.-4.7.

Karel Lubánek

Chystáme se letos na Znojemsko, zaujala mě Vaše nabídka, známí u Vás loni byli,byl ale problém s úklidem, žádný vysavač, a neustálá invaze mravenců, na kterou nikdo z majitelů nereagoval ? A také velké vedro , mobilheim bez klimatizace. Udělali jste prosím nějaká opatření na tuto sezonu v tomto směru, třeba kompletní vyčištění, zjištění původu výskytu mravenců, míváme je taky , musí se zjistit ohnisko, původ vzniku. Místo vytápění by byla asi vhodnější malá klimatizace, která v chlednu zahřeje , v horku osvěží. Viděli jme to v Mobilheimech v Madarsku. Jinak to u Vás vypadá velmi dobře, až prý na tu skládku za mobilheimy. Může to být původem výskytu těch mravenců.Děkuji sem za odpověd, nebo na mail.

Marvel Mobilní domy

Dobrý den . Mobilní domy jsou v kempu. Bohužel mravence nikdo nevyhubí buď jsou a nebo ne. Snažíme se kupovat spreje a nástrahy ale vždycky se někde objeví. Je to kemp a s tím se musí počítat. Vysavač nepoužíváme v domku není nutný. Každý domek před ubytováním perfektně uklidíme namokro. Bohužel se někdy najde někdo komu vadí úplně všechno ale s tím se musí počítat. O skládce taky nevím. Před vjezdem do kempu jsou kontejnery které se pravidelně odvážejí. Co se týká klimatizací o těch uvažujeme ale zatím tam nejsou.

Benkovská Vladimíra

dobrý den,mám dovolenou koncem srpna,máte ještě volná místa,byli bychom dva dospělý a dvě děti,děkuji předem za odpověď Benkovská

Marvel Mobilní domy

Dobrý den
Volných míst mám ještě dostatek.

Linda Filounková

Dobrý den, máte volný termín termín 5.7.-8.7. 2018 nebo 12.7. –15.7.? a ještě se zeptám v chatkách je wc a sprcha? děkuji s pozdravem Filounková

Marvel Mobilní domy

Dobrý den
Akce platí do 8.7. a od 7.7. mám již obsazeno. V domku je sprcha i WC

Linda Filounková

Dobrý den, máte volný termín termín 5.7.-8.7. 2018 nebo 12.7. –15.7.? a ještě se zeptám v chatkách je wc a sprcha? děkuji s pozdravem Filounková

Marvel Mobilní domy

Již jsem odpověděla

Lenka Richterová

Dobrý den, byli jsme u Vás před dvěma lety a neskrývám nadšení z úžasné dovolené. Loni nám to nevyšlo, ale letos bychom si krásné zážitky na jihu opět zopakovali. Chci se zeptat je volný termín od 5. 7. do 8. 7. 2018?
Předem děkuji za odpověď.
Lenka Richterová

Marvel Mobilní domy

Dobrý den
Prosím volejte 775112288

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru