Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pobyt v historickém srdci Náchoda: 3–6 dnů s polopenzí a Adršpach na dosah

4,4 / 5 Hotel U Města Prahy Náchod (mapa) 58 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Pastorek Ondřej

Dobrý den,
červnové termíny neuvádíte.Červen není tedy možný??!
 Děkuji

Hotel U Města Prahy

Ano je možný az Slevomat udělá novou akci. Vydržet brzy to bude. Myslím tak březen.

Radka

Dobrý večer, máte volno 20. až 22.dubna? Děkuji

Hotel U Města Prahy

V tomto termínu je ještě volno

Barbara

Hello,

Do you have 2 four-person and 2 two-person rooms from 30.04 to 5.05 (5 nights)? Regards

Hotel U Města Prahy

V tomto termínu je ještě volno

Radka Vanderková

A to je 5 nebo 10 Kč za celý den nebo za hodinu? Radka

Hotel U Města Prahy

5 nebo 10 Kč za celý den

Jana Tyrolová

Dobrý den,
děkuji za informaci. V nabídce tady na Slevomatu jsou buď tři noci a nebo pět nocí a my bychom potřebovali 4 noci – koupili bychom si tedy pobyt na 3 noci a jednu noc bychom si chtěli připlatit a pobyt tedy prodloužit. Zajímá mě, jaká by byla cena za tu 4. noc. Děkuji, Jana

Hotel U Města Prahy

Takže cenu za tři noci si rozdělíte třemi a to co vychází je doplatek za jednu noc.

Jana

Dobrý den,
mám dva dotazy – kdy jsou snídaně a kdy se podává večeře?
A dále by mě pak zajímalo, jaká by byla cena, kdybychom chtěli pobyt na 4 noci – tedy voucher na tři noci a pak si připlatili jednu noc :-) Děkuji za informaci, Jana

Hotel U Města Prahy

Snídaně jsou od 8,00 do 9,30 večeře od 18,00 do 20,00. Nevím jak to myslíte jestli na 4 noci a nebo na 3 noci

Radka

Dobrý večer,

kolik stojí tedy to parkovné? Děkuji.

Hotel U Města Prahy

Parkovné pokud stojíte celý den tak mohu pokud není rozebraná parkovací kartu. Jinak to řešíme 5 nebo 10Kč.

Dobiášová

Máte vánoční pobyt pro jednu osobu ? Děkuji Eva

Hotel U Města Prahy

Přes vánoce máme zavřeno.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru