Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vstup do muzea voskových figurín Grévin a případně plavba po Vltavě

4,8 / 5 Musée Grévin Prague Praha - Staré Město  (mapa) 2 626 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Richard

Dobrý den, zakoupil jsem 4 vouchery a chtěl bych se zeptat co přesně je potřeba ke vstupu…stačí donést pouze uvedené kódy, nebo mám vytisknout celý PDF soubor 4×? Děkuji za odpověď

Musée Grévin Prague

Dobrý den, pro vstup musíme Váš voucher zvalidovat, k domu nám stačí pouze jeho číslo.

Petr Opletal

Dobrý den,
plavba na lodi je za každého počasí a i o víkendech nebo je nějak omezena? Máme ji v plánu v únoru a netuším, jak je to se sjízdností řeky. Děkuji za odpověď

Musée Grévin Prague

Dobrý den, plavba lodí je možná za každého počasí od pondělí do neděle, klidně si ji můžete naplánovat na únor.

Anna

Dobrý den, chci se zeptat, já bych chtěla dát voucher dědečkovi k 70tinám. Je to jakoby na určité datum, nebo mu to můžu dát a on by tam jel kdykoliv. A ještě mám jeden dotaz, on je tam v nabídce jen jeden poukaz, jak můžu objednat 2? Předem děkuji za odpověď

Musée Grévin Prague

Dobrý den, voucher lze uplatnit kdykoliv po dobu jeho platnosti – uvedeno v nabídce. Voucherů lze objednat víc,

Diana

Dobrý vecer, v pondelok som. Si zaplatila dve vstupenky do muzea a nedostala som.este voucher.Mozte sa mi nato pozriet?
Diana Gajarová

Slevomat.cz

Dobrý den, Diano,
koukala jsem na stav Vaší objednávky a je zcela vystronovaná, byl špatně zadaný variabilní symbol a peníze jsme Vám zaslali nazpět 23. 11. 2017. Hezký den Jana ;)

lukas nikel

Dobrá den do kdy bude tady na slevomatu tato akce na vstupné?dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Lukáši, před koncem akce se Vám u ní objeví odpočítávání, ale určitě bych s koupí neotálela. :-) Krásný den, Míša

Klára

Dobrý den máte otevřeno 28.12. a 29.12.2017 děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Kláro, 28. i 29. 12. je otevřeno od 10:00 do 21:00. Užijte si to a přejeme krásný den :-)

Iveta Boháčová

Dobrý den
Chci se zeptat 13.11. jsem přes účet platila 2× vstupenky do muzea voskových figurín
a do dnešního dne jsem ještě nic nedostala můžete mi říct kdy asi příjdou. Děkuji Boháčová

Slevomat.cz

Dobrý den, Iveto, mrkla jsem Vám na to a vouchery jsme posílali 14.11. v 8:17 :) Mrkněte prosím do spamu a do hromadné pošty, určitě tam budou :) Hezký den, Lucka

lukas nikel

Zdravim chci se zeptat4lete dite taky potrebuje voucher??dik za odpoved

Musée Grévin Prague

Dobrý den, čtyřleté dítě voucher nepotřebuje.

Marketa

Dobrý den, chci se zeptat, když absolvujeme do konce platnosti voucheru navstevu muzea, kde dostaneme vstupenku na plavbu lodi, je nutne plavbu take absolvovat do konce platnosti voucheru, tzn. do konce brezna? Nebo si ji muzeme nechat az bude pekne pocasi? Dekuji

Musée Grévin Prague

Dobrý den, obě atrakce je nutné absolvovat do konce platnosti voucheru tak, jak je na něm uvedeno. Děkujeme za pochopení.

Lenka Ilčíková

Dobrý den. Chtěla bych zakoupit vstup do muzea Grevin i s plavbou po Vltavě pro tři osoby, z toho je jedna držitelem ZTP. Kolik bude potřeba voucheru?

Rezervace plavby není taky třeba?
Plavby probíhají denně i v termínu od 20.11. – 23.11.2017?

Musée Grévin Prague

Dobrý den, osoby ZTP mají při vstupu do muzea nárok na doprovod zdarma, na lodích platí doprovod ZTP vstupné ve výši 50%. Doporučuji tedy zakoupit dva vouchery s tím, že do muzea půjdete bez doplatku a na lodi zaplatí doprovod ZTP místo 290,– CZK pouze 145,– CZK.

Marketa

Dobry den, pokud zakoupim voucher i s plavbou, je plavba take zdarma pro deti do 6 let jako muzeum? A prosim o potvrzeni vstupu s kocarkem. Mame miminko, ktere bychom tezko mohli nosit celou dobu navstevy v naruci, kdyby opravdu kocarek musel byt satne. Dekuji

Musée Grévin Prague

Dobrý den, ano, děti mladší šesti let mají vstup na obě atrakce zdarma. Prohlídku můžete absolvovat s miminkem v kočárku.

Kateřina

Dobrý den, zde odpovidate ze je možná prohlidka i s kočárkem, ale na webu doporučují uschovat kocarky v šatně.Tak jak to tedy je?

Musée Grévin Prague

Dobrý den, prohlídka je skutečně možná i s kočárkem.

Michaela

Dobry den,chci se zeptat,zda se muze do muzea s kocarkem.
Dekuji.

Musée Grévin Prague

Dobrý den, ano muzeum je plně bezbariérové. Těšíme se na Vás.

Barčísz Burší

Lze ti vouchery poslat na email? Nebo jen poštou či za příplatek v zásilkovnách­.. díky

Slevomat.cz

Dobrý den, vouchery Vám budou zaslány na email ihned po přijetí platby. Pokud by jste měla zájem o dárkový vzhled voucherů, vytvořili jsme pro Vás přes 40 dárkových vzhledů. Stačí si vybrat, vytisknout a je to! Navíc všechny se dají doplnit vlastním věnováním či fotkou. Krásný den, Simča

Richard

Dobrý den, po jakou dobu bude ještě tato nabídka dostupná? Děkuji za odpověď :)

Slevomat.cz

Dobrý den, Richarde. Nemusíte se ničeho bát, máte ještě dostatek času k nákupu vstupenek do muzea voskových figurín. Sám si můžete hlídat, jak dlouho bude ještě tato nabídka dostupná, jelikož u každé nabídky začne odpočet pár dní před koncem platnosti dané nabídky. Krásný den přeje, Honza. :-)

MM

Dobry den je mozne uplatnit zlavu aj dnes 4.11.?
Dakujem za odpoved

Slevomat.cz

Dobrý den, MM, nabídka platí v termínu 6.11.2017 – 31.3.2018. Krásný den :-)

Petra Švarcová

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, když si zakoupím i vstup na loď, musím uplatnit tu plavbu ten den, nebo na loď můžu jiný den a musím si rezervovat vstup na loď? Jak dlouhá je plavba na lodi?
Děkuji Petra

Musée Grévin Prague

Dobrý den, obě akce není nutné absolvovat vjeden den, pouze je nutné navštívit nejdřív muzeum, kde si vyzvednete vstupenky na loď. Plavbu není nutné rezervovat, pokud nepřijdete ve skupině. Plavba trvá 50 minut plus pět minut nástup a pět minut výstup.

Mária Terezová

Dobrý deň.Od 5.12.-7.12.budem v Prahe a mám záujem sa zučasniť v muzeu voskových figurín Grevin.Teraz sledujem vašu ponuku za 219 korún.Som ržžiteľka preukazu ZTP/S,musím kupiť lístok aj pre sprievodcu ,alebo len jeden a sprievodca má vstup zadarmo.U nás na predstavenia sa kupuje len jeden vstup-lístok.Za odpoveď vopred Ďakujem.Terezová.

maria terezova

Potvrdzujem

Musée Grévin Prague

Dobrý den, doprovod ZTP má vstup do muzea zdarma. Voucher pro něj tedy kupovat nemusíte.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru