Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pohodová dovolená u Litomyšle: polopenze, relax a dítě do 11,9 let zdarma

4,5 / 5 Hotel Renospond depandance Východní Čechy (mapa) 37 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Karel

Dobrý den máte volný termín od 30.3–2.4? Pro dvě osoby. Děkuji.
S pozdravem Vlček.

Hotel Renospond depandance

Dobrý den, je mi velmi líto, ale tento termín máme již vyprodaný. Přeji příjemný den. Sabina Shorná

Lenka Dostálová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli by byl možný termín od 23. 12. do 24.12.2017. Také nevím, zda by mohl být doplacen na jednu noc a polopenzi k voacheru 3. dospělý. díky, Lenka Dostálová, Pce

Hotel Renospond depandance

Dobrý den paní Lenko, je mi moc líto, ale v tomto termínu máme hotel uzavřený. Mohu nabídnout pobyt až od 27.12.2017. Přeji hezký den. Sabina Shorná

Lucinka Luciferová

a spolecne socialni zarizeni znamena ze maji spolecnou koupel? nebo jak? dekuji za odpoved

Hotel Renospond depandance

Společné sociální zařízení znamená, že mají společnou koupelnu a WC. Sabina Shorná

Lucinka Luciferová

Dobrý den muzu dva vouchry jen rezervovat? k vuli financim? nerada bych o ty vouchry prisla… ja nemuzu najit kdy voucher konci jako do kdy lidi muzou kupovat… dekuji

Hotel Renospond depandance

Dobrý den, tato akce by měla být spuštěná určitě do 15.12. Přeji příjemný den. Sabina Shorná

Michaela

Dobrý den
Rada bych se zeptala jak jste na tom s volnými terminy o vikendech od 22.11 – 17.12 ? Děkuji a přeji pekny den.

Hotel Renospond depandance

Dobrý den,mohu nabídnout termíny: 1.-3.12., 8.-10.12., 15.-17.12. Přeji příjemný den. Sabina Shorná

Michaela Benešová

Dobrý den,
jak jste na tom s volnýma termínama v dubnu? Chtěla bych si koupit voucher pro 2 osoby na 3 dny. Jestli by byla možnost pá-ne. A nebyl by problém pes – větší plemeno? Děkuji za odpověď.

Hotel Renospond depandance

Dobrý den, větší plemo psa pokud je vychovaný a není problém. Volný termín o víkendu v dubnu mohu nabídnout 6.4.-8.4. Přeji příjemný nedělní den. Sabina Shorná

Petra

dobrý den,

je ještě volný termín 17.-19.11. pro dvě osoby?

 Díky

Hotel Renospond depandance

Dobrý den, je mi velmi líto, ale tento termín je již obsazený. Přeji příjemný den. Sabina Shorná

Dobiášová

Máte Vánoční pobyt pro jednu osobu? Děkuji Eva

Hotel Renospond depandance

Dobrý den, je mi líto, ale Vánoční pobyty neorganizujeme. Přeji příjemný nedělní den. Sabina Shorná

Niki

Dobrý den,
jaká by byla prosím cena pokud bychom chtěli využít voucher v termínu od 30.12.-1.1.? Děkuji za odpověď.

Hotel Renospond depandance

Dobrý den, voucher bohužel v tomto termínu nelze využít. Pouze v termínu 27.12.-30.12. Přeji hezký večer. Sabina Shorná

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru