Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pohoda pro turisty nedaleko Litomyšle: wellness, polopenze a výlety

4,3 / 5 Hotel Renospond Východní Čechy (mapa) 228 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Veronika Konvalinová

Dobrý den,
máte volné 2 × 2 pokoje se společnou koupelnou v dubnu nebo květnu na balíček s wellness 4 dny/3noci. Jsme 4 maminky s 4 mimči (7–9 měsíců),1 maminka z toho bezlepková dieta. Nabídněte. Díky

Hotel Renospond

Dobrý den, mohu Vám nabídnout tyto termíny: 20–23.4., 27.-30.4., 10.-14.5. Bezlepkovou dietu rádi zajistíme. Přeji příjemný víkend. Sabina Shorná

Katka Krudencová

Dobrý den,
máte prosím ještě volno v termínu 6.-8.4.? Děkuji za odpověď

Hotel Renospond

Dobrý den, je mi velmi líto, ale tento termín máme již obsazený. Přeji hezký den. Sabina Shorná

Dalibor Kolář

Dobrý den, bylo by možno voucher uplatnit až v období 21.6–23.6. a na kolik by vyšla varianta 3 dospělé osoby? Chtěl bych pobyt pořídit rodičům v rámci návštěvy hudebního festivalu Smetanova Litomyšl – proto ten čas, a budu jim dělat dopravu a průvodce. Děkuji za informaci

Hotel Renospond

Dobrý den, omlouvám se, ale v červnu tyto poukazy již není možné využít. Přeji příjemný den. Sabina Shorná

Jana

dobrý večer,
mohu tento voucher využít i během Velikonoc a jestli ano jsou ještě volné pokoje?

Hotel Renospond

Dobrý večer, je mi velmi líto, ale Velikonoce jsou již obsazené. Přeji příjemný večer. Sabina Shorná

Jitka

Dobry den,chtela bych se prosim zeptat, zda mate jeste tri volne pokoje s vlastnim socialnim zarizenim v termminu 18.-23.4.?
A kolik by byl priplatek,kdybychom chteli vsechny uvedene procedury I pro druhou osobu z voucheru?
A jeste prosim jaky je doplatek za pejska(malinky yorkshirek, 2kg panelakovy typ)
Dekuji moc za odpoved

Hotel Renospond

Dobrý den, je mi moc líto, ale v tomto termínu máme již kapacitu obsazenou. Přeji příjemný večer. Sabina Shorná

Petra Langrová

Dobry den,mate ještě volný termín mezi 3.-5.3.2018 děkuji Langrova

Hotel Renospond

Dobrý večer, mohu nabídnout pouze termín 4.-6.3. Přeji příjemný večer. Sabina Shorná

Ladislav

Dobrý den, je prosím volný termín od 10.2. – 16.2.2018? Děkuji

Hotel Renospond

Dobrý den, ano v tomto termínu máme j eště volné pokoje. Přeji příjemný den. Sabina Shorná

Pavla Minxová

Dobrý den, je možný pobyt i s velkým psem? Děkuji za odpověď.

Hotel Renospond

Dobrý den, pokud je pes vychovaný, očkovaný…je to možné. Přeji hezký den. Sabina Shorná

-Emilie Šilhavá

Dobrý den,máme zaplacený pobyt na 4 dny-3 noci-, pro 2 osoby a 1 dítě / 5let/, může s námi být ubytovaná na přistýlce ještě 1 dospělá osoba? Popřípadě kolik budeme doplácet? Máme polopenzi. Děkuji za odpověď. E.Šilhavá

Hotel Renospond

Dobrý den, ubytování na přistýlce včetně polopenze Kč/noc. Přeji hezký den. Sabina Shorná

Ladislav

Dobrý den, ty masáže , které jsou uvedeny na poukazu jsou vždy na každý den pobytu? Chtěl bych variantu na 6 dní 5 nocí a rád bych si ověřil, jestli na každý den budeme mít Vámi nabízené masáže v balíčku.
Děkuji, L.Štěpař

Hotel Renospond

Dobrý den pane Ladislave, nabízené masáže jsou v balíčku pouze 1× na pobyt. Přeji hezký den. Sabina Shorná

Bohuslava Ondračková

prosím jaké máte volné termíny v lednu. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Bohuslavo,
pro co nejrychlejší ověření volného termínu doporučím kontaktovat recepci hotelu po telefonu. Přikládám tedy kontakt: +420 469 321 282 . S přáním hezkého zbytku dne, Tomáš.

Květa

A když jsme 3, tak jak by to bylo s procedurami a pokojem?Děkuji

Hotel Renospond

Dobrý den, omlouvám se za opožděnou odpověď. Pokoj bychom rezervovali třílůžkový a třetí osoba by si vybrala 1/2 procedur z poukazu. Přeji příjemný den. Sabina Shorná

Květa

Dobrý den, byla by možnost si doplatit 3 osobu? Jsme bohužel 3. A kolik by to stálo pro 3?Děkuji

Hotel Renospond

Dobrý den, třetí osobu je možné doplatit. Je to polovina ceny poukazu. Přeji příjemný nedělní den. Sabina Shorná

Mirka

Dobrý den, šly by prosím procedury vyměnit za pobyt ve výřivce? Děkuji

Hotel Renospond

Dobrý den, ano je to možné. Přeji příjemný den. Sabina Shorná

Iveta

Dobrý den,
v recenzích jsem se dočetla, že televize je za speciální příplatek.
Pokoj vyfocený v recenzi, o miniaturním prostoru, mě také vylekal.

Prosím tedy o info, zda je možné si pokoj vybrat či bude přidělen a zda i informace s televizí je pravdivá.

Děkuji a přeji hezký zbytek dne,
Csurgaiová

Hotel Renospond

Dobrý den, TV je za příplatek 30,–Kč/den…uvádíme i v nabídce na slevovém portálu. Pokoje jsou prostorné, jen dva z celé kapacity jsou menších rozměrů. O této skutečnosti ale klienty informujeme a je na jejich rozhodnutí jestli zvolí menší pokoj nebo jiný termín. Přeji hezký den. Sabina Shorná

Musilová Naďa

Dobrý den . Mám dotaz, zda je volný termím 27.12 –29.12 2017 na ubytování pro dvě osoby s vlastním sociálním zařízením. Děkuji.

Hotel Renospond

Dobrý večer, ano tento termín je zatím volný. Přeji hezký večer. Sabina Shorná

Helena Nádvorníková

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli pro tento pobyt je volný termín 17.-19.11.2017 nebo 24.-26.11.2017. Děkuji za odpověď.

Hotel Renospond

Dobrý den, mohu nabídnout pouze termín 25.11.-27.11. nebo víkendový 1.12. – 3.12. Přeji příjemný večer. Sabina Shorná

Adéla Steklá

Dobrý den, mám dotaz, zda procedury uvedené (viz.níže) v balíčku ,,3 dny (2 noci), 2 osoby, Pokoj s vlastním sociálním zařízením,,
jsou myšleny pro dvě osoby, nebo pouze pro jednu? Děkuji.
1× hyaluronová maska na obličej a masáž (20 min.)
1× masáž zad a šíje (30 min.)
1× medový zábal celého těla (20 min.

Hotel Renospond

Dobrý den,procedury jsou vždy 1× na poukaz, dvě osoby se o ně dělí. Hezký den přeji. Sabina Shorná

Miroslav Langer

Dobrý den, mám dotaz zda uvedené procedury jsou pro dvě osoby nebo pouze pro jednu.
1× parafín
1× zábal
1× masáž záda + šíje
1× perličková koupel
1× sauna
1× hyaluronová maska
Díky za odpověď.

Hotel Renospond

Dobrý den, procedury jsou vždy 1× na poukaz. S pozdravem Sabina Shorná

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru