Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

3 dny pod Řípem a na dosah Prahy: se snídaní nebo i obědem a wellness

4,4 / 5 Hotel Amálka Severní Čechy (mapa) 287 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Bara Sedlarova

Dobrý den, máte volný termín 30.3. až 1.4.? A mohli bychom přijet s dvěma dětmi (4 měsíce a 2,5 let)? Děkuji za odpověď

Hotel Amálka

Dobrý den,

je mi líto, ale tento termín je bohužel plně obsazený.

Dana Šafro

Nabídka zaujala a jak vidím,ještě nepochopili,že i luxusní hotely berou pejsky,doma je nechat nemůžete a tam kde jsou vítáni,mají o klientelu postaráno.Tak pojedeme jinam a co?Ať si nechají tu svou přízemnost.

Slevomat.cz

Dobrý den, Dano,

děkujeme za Váš příspěvek. Ač pejsky samozřejmě počítáme za členy rodiny, ne všechna zařízení jsou pro ně vybaveny a je třeba dbát na přání a podmínky provozovatelů hotelů. Věřím, že v blízké době vyrazíte na dovolenou i s Vaším pejskem, proto jsem Vám nyní zaslala menší dárek, aby pejsek měl nějakou svačinku na tu cestu. Bližší informace Vám nyní zasílám emailem :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat

Štefan Motyka

Dobrý den. Chci se zeptat dá se rezervovat i na 1 noc? Že soboty na neděli. Děkuji za odpověď

Hotel Amálka

Dobrý den,
tyto pobytové balíčky jsou na dvě noci, ale můžete se podívat na naše webové stránky http://hotel-amalka.cz/ , kde si k jedné noci můžete služby dokoupit.

Jakub Olejník

Dobrý den, byl by ještě k dispozici termín 23.-25.2.? Děkuji

Hotel Amálka

Dobrý den,

v tomto termínu máme volný poslední pokoj Deluxe za příplatek 800Kč/noc.

Dvoulůžkový pokoj DELUXE
Velice luxusně a designově zařízený pokoj v romantickém francouzském stylu. Dominantou pokoje je stylová a přitom velice pohodlná postel. Pokoje jsou zařízené podle doporučení feng shui a tak už jen samotný pobyt pro Vás bude odpočinkový a velmi relaxační. Součástí pokoje je i pohodlné a příjemné posezení, kde si můžete dopřát romantickou snídani ve dvou. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, minibarem, inventářem na přípravu teplých nápojů, telefonem, televizí… Abyste si odpočinek a relaxaci mohli plně užít v soukromí, tak je pokoj také vybaven INFRA SAUNOU, která má blahodárné účinky na celý organismus. Tyto pokoje jsou odhlučněné a nachází se v nově vybudovaném křídle hotelu, kde budete mít zajištěný klid a soukromí. Vyzkoušejte tento pokoj a už nikdy nebudete chtít domu.

 https://www.facebook.com/HOTEL.AMALKA/photos/a.10150910645293015.410192.227745973014/10152057867108015/?type=3&theater

Jana

Dobry den, je mozne ubytovani 2dospl.os.+ 2 deti (2 a 4 roky) ve standartnim pokoji? O procedury nemame zajem, pouze o bazen.Muzete mi prosim napsat kolik stupnu ma voda.
Dekuji.

Hotel Amálka

Dobrý den, ano. Děti bez nároku na lůžko (vyspí se s Vámi) mají pobyt zdarma. Za přistýlku se připlácí 250Kč / noc / dítě. Voda v bazénu má 27°C.

Helena

Pes ? Labradorský retriever.

Slevomat.cz

Dobrý den, Heleno, pejsci v tomto případě nejsou povoleni. Hezký den Jana

Martina Pelíšková

Odpověď hotelu na pobyt se psem mě docela pobavila. Pes, který jezdí na výlety s páníčky asi bude bydlet v bytě a bude pravidelně koupaný, takže pochybuji, že smrdí. Navíc jeho pobyt je benefit pro ubytovací zařízení – mají peníze prakticky za nic. Použité pánské ponožky smrdí leckdy daleko víc, než dvoukilová čivava.. Na západ od nás už to většihou hoteliéři pochopili.

Hotel Amálka

Dobrý den, paní Pelíšková,

děkujeme za Váš názor. Máme však špatné zkušenosti, pejsci k nám dříve také směli, ale opravdu to pro nás nebylo přínosné. Hosté si stěžovali na štěkání, páníčci nám pejsky vyčesávali ve sprchovém koutu, čímž zacpali odpad a tepování koberce po znečištění je také náročné. Proto jsme dospěli k tomuto rozhodnutí. Myslím, že jsou hosté, kteří to naopak ocení. Děkujeme za pochopení.

Petra Janáková Petra

Také mám špatné zkušenosti s lidmi ubytovanými v našem penzionu a nezakazuji jim vstup – rádi navštěvujeme penziony v jiných lokalitách. Mrzí mě vaše diskriminace lidí, kteří cestují se psy.....věřím, že časem pochopíte, jak je vaše rozhodnutí úskoprsé..... :-(

Hotel Amálka

Dobrý den, děkuji za Váš názor. Snažíme se zachovat nabízenou kvalitu a čistotu pokojů. Ze své vlastní zkušenosti vím, jak je nepříjemné, když člověk vleze do pokoje, kde je cítit pes. Pejsky mám ráda, ale v bytě bych ho také z těchto důvodů nechtěla. Proto prosím pochopte i druhou stranu lidí, kteří na to mají jiný názor.

Aneta

Dobry den, v nabidce mate " Pobyt s domácím mazlíčkem si předem domluvte s recepcí." Je tedy mozne se u Vas ubytovat s malou 2kg hodnou, cistotnou civavou? :) Predem dekuji za odpoved.

Hotel Amálka

Dobrý den, je mi líto, ale domácí mazlíčci mají po špatných zkušenostech vstup do hotelu zakázán. Omlouváme se za komplikace.

Renata

Je možné rezervaci na víkend?

Slevomat.cz

Dobrý den, Renato, pokud si zakoupíte voucher s možností využití kdykoliv, tak můžete i o víkendu. Hezký den Janča

Lenka Nerudova

Krásný podvečer
Bylo by možné si zarezervovat termín od 23.2–25.2.Zkoušela jsem online a tam už mi to ukazuje od čtvrtka 22.2.Chtěli bychom pobyt na víkend.Předem děkuji za odpověď.

Hotel Amálka

Dobrý den,

v tomto termínu máme volné už jen pokoje Standard s oddělenými lůžky a nebo pokoje Deluxe za příplatek 800Kč/noc.

Dvoulůžkový pokoj DELUXE
Velice luxusně a designově zařízený pokoj v romantickém francouzském stylu. Dominantou pokoje je stylová a přitom velice pohodlná postel. Pokoje jsou zařízené podle doporučení feng shui a tak už jen samotný pobyt pro Vás bude odpočinkový a velmi relaxační. Součástí pokoje je i pohodlné a příjemné posezení, kde si můžete dopřát romantickou snídani ve dvou. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, minibarem, inventářem na přípravu teplých nápojů, telefonem, televizí… Abyste si odpočinek a relaxaci mohli plně užít v soukromí, tak je pokoj také vybaven INFRA SAUNOU, která má blahodárné účinky na celý organismus. Tyto pokoje jsou odhlučněné a nachází se v nově vybudovaném křídle hotelu, kde budete mít zajištěný klid a soukromí. Vyzkoušejte tento pokoj a už nikdy nebudete chtít domu.

 https://www.facebook.com/HOTEL.AMALKA/photos/a.10150910645293015.410192.227745973014/10152057867108015/?type=3&theater

Staňková Anna

Dobrý den, je možno zakoupit pokoj pro tři osoby?V termínu 13.2.-15.2.?
Děkuji moc za odpověď Staňková Anna

Hotel Amálka

Dobrý den, již spolu komunikujeme mailem. :-)

Marek

Dobrý den,chci se zeptat.jsme že Severních Čech a chtěli bychom například někam na Moravu,je možnost i nějaké dopravy?mockrát dě­kuji

Hotel Amálka

Dobrý den, bohužel nerozumím Vašemu dotazu. Náš hotel je umístěný také v Severních Čechách.

Lenka

Dobrý den,máte prosím volný termín 9–11.2 pro dvě osoby?Děkuji

Hotel Amálka

Dobrý den, zatím ano.

Lukáš Jelínek

Dobrý den . je volný termín od 30.12 2017 do 1.1.2018 děkuji Jelínek

Hotel Amálka

Dobrý den, Silvestr máme plně obsazený.

Kolmanová

Dobrý den Chtěla jsem se zeptat k možné u vás zakoupit pobyt pro 5 lidi dohromady??? (3 muži a2 ženské ) v březnu děkuji

Hotel Amálka

Dobrý den, paní Kolmanová,

tyto balíčky jsou pro dvě osoby, kdy je možné za poplatek připravit na pokoj přistýlku. V ceně přistýlky však nejsou služby, které obsahují balíčky. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@hotel-amalka.cz

Kveta Bušková

Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat jestli se dají využít u vás flexi pasy. Předem děkuji Bušková

Hotel Amálka

Dobrý den, paní Bušková,

flexi pasy bohužel nepřijímáme.

Jakub

Dobry den,
je mozne vyuzit misto sauny 1 hodinu privatni virivky?
 Dekuji

Hotel Amálka

Dobrý den, ano za příplatek 300Kč.

Romana Vlčkova

Děkuji..rada bych dnes zakoupila, mohu počítat s předběžnou rezervaci na tento termín?

Hotel Amálka

Dobrý den, předběžnou rezervaci prosím proveďte na tel: 416 811 114. Budeme na Vás potřebovat uvést kontakt. :-)

Romana Vlčkova

Dobrý den. Radi bychom koupili pobyt v termínu od 1.4 do 3.4 bylo by to možné.?

Hotel Amálka

Dobrý den, tento termín je zatím ještě k dispozici. :-)

Pavel saufl

Zdravim,chci platit prevodem z uctu ,jak mam provest.dekuji sau­fl

Hotel Amálka

Dobrý den,

obraťte se prosím přímo na podporu slevomatu, kde Vám určitě rádi poradí.

vip.podpora@slevomat.cz
222 745 354
Po–Pá 8:00–21:00

Ondřej Svoboda

Termín je 8.12–10.12. Pro dvě osoby

Hotel Amálka

V tomto termínu máme volné pokoje Stnadrd s oddělenými lůžky a nebo za příplatek 800Kč/noc pokoje Deluxe s manželskou postelí. Je nutné, abyste měl zakoupený voucher s platností kdykoliv.

ONDRA

Dobrý den, chci se zeptat bylo by možné vybrat termín od pátku do neděle? Nabízí mi to pouze varianty :středa ->patek a nebo sobota ->pondělí

Hotel Amálka

Dobrý den, o jaký konkrétní termín se prosím jedná?

Š.Sojková

Dobrý den,je nám líto,že se k Vám nesmí s pejskama.Jezdíme na různé pobyty kam pejskové mohou a nemyslím si,že utrpí čistota a kvalita.

Hotel Amálka

Dobrý den, naše zkušenost je bohužel opačná. :-(

Petr Titlbach

Zdravím. Proč mi nejde udělat rezervace od čtvrtka do soboty?
Díky za odpověď.

Hotel Amálka

Dobrý den, pravděpodobně vybíráte variantu, která má platnost pouze v týdnu a nebo je tento termín obsazený.

Dara .

dobrý den, to je fakt skvělé, že k vám nesmí psy a proto k vám také jezdíme. Máte tam čistoučko, klid, a nikde člověk nešlápne do hovna. Kolik doplatím, když koupím jeden voucher na víkend a budeme tři? Děkuji

Hotel Amálka

Dobrý den, Daro,

doplatek by byl na místě, cena je jako 1/2 ceny voucheru, aby s Vámi mohla třetí osoba využít i procedury. :-) Většinou se to moc s pochopením nesetká, že k nám domácí mazlíčci nesmí. Máme zvířátka rádi, ale abychom mohli zachovat čistotu a nabízenou kvalitu, tak je toto opatření bohužel nezbytné. Vážíme si Vaší reakce.

Libor Prokeš

Dobrý den, prosím máte i pobyty přes silvestr, děkuji Prokeš

Slevomat.cz

Dobrý den, Libore, v současné době jsou volné pouze kapacity, které vidíte v kalendáři u online objednání. Hezký den

Hana

Dobrý den,

mám dotaz jestli máte 3 lůžkový pokoj. Bylo by to pro 3 dospělé. A cena?
 Děkuji

Hotel Amálka

Ano, trojlůžkový pokoj máme, cena by byla jako 1/2 ceny voucheru.

Marta Palkosková

Dobry den lze Vas navstivit i se psem?

Hotel Amálka

Dobrý den, je mi líto, ale domácí mazlíčci mají do hotelu vstup zakázaný.

Petr Sipos

Dobrý den šlo by u vás zamluvit na datum 18.12.2017 dva dospělí jedno dítě?

Hotel Amálka

Dobrý den, tento termín je zatím k dispozici. Můžete si vytvořit online rezervaci a nebo zavolat na recepci 416 811 114.

Anna Malčíková

Dobrý den, poněvadž mám zájem koupit tuto nabídku 4×, ráda bych se ještě optala, zda je možné mít i ssebou psa…Děkuji Malčíková. Chtěla bych tuto nabídkiu využít o víkendu 2 – 4.2.2018

Hotel Amálka

Dobrý den, jak je v prezentaci uvedeno, tak domácí mazlíčci mají do hotelu vstup zakázaný.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru