Nabídku Koktejl na Žižkovské věži a vstup do Observatoře mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vzhůru do oblak: originální koktejl na Žižkovské věži a vstup do Observatoře

4,7 / 5 Tower Park Praha (2 pobočky) Praha - Žižkov  (mapa) 2 498 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Kryštof

Dobrý den, chtěl bych voucher využít v sobotu 20.1.2018,ale rezervační formulář tento datum neumožňuje, je tedy potřeba si zakoupit voucher jen na všední dny? Děkuji za odpověď

Tower Park Praha

Dobrý den,

tento voucher je určen pouze pro všední dny, proto systém neumožňuje rezervaci na víkend.

 Lucie

pavla

Dobrý den ,prosím můžete mne poradit jak se k vám dostaneme z vaclaváku můstek děkuji za odpověd.

Tower Park Praha

Dobrý den, z Můstku jede zelená linka na Jiřího z Poděbrad, odtud je to k nám cca 5 minut. Hezký den, Lucie

Jirina Hajkova

Dobrý den,nestihla jsem včas zaplatit objednávku,můžu ji ještě zaplatit nebo udělat novou?Děkuji Hájková

Slevomat.cz

Dobrý den, Jiřino, koukám na Vaše objednávky a tuto nabídku tam vidím celkem 3 krát. Jednou je suma 199 Kč a u ní máte splatnost až do 14. 1. 2018 (lze prodloužit) a u druhé za 398 (2 × 199) a u ní je splatnost do 15. 1. 2018. Hezký den Jana

Kristýna

Dobrý den,

zakoupila jsem dva poukazy a ráda bych je uplatnila dne 2. 2. 2018 v pozdních večerních hodinách (cca od 21:30, dříve bohužel přijít nemohu). Dle odpovědi níže je rezervace standardně dělána na 1,5 hod a neměl by tedy být problém být v baru déle a případně si objednat i další koktejl mimo zakoupený voucher.

Mám však problém s rezervací – poslední nabízený časový úsek k rezervaci je od 21:00 do 22:00 – nejenže bych tedy nestihla přijít včas, ale ještě by bylo nebezpečí, že by mě po půl hodině někdo vyhazoval. Chápu to dobře?

Předem mnohokrát děkuji za odpověď.

Kristýna

Tower Park Praha

Dobrý den,
rezervaci si tedy udělejte na 21.00, do poznámky uveďte čas příchodu 21.30, my si to zde upravíme a budeme počítat s pozdějším příchodem. Bar je otevřen do 24.00 hod. Hezký den, Lucie

Michaela Čadrová

Dobrý den. Rezervovala jsem si dva vouchery na pátek 15:30. Přes vaše stránky. Ale nepřišel mi mail. Mohu s tím počítat nebo se to nějak neodeslalo? Předem děkuji za odpověď.

Tower Park Praha

Dobrý den paní Čadrová,

ano, Vaši rezervaci v systému registrujeme.

Pátek, 15:30, 2 osoby, bar

Těšíme se na Vaši návštěvu. Lucie

Magda Hela

Dobrý den,

jen si shrnu uvedené informace. Prosím, o potvrzení, zda jsem to dobře pochopila.
V ceně voucheru je výtah nahoru do věže, vyhlídka z Žižkovské věže, vstup do Observatoře, posezení v baru i s kokteilem (omezený nebo neomezený čas ? ).
Je to tak?

S pozdravem M.

Tower Park Praha

Dobrý den, vyhlídka/observatoř je jeden prostor. Rezervace do baru se zapisují standardně na 1,5 hod. Vyhlídku můžete navštívit buď před Vaší rezervací nebo po rezervaci, na tu se čas nevztahuje. Hezký den, Lucie

jana

dobrý den.
platí se za děti? máme dceru 5 let. děkuji jana

Tower Park Praha

Dobrý den, dětský vstup do observatoře je od tří let zpoplatněn. Cena od roku 2018 bude 160 Kč. Hezký den, Lucie

Dáša

Dobrý den, když mám voucher na vstup a oběd a zakoupím ještě voucher na drink a vstup, tak tak nemužeme vouchery uplatnit ke společnému posezení?
 Dáša

Tower Park Praha

Dobrý den,
vouchery na oběd se vztahují do Café Oblaca, vouchery na koktejl do Baru Oblaca, po obědě se tedy můžete přesunout a vychutnat si tak koktejly v barové části, zase s jiným výhledem na Prahu. Hezký den, Lucie

Martina

Dobrý den, pokud bych chtěla pojmout posezení u Vás na delší dobu, než je jeden drink, ale v ceně je obsažen vstup do observatoře, lze nějak dopředu dokoupit ke dvou voucherům – tzn. pro dvě osoby, např. ještě 6 drinků? Kupovala bych to jako dárek, aby tedy mohli obdarovaní bezplatně posedět na třeba 4 drinky každý.
Děkuji, Martina

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino, máme v nabídce pouze tento voucher. Zkoušela jsem se podívat na jejich stránky, ale dárkový poukaz do baru nenabízí. Tak jim třeba můžete hodit pár penízek do obálky. :-) Krásné Vánoce, Míša

Tower Park Praha

Dobrý den,

k voucherům s vyhlídkou v ceně, doporučuji dokoupit konzumační voucher z našeho e-shopu, který můžete využít v jakémkoli z našich provozů

https://towerpark.cz/products/darkovy-poukaz-oblaca

 Lucie

Lucie

Dobrý den, platí voucher pro jednu nebo dvě osoby? Děkuji.

Tower Park Praha

Dobrý den,
voucher platí pro jednu osobu. Hezký den, Lucie

Marcela

Dobrý den, pokud si koupím vouchery na koktejl a vstup do observatoře, musím si pak zaplatit i výjezd výtahem?

Tower Park Praha

Dobrý den, výjezd výtahem nahoru se platí pouze v případě vstupu do observatoře, který je již v ceně voucheru zahrnutý. Děkuji, Lucie.

Kateřina

Dobrý den,

lze zaplatit přes benefity.cz ?
děkuji
Kateřina

Slevomat.cz

Dobrý den, Kateřino, tuto nabídku přes benefity platit nelze. Hezký den

Václav H.

Dobrý den,

rád bych se zeptal, zda-li je možnost koupit voucher 4× a uplatnit všechny v jeden den. Jedná se o dárek, rád bych sem vzal přátele. Děkuji. Václav.

Tower Park Praha

Dobrý den,

ano, to samozřejmě můžete, počet voucherů na osobu a den není omezen.


 Lucie

Dušan

dobrý den, uvádíte platnost od ledna. je možno přijet dřív ?
díky Dušan

Tower Park Praha

Dobrý den,

dříve přijít můžete, ale bez voucheru. Ten platí skutečně od ledna

 Lucie

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru