Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Půlkilový tatarák ze zadního hovězího a nálož topinek v restauraci Plachetnice

4,5 / 5 Restaurace Plachetnice Plzeň  (mapa) 270 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Marika

Dobrý den, mám zcela konkrétní dotaz na voucher " TATARÁK ".
Zásadně si ho míchám sám. Nikdo nemůže vědět rozsah mé chutě z nabízených ingrediencí a gramáže jejich použití.
Můžete prosím nabídnout pro 4 hosty tuto alternativu ?
a jaké čepujete pivko ? d´

Restaurace Plachetnice

Dobrý den, receptura tataráku je neměnná. Platí opravdu to co je na voucheru napsáno děkujeme za pochopení. Na čepu máme Krušovický pivovar více o nabídce naleznete zde http://www.krusovickaplachetnice.cz/napojovy-listek

S pozdravem Plachetnice

Jana Paulusova

Dobry den,neni tatarak nejak pikantni kdyz je uz namichany? Namichat sami si nemuzeme? A mate volne misto pro tri osoby v sobotu 24.2.2018 v cca 1­5h?

Restaurace Plachetnice

Dobrý den, nikterak zvlášť pikantní není je namíchaný neutrálně a můžete si ho u stolu dochutit částečně sami. S rezervací se obraťte na 377222229 nebo email: restauraceplachetnice@seznam.cz

S pozdravem

Nikola Uhlářová

Dobrý den, je omezen počet lidí, kteří mohou na tento poukaz?
Děkuji.

S pozdravem

Uhlářová

Slevomat.cz

Dobrý den, počet osob není omezen, ale myslím, že si na tataráku nejlépe pochutnají 2–4 osoby. Hezký den, Tereza.

Martina

Dobrý den. Máme koupené dva vouchery, na jeden jsem již provedla rezervaci a druhý bych chtěla uplatnit ve stejný den – mám tedy provést další rezervaci na mé jméno? Nebo stačí přijít na jednu rezervaci s oběma vouchery?
Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Slevomat.cz

Dobrý den, pokud Vás přijde více, nebo se chystáte dorazit v různé časy, tak by bylo určitě dobré, kdybyste dala podniku vědět předem, aby s Vámi počítali. :) Hezký den, Tereza.

Helena

Dobrý den, do kdy platí nabídka???? děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Helčo, trvání akce je velice individuální věc a momentálně je odpověď na Vaši ve hvězdách. Ale nemusíte se ničeho bát, cca 2 dny před ukončením nabídky se u ní objeví odpočet. Hezký den Janča

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru