Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vzhůru do budoucnosti: Zážitková jízda v luxusním elektromobilu Tesla Model S

4,9 / 5 Teslička.cz (2 pobočky) Praha  (mapa) 28 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Veronika Plzeň

Dobrý den, je možné s sebou vzít i 7letého syna? Děkuji, Veronika

Teslička.cz

Dobrý den Veroniko,
se sedačkou zvládneme i 7letého synka. Tedy pokud neplánuje Teslu řídit ;)

Kristyna

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné voucher zakoupěný v roce 2017 uplatnit začátkem roku 2018, během ledna nebo února? Předem děkuji za odpověd

Slevomat.cz

Dobrý den, platnost kuponu je bohužel pouze do konce roku 2017. Nicméně pokud Vám tento termín nevyhovuje, můžete si nastavit upozornění na akce od tohoto partnera a případná další nabídka Vám neunikne :)

Petra

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, zda jízdy bude možné uplatnit i mezi vánočními svátky. Děkuji, Petra

Teslička.cz

Dobrý večer Petro,
ano, máme volné termíny i mezi svátky.
Děkuji.

Antonín

Dobrý den, pokud bych chtěl vyzkoušet poukaz jako řidič, byl bych v tom autě sám ? Jaké jsou možnosti ?

Teslička.cz

Dobrý den,
ve voze je vždy přítomen i instruktor s tím, že řidičem jste v tomto případě pouze Vy.
Děkuji a přeji hezký den.

Matouš

Dobrý den,
na Slevomatu jsem našel nabídku jizdy v autě Tesla S (https://www.slevomat.cz/akce/1205648-zazitkova-jizda-v-elektromobilu-tesla-model-s).

V kalkulaci je i možnost ‚+ varianta „zákazník-řidič“‘ (Cena po slevě: 1 749 Kč). Ale nevím, jak to mám objednat. Slevomat umožňuje zadat je tu základní verzi.

Slevomat.cz

Dobrý den, zvolíte si variantu, kterou chcete. A pak už dáte jenom koupit, přejdete k objednávce a zaplatíte.
Pěkný den.

Nikola Stasiaková

Dobrý den,
taktéž bych se přimlouvala za vánoční akci, jako dárek je to skvělé, ovšem platnost vánoční dárek vylučuje:))) tak kdyby náhodou..

Slevomat.cz

Dobrý den, Nikolo, říká se nic není nemožné. V současné chvíli nemáme informaci ohledně prodloužení akce. Určitě doporučujeme nastavit si upozornění na další nabídky partnera a tak pokud se další termíny objeví o nic nepřijdete :-) Krásný den

Tyler

Já bych chtěl koupit tu jízdu v tento víkend (neděle), když je to možné napište prosím odpoved na můj mail seny99@bk.ru

Teslička.cz

Dobrý den, ano, zvládáme i tuto neděli. Konkrétní termín si, prosím, domluvte na info@teslicka.cz. Děkuji

Michal

Dobry den,
je mozna i varianta dvou ridicu (jeden cestu nekam, druhy cestu zpet)?
 Diky

Teslička.cz

Dobrý den, na jeden poukaz standardně připadá jeden řidič, nicméně, můžeme Vaši variantu se dvěma řidiči uskutečnit s příplatkem 400 Kč, který se platí za každého dalšího spolujezdce.
Děkuji.

Tyler

Dobrý den, Já bych chtěl natočit nějaké video (na svůj foťák) během té jízdy, to mužů udělat?
A kdy mate volný termín v Tomto měsíců ?

Teslička.cz

Dobrý den, pokud nebude video natáčet řidič za jízdy, není v tom žádný problém ;)
Volných termínů na tento měsíc máme spoustu a možný je téměř jakýkoliv den.
Děkuji.

Bára

Dobrý den,
probíhá jízda v běžném provozu, nebo na nějakém uzavřeném místě, okruhu apod?

Teslička.cz

Dobrý den, jízda probíhá na běžných komunikacích s minimálním provozem.
Na výběr je více možných tras podle toho, zda zákazník preferuje dálnici nad okreskami či opačně…
Děkuji.

Dana

dobrý den, v popisu je uvedeno, že akce platí do konce roku. Bude nějaká další, aby bylo možné poukaz zakoupit jako dárek k Vánocům? děkuji

Teslička.cz

Dobrý den, není vyloučené, že spustíme další „vánoční“ akci, nicméně, s jistotou teď mohu zaručit svezení Teslou jen do konce roku.
Děkuji.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru