Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Lednové a únorové vstupenky na Labutí jezero v divadle Hybernia

4,5 / 5 Agency Artistic International Praha - Nové Město  (mapa) 838 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Jana Štůlová-Rytířová

Dobrý den, ráda bych koupila lístky na dnes 13,2,2018, za 399(řada 12 sedadla 16,17,18,19), koukala jsem a jsou volná, ale tady na slevomatu je psáno, že je již vyprodáno. Je možné tedy tyto lístky na dnes nějakým způsobem koupit. Děkuji. J.R.

Agency Artistic International

Dobrý den,

na voucher máte pouze řady 5 a 13.
12 řada není k dispozici.
Pokud chcete lístky do 12 řady, musíte si je zakoupit za plnou cenu.

Markéta Buřilová

Dobrý den, zakoupila jsem si dva lístky do sektoru A. Kde si mohu vybrat konkrétní místa a lístky zaručují, že místa budou vedle sebe?

Slevomat.cz

Dobrý den, Markéto, rezervace míst se provádí prostřednictvím mailu uvedeného v popisu objednávky :) Hezký den, Klára

Marie Pokorná

Dobrý den, chtěla bych 3 lístky na labutí jezero v jednom termínu, je to možné? Možná se na to dívám špatně, ale vypadá to, že na každý termín je jen jedno místo… Děkuji.

Agency Artistic International

Na jaký den lístky chcete?

Marie Pokorná

na 2.2. do předních řad, prosím. děkuji

Agency Artistic International

Pokud už Vás systém nepustí koupit 3 lístky, tak je asi vyprodáno.

Petra Š.

Dobrý den,
píšete, že se mají místa do sektoru A zarezervovat konkrétní místa. Kde mohu zjistit, která místa jsou volná? (ještě nevím, který den na představení půjdeme).

 Děkuji

Agency Artistic International

Dobrý den,

pokud napíšete email, rádi Vám Váš dotaz zodpovíme.

Gagová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda lze ještě sehnat a kde a jak lístek nebo lístky na dnešní večerní vystoupení do divadla Hybernia na Labutí jezero?Vámi uvedený email aai-concert&aai-concert. cz je zřejmě neplatný. Děkuji za odpověď! Gagová

Agency Artistic International

Dobrý den,
email je normálně funkční!
Nepsala jste email mimo pracovní dobu?
Pokud ano, tak Vám bude odpovězeno druhý den.

Stanislav Soloviev

Dobrý den, voucher musí být vytištěný nebo stačí stažený v telefonu? Děkuji

Agency Artistic International

Dobrý den,

voucher musí být vytištěný.

Dagmar Rosenauerová

Dobrý den, prosím mám si napřed koupit voucher na Labutí jezero v div. Hybernia, nebo napřed rezervovat vstupenky na řadu 5–13 a pak teprve zakoupit voucher. Omlouvám se, ale postup jsem nepochopila. Děkuji Rosenauerova

Agency Artistic International

Koupit voucher.

idir

bonjours je suis français et je viens de prendre 2 place numérote pour le lac des cygne je voudrait savoir maintenant que j'ai acheter les billet comment prendre mes place dans le théâtre

Slevomat.cz

Bonne journée si vous avez déjà acheté des billets, réservez par email aai-concert@aai-concert.cz Précisez votre secteur (A ou B), le nombre de spectateurs et le lieu. :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru