Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dokažte si, že na to máte: Základní parašutistický výcvik s jedním seskokem

4,9 / 5 Letecká společnost dobrodruhů Jihlava  (mapa) 42 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Monča Nezvalová

Dobrý den, asi jsem nikde nenašla informaci, jestli když přítelovi koupím voucher, tak jestli bych mohla jet s ním, ale neúčastnila se ani výcviku ani skoku, jen bych si zaplatila za ubytování.
Předem děkuji za odpověď :-).

Letecká společnost dobrodruhů

Dobrý den, ano, je to možné.

Alena

Dobrý den, dotaz číslo dva, do kdy má platnost tato nabídka na Slevomatu, mám opravdu velký zájem, ale zrovna se to nehodí do rozpočtu. Ale vzhledem k tomu, že by to bylo až příští rok, zajímala by mě platnost. Díky

Letecká společnost dobrodruhů

Dobrý den, platnost voucheru je do 30.6.2018 a vztahuje se na uskutečnění rezervace.

Alena

Dobrý den, v kalendáři už jsem nenašla žádné termíny kurzu, tedy až příští rok?

Letecká společnost dobrodruhů

Ano, termíny budou vypsány na konci března 2018.

Radka

Dobrý den, moc nerozumím bodu „Termín lze rezervovat až po zdárném absolvování lékařské prohlídky leteckým lékařem skupiny SLZ“. Co se stane, když prohlídku neudělám? Jaké tam jsou vůbec tělesné omezení?
Děkuji za odpověď.

Letecká společnost dobrodruhů

Dobrý den,
prohlídkou projde každý zdravý člověk, který nemá tělesné či duševní postižení. Rezervace chceme provádět až po lékařském vyšetření z důvodů delších čekacích lhůt právě na toto vyšetření (neplatí u všech lékařů) a tím blokování místa v kurzu.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru