Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Síla minerálů: Náramky z přírodních polodrahokamů v dárkovém balení

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Hana Plassová

Dobrý den, bude ještě k dispozici Malajský sen? Nenašla jsem ani na Vašem eshopu. Děkuji

Síla minerálů

Dobrý den,
bohužel je momentálně vyprodaný. Nejdříve by měl být skladem cca. za 14 dní.

Blanka Kroupová

koupila jsem si u vás 2 náramky, kameny jsou opravdu krásné. Bohužel gumička, na níž jsou navlečené, je velice nekvalitní. Při prvním navlečení – a to mám útlé zápěstí – se náramek přetrhl.
Je mi to líto, na navlékání už nevidím, takže jsou to pro mne vyhozené peníze. Korálky jsou dobré leda do mističky.

Síla minerálů

Dobrý den,
situace nás velice mrzí. Náramky pečlivě po navlečení kontrolujeme a navlékáme na kvalitní pruženku. Ještě se nám nestalo, že by se náramek přetrhl. Napište nám prosím e-mail a domluvíme se spolu na reklamaci. Korálky vám zdarma navlečeme, byla by škoda, abyste náramky nemohla nosit.
S pozdravem
 Lucie

Blanka Kroupová

hodnotím kladně, že mi majitelka obratem nabídla, že mi náramky převléknou. Za poštovné bych ale při dnešních cenách dala asi víc než za náramky, s díky jsem tedy odmítla. Mám pěknou dekoraci v mističce na stole.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru