Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dámská zimní bunda s dvouvrstvou membránou a zateplené kalhoty Alpine Pro

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

marcela

je bunda nositelná i do minus 10 nebo se jedná o model pro jarní počasí nebo max kolem 0 st.?

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Marcel,

bunda je vhodná do mrazivého počasí, jedná se o zimní bundu, nikoliv jarní.

Přeji Vám hezký den. Petra

jabuka

Dobry den, mela bych zajem o nabizene kalhoty, ale jsem na rozpacich s velikosti. Vyska 170cm, obvod boku 95 a v pase 76. Jaka je prosim delka kalhot? Diky moc za info. Preji vydareny a pohodovy novy rok. Jabuka

K Sporting s.r.o.

Dobrý den jabuko,

doporučila bych Vám velikost S, popř. M ale tyto velikosti již bohužel nemáme skladem :-(

Přeji Vám hezký den. Petra

Simča Dohnalova

Dobrý den už jsem se Vás přála jestli budete mít xxl spodek chtěla bych ho ale koupila jsem si xl šlo by to vyměnit gatě mám nové ale jsou mi malé tak jestli by to šlo vyměnit dříve velikost xxl nebyla jinak bych to udělala dříve děkuji Dohnalova

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Simčo,

kalhoty zašlete zpět na naší adresu Pražská 82, Louny spolu s fakturou, kam připište za jakou velikost si přejete vyměnit. Velikost XXL máme skladem, takže není problém kalhoty vyměnit.

Přeji Vám hezký den. Petra

Simča Dohnalova

Děkuji za odpověď ale uctenku nemůžu teď dohledat koupila jsem je přes slevomat tady děkuji moc jestli by se to dalo nějak vyřešit,někde ji mám uctenku ale nevím teď kde děkuji moc

Simča Dohnalova

Tak kalhoty jsem už poslala a shledala jsem kód objednavky,akorát jsem zapomnela dopsat že chci velikost xxl,místo xl vyměnit děkuji,tak Vám to raději píšu teď

Verča

Dobrý den,
prosím o informaci, jaký má bunda vodní sloupec a prodyšnost?

Děkuji Verča

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Verčo,

vodní sloupec bundy je 15000 mm a prodyšnost dosahuje 15000g/m2/24h.

Přeji Vám hezký den. Petra

Klára Nováková

Dobrý den,
velikost M u kalhot je již vyprodaná? Měla bych vážný zájem… Děkuji za informaci :-)

Slevomat.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš zájem. Kalhoty velikosti M nyní v nabídce bohužel nemáme a nedokáži ani říct, zda se opět objeví. Doporučila bych Vám tedy, abyste si nastavila zasílání upozornění na budoucí nabídky podniku – kliknete na název podniku a následně vpravo na modré tlačítko „Upozornit na nabídky tohoto podniku“. Hezký den, Tereza

Hedlová Věra

Dobrý den, chci se zeptat, jestli se kalhoty dají objednat i v prodloužené délce.
Děkuji za odpověď. Věra

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Hedlová,

velikosti kalhot jsou předem dány ve velikostní tabulce a není možné je upravit.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Andrea Knížková

Dobrý den chtěla bych objednat kalhoty Víška 175 pas 83 boky 102 jakou velikost by jste mi doporučili děkuji Knížková

Slevomat.cz

Dobrý den, Andrejko, podle Vašich údajů (výška a boky) bych Vám radila objednat velikost XL, ale v pase Vám budou volnější. Pokud byste si vzala velikost L, tak ta by Vám byla krátká.Hezký den Janča

Pavlina

Dobry den, jakou velikost kalhot si mam objednat, kdyz v pase mam 100cm a delka od pasu je 95cm? Dekuji.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Pavlíno,

bohužel nedokážu posoudit, jaká velikost by byla vhodná. Mrkněte do tabulky :-)

Přeji Vám hezký den. Petra

Jana Š

Dobrý den,
Lze koupit jen kalhoty?

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Jano,

ano, nejedná se o soupravu, proto si vložte do košíku pouze kalhoty :-)

Přeji Vám hezký den. Petra

Gábina

dobrý den,jsou kalhoty opravdu po oblečení na tělo tak jako na foto?Nejsem si jistá jak by se takto obtáhly,když nejsou natahovací?Nemáte realné foto?Mám strach,abych kvuli tomu,meměla pak kalhoty volné,to by bylo o něčem jiném…Děkuji..

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Gábino,

bohužel reálné foto nemáme k dispozici, pokud si nejste jistá velikostí, mezi jakou velikostí se rozhodujete a já Vám kalhoty přeměřím.

Přeji Vám hezký dne. Petra

Veronika Zapletalová

Dobry den da se nakombinovat ruzna velikost bundy a kalhot ?
Konkretne kahoty xl ,bunda l??
Dekuji za info

Slevomat.cz

Dobrý den, Veroniko, ano, postup je velmi jednoduchý, vyberete nejdříve bundu a velikost bundy, kliknete na koupit a pak se vrátíte zpět k nákupu a vyberete kalhoty a zase správnou velikost. V košíku pak uvidíte oboje ve své určené velikosti :-) hezký den

Eva Jahn Dvořáková

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat na delku rukávů u velikosti M.
 Děkuji

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Evo,

délka rukávu od ramenního švu u velikosti M je 66 cm.

Přeji Vám hezký den. Petra

Lenny Tremlová

S paní vše řeším😀je velice příjemna a ochotná.

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenny, děkujeme za informaci a věříme, že se vše podaří vyřešit k oboustranné spokojenosti :-) Krásný den

Simča Dohnalova

Dobrý den velikost XXL už asi nebudete mít že?kalhoty?

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Simčo,

bohužel velikost XXL již nebudeme mít skladem.

Přeji Vám hezký den. Petra

Lenny Tremlová

Dobrý den,bunda i kalhoty jsou nadherny,ale bohuzel mi bunda prisla poskozena. Nepatrna dirka,ale tim padem je poskozena membrana. Tel mi nikdo nebere,je patek,tak asi uz nepracujete,tak jsem Vam napsala mail. Prosim o zpetnou vazbu. Dekuji Tremlova

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenny, mrzí nás, že přišla bunda poškozená. Postupujete správně s tím, že jste napsala obchodníkovi e-mail. Obchodník s Vámi reklamaci prověří a vyřeší :) Krásný den

Lenny Tremlová

Děkuji za odpověd. Takze prat v prasku na Goratexove obleceni a zadna susicka? Takze vydrzi tedy jen lehce snih? Nemuzu asi cely den bobovat:-) kdyz je to jen uprava,tak to tedy nema zadny vodni sloupec? Jeste dotaz,jaky si mam objednat…mam 166cm a vel. Pas 81cm, boky 101cm. Vetsimou mam vel. M ale tady teda nevim ani kdyz koukam do tabulky. Dekuji Lenka

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Lenny,

ano, přesně tak jak píšete, jedná se pouze o úpravu, tudíž nemá vodní sloupec. Doporučovala bych Vám velikost M, když se podíváte níže do dotazů v této diskuzi, rozměry jsem již psala :-)

Přeji Vám hezký den. Petra

Lenny Tremlová

Dobry den,maji kalhoty membranu? Nebo nemaji a nemohu s nima do snehu? Dekuji Tremlova

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Lenny,

kalhoty mají pouze impregnační povrchovou úpravu, která odvádí vodu a sníh z povrchu textilie, proto jsou tyto kalhoty vhodné i do sněhu.

Přeji Vám hezký den. Petra

Lenka P.

Dobrý den, přeměříte mi prosím velikost bundy L a velikost bundy XL? Velikostně kupuji vždy L nebo XL tak.si nejsem jistá, děkuji.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Lenko,

zasílám rozměry velikosti L: prsa – 54 cm, pas – 51 cm, boky – 59 cm, délka zipu – 71 cm, rukáv od ram.švu – 67 cm. Velikost XL: prsa – 57,5 cm, pas – 54 cm, boky – 62 cm, délka zipu – 73 cm, rukáv od ram.švu – 68 cm.

Přeji Vám hezký den. Petra

Renáta Ondovčíková

Dobrý deň. A možem Vás poprosiť o premeranie čísla M? Nerada by som kúpila malú bundu. Keď sa oblečiem (svetrík) tak by mi číslo S asi bolo tesné.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Renáto,

velikost M má rozměry: obvod přes prsa – 101 cm, obvod v pase – 94 cm, obvod přes boky – 108 cm.

Přeji Vám hezký den. Petra

Renáta

Dobrý deň. Prsa mám 94, pás 92 a boky 100. Akú veľkosť bundy si mám zobrať?
Ďakujem

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Renáto,

přeměřila jsem Vám velikost S, kde obvod přes prsa je 97 cm, přes pas 90 cm a boky 100 cm.

Přeji Vám hezký den. Petra

Daniela

Dobrý den,prosim delku kalhot XXL

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Danielo,

délka kalhot od pasu je 109,5 cm, délka kalhot od rozkroku je 85 cm.

Přeji Vám hezký den. Petra

Renáta

Dobry den. Prosim o radu. Mam zajem o kalhoty. Rozmer pasu 92, boky 100, delka od rozkroku 81. Jakou velikost mam objednat?

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Renáto,

doporučovala bych Vám velikost L.

Přeji Vám hezký den. Petra

Kristýna Nováková

Dobrý den, děkuji za zodpovězení dotazu…je nutné mít to v jednom košíku? Ty sportovní věci Puma+bunda AlpinePro? Nebo to může být zvlášť a sparuje se to na základě stejného jména a adresy doručení?
Jde mi o to, že objednávku na věci Puma už mám odeslanou…a bundu ještě ne. Děkuji

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Kristýno,

pokud Vám objednávka ještě nebyla vyřízena, kontaktujte nás na emailu: objednavky@k-sporting.cz.

Přeji Vám hezký den. Petra

Dagmar

Dobrý den,
mám zájem o kalhoty, nejsem si jistá velikostí. Dle tabulky spadám někde mezi 38 – 40, přičemž velikost S je 36 – 38 a velikost M je 40 – 42. Přesně: výška 168, pas 74 a boky 98. Jakou byste mi doporučili velikost? Lze zboží ev. vyměnit?
 Děkuji

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Dagmar,

kalhoty jsem Vám přeměřila. Velikost S má obvod v pase – 76 cm, přes boky – 96 cm, délka od pasu je 102 cm, délka od rozkroku – 80 cm. Velikost M: obvod v pase – 81 cm, obvod přes boky – 100 cm, délka nohavice od pasu – 103,5 cm, délka nohavice od rozkroku – 80 cm.

Přeji Vám hezký den. Petra

Kristýna Nováková

Dobrý den, objednávám zde na slevomatu od K-sporting ještě sportovní tašku a batoh puma…je možné to zaslat všechno za jedno poštovné?

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Kristýno,

stačí zboží vložit do košíků, objednávky se automaticky sjednotí.

Přeji Vám hezký den. Petra

Lenka

Dobrý den, podle velikostní tabulky bych potřebovala XS. Ale zajímalo by mě, jak jsou kalhoty dlouhé. Jaký je prosím rozměr od rozkroku dolů a od pasu dolů? Děkuji, Lenka

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Lenko,

délka nohavice od rozkroku u velikosti XS je 78,5 cm , délka nohavice od pasu je 101 cm .

Přeji Vám hezký den. Petra

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru