Nabídku Nové tetování v profi studiu Bronx ink mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Nové tetování v profesionálním studiu Bronx ink

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Radka

Dobrý den,měla bych o voucher zájem,chtěla bych i menší rozměr než je 10×10cm,ale barevné (motýla na paži).Kolik by byl příplatek.Děkuji za odpověď

Bronx Ink Tattoo Studio

Myslim , že by jste se měla vejít do cenu voucheru . Pro jistotu nás kontaktujte e-mailem s vaši přesnou představou . Děkuji

Karel

dobry den kdybych chtel o neco vetsi obrazek cca 15×10cm o kolik by to bylo drazsí dekuji a udelate mi to na jednou vcetne tonovani obrazku

Bronx Ink Tattoo Studio

Dobrý den , zašlete představu do e-mailu . Tam vám budou k tomu zodpovězeny dotazy .

Kamil Sokol

Zdravím.
Chtěl jsem se zeptat jestli děláte i předělávky..?

Bronx Ink Tattoo Studio

Dobrý den , záleží , jaká práce by to byla , zda by ji voucher pokryl . Pro více informaci nas kontaktujte pomoci e-mailu.

Jitka Kubišová

Dobrý den, jako kontraindikace uvádíte cukrovka a onemocnění krve.
Předpokládám, že jde o diabetes typu 1 nebo celkově na inzulínu.
Mám lehkou formu Trombofilie, zvýšená srážlivost (heterozygot – tj,ten běžný typ😃)
Vadí?
Samozřejmě pokud se zeptám lékaře bude proti, ale to i ten co sám tetování má😉
 Děkuji

Bronx Ink Tattoo Studio

Dobrý den , samozřejmě na to upozorňujeme , máme plno zákazníku s určitým typem diabetu.
Pokud vám to doktor nepovolí , dělat by se to nemělo . Pokud si to vyloženě
Přejete , podepíšete písemný souhlas , kterým budete zodpovídat za svůj stav i tetování či nějaké komplikace čistě vy sama . :) i tak vám doporučuji konzultaci , která je zdarma

Markéta

Dobrý den,

chci se zeptat, zda by tento voucher plně zahrnoval tetování barevné lišky, kterou je možné u vás vidět v hodnocení od slečny Hany z 2.2.2017 (umístění je na žebrech).

Děkuji předem za odpověď!

Bronx Ink Tattoo Studio

Dobrý den , nemůžu to tady nikde dohledat . Pošlete mi prosím foto do e-mailu .
Díky
Klára – Bronx ink

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru