Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Odpočiňte si v předvánočním shonu: vydejte se na vánoční trh do Regensburgu

4,2 / 5 CK Vega Tour Německo (mapa) 138 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Barbora Procházková

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda máte ještě 6 volných míst na termín – sobota 23. 12.?

Mockrát děkuji.

Petra Kozáková

Dobrý den, požádala bych Vás o informaci, zda máte ještě volná dvě místa na výlet v termínu 9.12.2017. Děkuji Kozáková

CK Vega Tour

Dobrý den,
ano, i v tomto termínu máme stále volná místa.
Hezký den, CK Vega Tour.

Adriana

Dobrý den, stále mi nepřišly kódy voucherů, platila jsem začátkem minulého týdne. Odjezd jsem plánovala na 25.11. Můžete mi napsat, kdy kódy obdržím, abych mohla objednat termín?

CK Vega Tour

Dobrý den,
s tímto dotazem se, prosím, obraťte přímo na Slevomat.
Hezký den, CK Vega Tour.

Milan

V kolik je odjezd a příjezd v termínu od 9.12.?
Děkuji
Ing. Gaper

CK Vega Tour

Dobrý den, pane inženýre,
odjezd z Prahy je plánovaný v 7:00 hod z parkoviště proti hlavnímu vlakovému nádraží. Předpokládaný návrat ve 23:00 hod.
Hezký den.
S pozdravem
CK Vega Tour

Jana Lidická

Při rezervaci zájezdu do Regensburgu měl být uplatněn slevpvý kupon. Předepsaná cena za 2 osoby je dokonce vyšší než základní cena. KDE se stala chyba ? Děkuji za odpověď. J. Lidická

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Lidická,

v rezervačním formuláři je třeba nejprve zvolit nástupní místo a počet osob. V dolní části stránky pak vyplníte kód voucheru, případně voucherů. Cena se následně automaticky změní na 0 Kč, případně s doplatkem, pokud zvolíte navíc ještě cestovní pojištění či rezervaci sedadla.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru