Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Čtení pro zvídavé děti: roční předplatné časopisu Junior včetně speciálních vydání

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Václav Stárek

Dobrý večer, omylem jsem odeslal jeden voucher na časopis Junior dvakrát. Můžete mi napsat, jestli bude evidována jen jedna objednávka? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Václave, nebojte, předplatné časopisu JUNIOR jste objednal jen jednou, zaevidovali jsme tedy jen jednu objednávku na tento voucher :-) hezký den

Michaela Po

Dobrý den,
chci se zeptat – voucher je platný do 28.2.2017, Když si časopis objednám až 28.2.2017, které číslo dostanu jako první? Jde mi o co nejpozdější možný termín.
díky za informaci.

RF Hobby

Dobrý den,
jako první číslo dostanete 3/18 – expedice pro předplatitele 29/3/2018
K. Březinová

Alena Š.

dobrý den. kupovala jsem předplatné vloni.
Z měsíčníka je dvouměsíčník, takže mám trošku hokej v tom do kdy bude chodit to lonské předplatné. dá se to nějak zjistit. děkuji A.Š.

RF Hobby

Dobrý den pane Aleno,
trvání předplatného zjistíte na předplatitelské firmě ALL production. Tel. číslo 234 092 851
Kristýna Březinová

Marie Oravcová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat koupila jsem neteři předplatné 20.11.2017 ji přišlo jen přáníčko bez časopisu můžu se zeptat kdy dojde časopis děkuji Oravcová

RF Hobby

Dobrý den paní Oravcová,
prosím napište mi na email kristyna.brezinova@rf-hobby.cz
Vyřešíme problém spolu.
Děkuji
K. Březinová

Petra

Dobrý den,
chci voucher darovat k vánocům, tím pádem se obdarovaný k odběru přihlásí až od prosince. Nestihne tedy již první číslo, které vychází nyní v listopadu. Bude mu toto první číslo posláno dodatečně? Nebo když je voucher na roční předplatné tak mu bude posláno první číslo pro další ročník? děkuju za odpověď

RF Hobby

Dobrý den,
Junior je dvouměsíčník č. 1/18 vyjde 28/11/2017 a č. 2/18 vyjde 29/1/2018 nevím od kterého čísla máte předplatné objednané.
Roční předplatné je vždy na 6 čísel např. od 1/18 do 6/18 nebo od č.2/18 do 1/19
Gabriela Vašková

Soňa

Dobrý den, prosím jen o ujasnění když si časopis předplatím běžně tak platím 55,– za jedno číslo i za to bonusové že ? Takže když nepotřebuji omalovánky tak zaplatím za roční předplatné 440,– Děkuji za odpověď Soňa

RF Hobby

Dobrý den,
na slevovém portále je roční předplatné + spec. za 399kč + zdarma omalovánky. U běžného předplatného je roční předplatné + spec. za 461kč bez bonusu omalovánky.
Gabriela Vašková

Hana Křehlíková

Dobrý den,
lze doručit první číslo po Vánocích?

RF Hobby

Dobrý den,
ano jde objednat od č. 2/2017 které vychází 29/1/2018 to si nastavíte ve vyplňovacím formuláři.
Gabriela Vašková

Petra

Dobrý den, prosím Vás, kdy je do schránek expedováno číslo 01/18.
Děkuji za odpověď.

RF Hobby

Dobrý den,
expedice časopisu Junior č. 1/2018 pro předplatitele je 28/11/2017
s pozdravem, Gabriela Vašková

Martina

Dobrý den, dostanu prosím ještě před vánocemi třeba ke stažení dárkový poukaz , který bych mohla dát pod stromeček. Děkuji za info.

RF Hobby

Dobrý den,
Darovací list je ke stažení na:
https://www.predplatne.cz/data/predplatne/certifikaty/50d696a7.pdf
S pozdravem, Gabriela Vašková

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru