Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Tip na nevšední dárek či zážitek s rodinou: Návštěva Muzea Karla Zemana

4,5 / 5 Muzeum Karla Zemana Praha - Malá Strana  (mapa) 1 011 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Marie Velechovská

Dobrý večer, objednala a zaplatila jsem tři vstupenky po 99,00 Kč. Nevytiskla jsem si vouchery a do e-mailu mi zatím nic nepřišlo. Je možné, že e-mail přijde později nebo mi ,prosím, pošlete čísla voucherů znovu. Děkuji. Velechovská Marie

Slevomat.cz

Dobrý den, Marie, vouchery jsem Vám poslala znovu, pokud byste je ani nyní nenašla v doručené poště, zkuste zkontrolovat spam. A dám Vám tajný tip- veškeré své vouchery naleznete také na svém profilu ;) Přeji Vám pěkný den, Klára

Petra

Hezký den, v podmínkách píšete, že rodinná vstupenka je pro 2 dospělé a až 3 děti. Jsme 3 dospělí a 1 dítě. Je pro dalšího dospělého potřeba koupit další „dospělou“ vstupenku, nebo může jít na ty dvě dětské?:-)

Muzeum Karla Zemana

Dobrý den, rodinná vstupenka je skutečně určena pro 2 dospělé a 1, nebo 2, nebo 3 děti. Ve Vašem případě je tedy potřeba dokoupit jednoho dospělého. Těšíme se na Vaši návštěvu! S pozdravem, Muzeum Karla Zemana.

Janina Bajabulová

Dobrý den, prosím jaká je otvírací doba dne 23/12 , děkuji

Muzeum Karla Zemana

Dobrý den, paní Bajabulová, 23. prosince máme běžnou otevírací dobu, tj. od 10.00 do 19.00 (poslední vstup v 18.00). Těšíme se na Vaší návštěvu. S pozdravem, Muzeum Karla Zemana

Hana Havlínová

Dobrý den,mám dotaz zda stačí rodinná vstupenka pro 2 dosp.+1 dítě 14l. a 1student(17l.),nebo zakoupit pro studenta voucher zvlášť.Děkuji Havlínová.

Muzeum Karla Zemana

Dobrý den, paní Havlínová, rodinná vstupenka platí pro 2 dospělé a až 3 děti (studenty do 26 let). Pokud tedy Vaše obě dvě děti studují, můžete zakoupit pro celou rodinu jednu rodinnou vstupenku :). Těšíme se na Vaši návštěvu! S pozdravem, Muzeum Karla Zemana.

Jana Gajdoščáková

Dobrý den, dá se muzeum projet i s kočárkem? Děkuji Jana

Muzeum Karla Zemana

Dobrý den, paní Gajdoščáková, muzeum je poměrně malé a obávám se, že by měli ostatní návštěvníci problém procházet kolem. Určitě je ale možné nechat kočárek před vstupem, kde na něj z pokladny uvidí a mohou ho tak pohlídat. S pozdravem Muzeum Karla Zemana

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru