Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Magnetický držák na telefon PodržMiHo / HoldItForMe

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Kateřina

Dobrý den,
vleze se kovový plíšek do všech mobilních telefonů? Nebo se může stát, že při přidání plíšku se kryt baterky nedovře? Konkrétně mě zajímá mobilní telefon Microsoft Lumia 535. (Kryt nemám a na telefon plíšek lepit nechci)
Děkuji za odpověď na otázku, K.

PodržMiHo.cz

Dobrý večer, koukali jsme na ten telefon a neměl by s tím být nejmenší problém :) Menší kulatý by se tam měl určite vlézt. A kdyby něco, tak kdykoliv můžete plíšek tvrdšíma nůžkama “zmenšit” :)

Děkujeme
PodržMiHo.cz

Kateřina

Dobrý den,

vleze se kovový plíšek do všech mobilních telefonů? Nebo se může stát, že při přidání plíšku se kryt baterky nedovře?

Děkuji za odpověď,
 K.

Slevomat.cz

Dobrý den, Kateřino, kovový plátek lze připevnit i dalšími způsoby, ne pouze vložením pod kryt baterie. Můžete ho například přilepit přímo na zadní stranu telefonu, na kryt telefonu nebo ho vložit pod ochranný kryt telefonu. :) Krásný den Vám přeje Sára.

Bára Strmeňová

Dobrý den, ráda bych se zeptala jestli kovový plíšek který mám lepit na telefon v mém případě raději na kryt nebude vadit s nfc technologií a bezdrátovým nabíjením.

Nedělá mi problém pořídit si ochranný kryt který budu dávat jen v autě, spíše jestli to tu technologii jako takovou nepoškodí. V tomto směru jsem laik.
 Děkuji

PodržMiHo.cz

Dobrý den paní Strměňová,

technologii to nijak nepoškodí, ale plíšek bude bránit technologii ve fungování. Ve Vašem případě bude nejlepší, jak říkáte, si nalepit plíšek na ochranný kryt (buďto z venku či zevnitř, jelikož to máte pouze do auta) a do auta si ho nasazovat :)

Děkujeme za dotaz
PodržMiHo.cz

Zuzana Vrbatová

Dobrý den,
zapomněla jsem dopsat větu.Chtěla jsem se zeptat na nosnost držáku .
Děkuji za odpověď

PodržMiHo.cz

Dobrý den,
zkoušeli jsem to i na normálním iPadu :) Po té už je třeba, ale brát v potaz nosnost mřížky :)

Zuzana Vrbatová

Dobrý den,kolik má držák ?? Děkuji

PodržMiHo.cz

Dobrý den, myslíte přesné rozměry? :)

Martin Hons

Dobrý den, mám na telefonu platební nálepku. Nevadil by ji magnet? Děkuji

PodržMiHo.cz

Dobrý den, magnet by ji neměl vadit, ale problém vidím v tom, aby fungoval držák správně, tak musíte na telefon nalepit kovový plíšek, který by mohl nálepce vadit.

Tamara Pátrová

Dobrý den, v nabídce jsou 2 varianty, a to za 119 Kč a za 199 Kč. Jaký je v nich rozdíl? děkuji za odpověď

PodržMiHo.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz, jediný rozdíl je v lokalizaci. Dražší verze je komplet v Česky a ta levnější je Anglicky :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru