Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Ilustrovaná encyklopedie Všichni panovníci českých zemí

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Edita Sedláková

Dobrý den,
nerozumím větě již v zakoupeném voucheru „Předpokládané doručení: 27. 12. 2017
Doručuje obchod Extra Publishing.Moje objednávka byla přijata 13.12 " "Garance doručení do Vánoc při přijetí platby nejpozději do 13.12.2017.“

Splnila jsem podmínku přijetí objednávky do termínu 13.12 při kterém byla garance doručení do Vánoc což máte všude napsaná dokonce i ve voucheru a přesto je předpokládané doručení 27.12.To mě celkem zklamalo..Děkuji za vysvětlení Sedláková

Extra Publishing

Dobrý den, paní Sedláková, děkujeme za přízeň. Ano, my garantujeme, že když objednáte zboží do 13. 12., tak my jej budeme odesílat tak, aby se zvládlo do Vánoc doručit. Termín 27. 12. je tam z důvodu nastavení lhůty doručení u Slevomatu. Děkujeme.

Monika Kubíčková

Dobrý den, nabízíte možnost dvou encyklopedií – jsou obě stejné? Nebo se jedná o nějaké volné pokračování?

Extra Publishing

Dobrý den, děkujeme za důvěru. Ve zvýhodněném balíčku dvou encyklopedií jsou dvě stejné knihy. Děkujeme.

Jana Loučková

Dobrý den, je mi líto, že musím na tuto akci negativně reagovat. V září jste tu prezentovali jako super akci, kdy jsem knihu zakoupila za 174,–!!! Kč (a to jsem ještě musela zakoupit 2 napůl s kamarádkou). Nyní ji máte opět v akci za 139,–, přestože v Živé historii, kterou pravidelně odebírám, píšete, že ji bude možné zakoupit za 99,90 na stáncích PNS. Přijde mi to jako velmi nefér jednání, které bych od vás nečekala – několik let již odebírám vaše tituly a jsem s nimi vždy spokojena. Kniha je jinak opravdu pěkná a synovi se určitě bude líbit. Hezký den

Extra Publishing

Dobrý den, paní Loučková. Děkujeme za Vaši důvěru. Bohužel v tomto případě došlo k nedorozumění. V září jste knihu koupila za 174 Kč (při koupi dvou) a nehradila jste poštovné. Nyní je v akci na slevovém portálu Slevomat za 139 Kč, ale doplácí se zvlášť poštovné 60 Kč. Kniha, kterou můžete koupit na stáncích PNS má nižší cenu 99,90 Kč z toho důvodu, že není knižní vazby (je to časopis) a navíc neobsahuje velký plakát A0, na kterém jsou vyobrazeni všichni panovníci českých zemí. Věříme, že je to nyní již v pořádku. V případě dalších dotazů se na nás obraťte prosím na email akce@epublishing.cz. Děkujeme.

Bronislava Nečasová

Dobry den dne 24.10jsme.si.ob­jednali knihu a neprislo nic ze by nam.ji uz poslali.penize se strhli a po tydni se nic nedeje.dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Bronislavo, kniha se Vám bude v nejbližších dnech doručovat :-) Krásný den

Lenka P.

Omlouvám se, za bezpředmětný dotaz…že je literatura spíše pro děti je hned v první větě :-)
Můj dotaz tedy je, zda je možné knihu vyzvednout osobně v Brně a bez poštovného? Děkuji

Extra Publishing

Dobrý den, děkujeme za důvěru. Osobní odběr bohužel není možný. Děkujeme.

Lenka P.

Dobrý den, jakou formou je to psané? Jedná se spíše o encyklopedii pro děti nebo pro dospělé? Děkuji

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru