Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Voděodolný bluetooth reproduktor do koupelny s přísavkou

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Ivan Novotný

Dobry den,predpokladam ze to v dnesni nebude ,,mono" a vestavne baterie vydrzi kolik nabijecich cyklu? Aby pri dvouleté zaruce a moznem dennim nabijeni snad ani nemozne zivotnost dvou let…jak to resite nadale,?

Pavla Hlavatá

Dobrý den,

dotaz tu již zazněl, ale nebylo na něj odpovězeno, není jiná možnost dopravy? Zásilkovna nebo něco podobného, České poště nelze věřit a už vůbec ne kolem Vánoc, děkuji :)

Student-eShop.cz

Dobrý den, pokud byste měla zájem o nějakou jinou přepravu, kterou nabízíme na našich stránkách: https://www.student-eshop.cz/transport/ kontaktujte nás prosím přímo do emailu info@student-eshop.cz.

Dekuji
Student-eShop.cz

Vojtěch Novák

Proč balíček nejde vyzvednout na zásilkovně?

Student-eShop.cz

Dobrý den, pokud byste měl zájem o nějakou jinou přepravu, kterou nabízíme na našich stránkách: https://www.student-eshop.cz/transport/ kontaktujte nás prosím přímo do emailu info@student-eshop.cz.

Dekuji
Student-eShop.cz

Eliška

Jak dlouhou výdrž má cca baterie? Psali jste zde, že je nevyměnitelná z důvodu voděodolnosti. Děkuji za odpověď

Student-eShop.cz

Dobrý den, výdrže reproduktoru na jedno nabití je cca 6 hodin. Poté stačí reproduktor připojit přes přiložený USB kabel do USB zdířky a baterie se opět dobije.

Petra Nováková

Dobrý den,objednávám si to sama,nebo odesílá přímo obchod po obdržení platby?

Student-eShop.cz

Dobry den, staci objednat na slevomatu a pote uz je vse automatizovano a obchod Student-eShop.cz zasilku odesle.

Prostě Petr

Dobrý den, bude fungovat, tak jak má, reproduktor také s iPhonem 8PLUS s iOS 11.1.2 ? díky za odpověd.

Student-eShop.cz

Dobrý den,

ano spojení s mobilním telefonem je přes bluetooth, takže podpora iPhone 8 Plus nebude problém a vše bude v pořádku fungovat.

Student-eShop.cz

Michal

Dobrý den, jak moc je reproduktor voděodolný? Děkuji za odpověď

Student-eShop.cz

Dobrý den, reproduktor je převážně určen do sprchy a dalších vlkých prostor. Není určen k potápění i z toho důvodu, že pod vodou nebude prakticky nic slyšet. Samozřejmě pokud Vám repráček do vody upadne není to žádný problém.

Eva Ngova

Mam dva dny repro do sprchy chtela jsem ho vypnout nejde sviti porad modre nabity je nevim co s nim prosim poradte mi dekuji

Student-eShop.cz

Dobry den, reproduktor vypnete dlouhym podrzenim tlacitka pro vypnuti/zapnuti.

Eva Ngova

Dobry den zakoupila jsem si u vas repro do sprchy mam ho dva dny chtela jsem si ho dnes zapnout sviti porad modre a nejde ani vypnout muzete mi poradit?

Student-eShop.cz

Dobry den, reproduktor vypnete dlouhym podrzenim tlacitka pro vypnuti/zapnuti.

Ivan Kott

Dobrý den, je možné sehnat novou baterii (Baterie: 3.7 V 400 mAh lithium)?

Student-eShop.cz

Dobry den, beterie je vestavena a nahradni baterie k dispozici nejsou, protoze pri vymene by byla porusena vodotesnost.

lukáš vlk

Dobrý den, jakej má reproduktor výkon?

Student-eShop.cz

Dorbry den Lukasi, vykon je 5W.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru