Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

PVC kryt a ochranné sklo pro LG, Nokia, Samsung, Sony a Xiaomi

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Adéla

Dobrý den, objednala jsem si u Vás kryt a sklíčko na mobil. Bohužel mi přišlo sklíčko úplně rozlámané. Je možná nějaká reklamace?
Děkuji Adéla M.

Kupazbozi

Dobrý den, ano samozřejmě, zašleme Vám nový kus automaticky zdarma, jen prosím zašlete fotografii prasklého sklíčka na náš email: info@kupazbozi.cz a připojte č. objednávky. Děkujeme.

Pavel Ilčík

Hezký den, tento produkt na Xiaomi Redmi 4X je?
 Děkuji

Kupazbozi

Dobrý den, bohužel momentálně v nabídce není, ale určitě ho zařadíme do příštích akcí. Hezký den.

Vendula

Dobrý den, mám xiaomi redmi note 4 global, sklo na tento telefon máte? Děkuji

Kupazbozi

Dobrý den, zasílám přesný rozměr skla Redmi Note 4 (mělo by být stejné): 14,6 × 7,1 cm. Hezký den.

Natálie Černohorská

Dobrý den,

je zásilka dorucovana jako obyčejná rovnou do schránky či jako doporučena na postu?
 Děkuji

Kupazbozi

Dobrý den, 1 kus můžeme zaslat i obyčejně, více kusů standardně doporučeně. Pokud budete mít speciální požadavek na doručení, napište prosím na náš email. Děkujeme.

Monika Valentová

Dobrý den,

chtěla bych si koupit obal se sklem na Xiaomi Redmi 4X. Pasuje na něj typ Redmi 4A nebo Redmi 4Pro?

Děkuji za odpověď.

Kupazbozi

Dobrý den, tento typ bohužel momentálně není, ale pokusíme se ho zařadit do příští akce na Slevomatu.

Lukáš -

Dobrý den, jak to mám udělat, když tento podnik nabízí na Slevomatu 2 akce a z každé akce chci koupit jednu nabídku, ale platit poštovné 2× nechci. Předem děkuji za odpověď.

Kupazbozi

Dobrý den, existuje možnost objednat za 1 poštovné při zakoupení z více akcí jednoho prodejce, systém by Vám měl automaticky nabídnout..pokud by byl prosím problém, zavolejte přímo na zákaznickou podporu Slevomatu. Moc děkujeme. Hezký den.

Petr Bielesz

Dobrý den, mohu vědět rozměry ochranného skla pro xiaomi mi A1? Jedno už mám (odjinud) ale je úzké a sotva kryje viditelnou část displeje a po stranách ještě zbývá kus ke kraji… Děkuji Bielesz

Kupazbozi

Dobrý den, rozměry skla 14,8 × 7 cm. Hezký den.

Jitka Blažková

Dobrý den, měla bych zájem o folii a zadní průhledný
pružný kryt na mobil Xiaom Mi A1. Lze objednat? Děkuji za odpověď.

Kupazbozi

Dobrý den, ano, tento model lze vybrat z naší nabídky na Slevomatu. Hezký den.

Michaela

Dobrý den, objednala jsem omylem dva špatné kryty, lze to vrátit? Již je mám doma. Díky:-)

Kupazbozi

Dobrý den, ano, samozřejmě, stačí zaslat zpět na původní adresu odesílatele. Hezký den.

Eva ŠvestkováDobrý den

Dobrý den, měla bych zájem o tento kryt na Lenovo, bude ještě šance ho objednat?
Děkuji za odpověď.
Hezký den!

Kupazbozi

Dobrý den, ano, určitě, pokud je momentálně Váš model vyprodaný, určitě ho budeme doplňovat:) Hezký den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru