Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Francouzská dobrota k vínu: 450 nebo 850 gramů pršutu v celku

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Marie B

Dobrý den, kde najdu seznam Zásilkoven, kde bych si případnou objednávku mohla vyzvednout.

PRAVÁ KLOBÁSA
Milena

Dobrý den, mohu si zboží po nákupu voucheru vyzvednout na místě až 7.12.?
Mohu požádat i o nakrájení a vakuování? Děkuji. Milena

Pravá Klobása

Dobrý večer, napište mi prosím mail a domluvíme se. Děkuji :-)

Zdeňka Houdková

Zdravím, díky za info. Ještě by mě zajímalo, jaký je časový horizont pro vyzvednutí po zaplacení – platnost voucheru.

Pravá Klobása

Dobrý den, Zdeňko. Platnost voucheru není, prostě objednáte, vyzvednete si zboží či si to necháte zaslat na Vámi určenou adresu a můžete si pochutnávat (nebo obdarovávat). Nabídka bude dostupná zřejmě ještě dlouho, nicméně otálet nedoporučujeme a to nejen z důvodů uspokojení mlsného jazýčka :-) Hezký den a dobrou chuť. Martin P.S. nabídka s vouchery, kde je platnost až pár týdnů, bude pravděpodobně zpuštněna později, ale není ještě stanovena forma

Zdeňka Houdková

Zdravím, trochu mě zarazilo v textu pod obrázkem – 450 nebo 800 gramů pršutu v celku a přitom pro výběr je psáno, že malý cca 350 g. A na stránkách firmy se tedy dá koupit 400g za 316,– Kč. V čem tedy je ta sleva zde výhodná ??? Krásný večer.

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Houdková, děkujeme Vám za upozornění. Měli jsme chybně uvedenou gramáž. Původní znění: 350 nebo 800 g, ale skutečnost je 450 nebo 850 g pršutu. Omlouváme se za chybičku. :-) Hezký den, Tereza.

Daniela

Dobrý den,
koukám se špatně nebo je na stránkách prodejce menší pršut za nižší cenu, než je tady v nabídce?
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Danielo, děkujeme Vám za upozornění. Měli jsme na Slevomatu chybně uvedenou gramáž. Původní znění: 350 nebo 800 g, ale skutečnost je 450 nebo 850 g pršutu. Omlouváme se za chybičku. :-) Hezký den, Tereza.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru