Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Vzhůru dolů: permanentka na 5 nebo 10 jízd na nejdelší moravské bobové dráze

4,7 / 5 Ski areál Hlubočky Olomouc  (mapa) 377 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
David Konečný

Dobrý den. Mohou na dvojbobu jet i dva dospělí? Děkuji.

Ski areál Hlubočky

Dobrý den,

na nadvoubobu nesmí jet dva dopělí. Na dvoubobu mohou je pouze dospělý, nabo osoba nad 15 let s dítětem do výšky 130 cm. Není to náš výmysl, ale tyto podmínky nám dal do provozního řádu výzkumný ústav, který dráhu do provozu schvaloval.

Pavla Andrášiková

Dobrý den,
je výška 130 cm směrodatná a dítě musí jed na bobu samo? Děkuji a přeji pěkný den, Pavla

Ski areál Hlubočky

Dobrý den,

ano výška dítěte je směrodatná. Od 130 cm musí jet dítě samo. Není to náš výmysl, ale tyto podmínky nám dal do provozního řádu výzkumný ústav, který dráhu do provozu schvaloval.

Market

Nikde nevidím platnost voucheru. Do kdy platí?

Ski areál Hlubočky

Dobrý den,

platnost, kdy lze voucher uplatnit je 1. 3. 2018 — 31. 5. 2018

Eva

propadli mi vouchery protoze jste meli pokazde zavreno. I kdyz jsme prijeli o vikendu. A to bylo po tom co jsem zavolala a rekli jste mi ze v rijnu mate otevreno uz jen o vikendech :(

Ski areál Hlubočky

Dobrý den,
dráha je závislá na počasí, pokud prší, tak bohužel jezdit nemůže. Říjen byla v provozu v pátek až neděle a listopad jen víkendy, které poslední 2 nebo 3 byly deštivé. Vouchery jste si mohla nechat převést u Slevomatu na kredit pokud by jste je nestihla uplatnit, alespoň taková byla naše informace, když se smlouva o spolupráci podepisovala. Když někdo volal v listopadu, tak jsme mu ještě nabízeli možnost, že šly ještě vyměnit za naše certifikáty s platností do 31.5.2018. To šlo bohužel jen do toho 30.11., protože po tomto datu nelze vouchery uplatnit ani z naší strany a nebyly by nám Slevomatem proplaceny.

Martina Bezlojová

Dobrý den.
Když koupím 10 jízd, můžou jít dvě děti 8 a 13 let na dvojbob na jeden voucher?

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino, pokud budete chtít jet na dvojbobu, je tam doplatek 150 Kč. Hezký den Jana

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru