Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Outdoorové hodinky Gtup 1040: vodotěsnost 5ATM, alarm, stopky, podsvícení

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Lenka Štouračová

Dobrý den,
na jakou max dobu lze nastavit stopky a lze nastavit i odpočítací stopky nebo jen běžné?

Hodinky-kamene.cz

Dobrý den, stopky jsou pouze běžné a jdou nastavit na 99 hodin. S pozdravem tým Hodinky-kamene.cz

M. Kudrnová

Když teď objednám dojdou ještě do vánoc?

Hodinky-kamene.cz

Dobrý den
Posíláme vše přes firmu GLS, která patří mezi nejlepší, při objednání do 17.12.2017 ga­rantujeme dodání do vánoc.
S pozdravem tým Hodinky-kamene.cz

Jouza od vedle

Dobry den potřebuji hodinky a uz jsem mel mnoho druhů jde o to ten potřebuji neco co prekousne silný vítr vodu bahno apod obvykle se mi vždyť rozpadne řeminek je u těchto nějaká záruka co se tohoto tyče moc díky a preji v čilu vecer

Hodinky-kamene.cz

Dobrý den
Tento řemínek je vyroben z voděodolného plastu PU a je velmi odolný, a zaručuji vám že se určitě nerozpadne, hodinky byli testovány v extrémních podmínkách téměř rok, co se týká bahna, vody, vítru nemějte strach.
S pozdravem tým Hodinky-kamene.cz

Klára Šímová

Dobrý den, muzu se zeptat je k hodinkám i návod?

Hodinky-kamene.cz

Dobrý den. Ano, součástí hodinek je i návod v českém jazyce a pokud by byla potřeba poradíme i přes email nebo telefon. Přeji pěkný den Dostálová

M.Kidzi

Dobrý den, jsou velikostí vhodné i pro děti?

Hodinky-kamene.cz

Dobrý den
Velikost pouzdra je 48mm, řemínek má obvod 175 – 230 mm, podle mého názoru spíše pro dospívací děti.
S pozdravem tým Hodinky-kamene.

Klaudi

Dobrý den dnes jsem objednávala ale nechtene jsem vybrala spatnou barvu a peníze již poslala na účet da se ještě něco udělat pro změnu ?

Hodinky-kamene.cz

Dobrý den, není problém, prosím o jakou barvu máte zájem a Vaše jméno a příjmení, ihned jak uvidím objednávku zaplacenu, potvrdím odeslání barvy hodinek nově vybrané. Přeji pěkný den Dostálová

Michal Frank

Nemám dotaz, jen poznámku…Vodo­těsnost 5 ATM není vhodná pro plavání! Aby se pak někdo nedivil, že hodinky nevydrží.

Hodinky-kamene.cz

Tyto hodinky jsou vhodné i pro plavání, sprchování, avšak nedoporučujeme plavání v solené vodě.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru