Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Opasky značky Loap pro ženy i muže ve třinácti variantách

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Kat

Dobrý den,

Mohu poprosit o premereni délky pásku Salcito? Konkrétně tedy věž presky k nejvzdálenější dirce?

Děkuji Katka

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Kat,

délka pásku k nejvzdálenější dírce s přezkou je 117 cm, bez přezky 111 cm.

Přeji Vám hezký den. Petra

Radka Novotná

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda-li je možné popřípadě upravit délku pásku. Ráda bych pásek koupila synovi, ale má objem pasu do 80 cm. Líbí se mi „Pásek Loap Rocca-černá“ a "Pásek Loap Emicca-šedá. Jde mi o to, že pokud bude synovi větší, jeslti je možně zkrácení.
Děkuji za odpověď

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Radko,

pásek nemá žádné ozdobné zakončení, proto dle mého názoru pásky zkrátit lze.

Přeji Vám hezký den. Petra

Kateřina Marhanová

Dobrý den, dočetla jsem se zde, že každý pásek je jinak měřen, proto prosím o info, jak je to u „Loap Rocca – černá“, 95cm je s přezkou či bez? A jak je to u „Loap Esperia – Fialová“, 100cm je s přezkou či bez? U této varianty předpokládám, že je jiná fotografie, protože fialovou tam nevidím, je to tak (přijde mi spíše šedo/černý)? A poslední dotaz, jsou přezky kovové na obou variantách? Děkuji předem za odpověď.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Kateřino,

délka pásku Esperia i s přezkou je 104 cm, délka pásku Rocca i s přezkou je 114 cm. Pásek Esperia je tmavě fialový, obrázek bohužel trošku zkresluje. Obě varianty mají kovové přezky.

Přeji Vám hezký den. Petra

Pavel

Dobrý den, nabídka pásku je zase příkladem špatného návrhu výběru zboží. Podobně jako třeba u bot musím procházet všechny varianty, abych našel zboží pro svou velikost – ať je to obvod pasu nebo velikost bot. Copak programátor opravdu neumí navrhnout zadání výběru tak, aby zájemce mohl nejdříve zadat rozměry a poté by se zobrazilo jenom to zboží, které potřebuje? Čím je nabídka zboží obsáhlejší, tím více se v ní musí procházet a tím je výběr otravnější. Řekněte programátorovi, ať myslí hlavou.

Slevomat.cz

Krásný den, Pavle. Provedeno! :)) Janča

Ivana Chytilová

Dobrý večer,lze spojit pásek a triko zde ze Slevomatu do 1 zásilky za cenu 1 poštovného?Dě­kuji.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Ivčo,

ano, zboží si vložte do košíku a poté se Vám objednávky v košíku automaticky spojí do jedné zásilky.

Přeji Vám hezký den. Petra

Nikol Holubová

Dobrý den mám obdobný dotaz. Jak je to s velikostí pásku u typu Pásek Loap – Fialová jedná se o celkovou délku nebo o délku bez přezky ?

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Nikol,

jedná se o celkovou délku pásku i s přezkou.

Přeji Vám hezký den. Petra

Jana

Myslela jsem to obecně… ale zaujal mě např. Pásek Loap – modrá, u toho je velikost 95 cm.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Jano,

jedná se o celkovou délku pásku i s přezkou.

Přeji Vám hezký den. Petra

Jana Pechová

Dobrý den, jak je brána velikost pásku? Když je třeba uvedeno 80 cm, je to od přezky k první dírce, k poslední nebo k úplnému konci pásku? Děkuji za odpověď.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Jano,

bohužel u každého typu pásku je to jinak, prosím o sdělení jaký typ pásku myslíte.

Přeji Vám hezký den. Petra

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru