Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Sladká ozdoba vašeho stolu: 5 dortů včetně fitness a slavnostně vánočních

4,1 / 5 Svět dortů Praha - Holešovice  (mapa) 41 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Helena Divisova

Dobry den objednala jsem si u vas dorta vánoční a vubec neodpovida tomu co jsem si objednala vanilkovy krem a byl tam i cokoladovy , bila cokolada nikde a jablko a ozdoby okolo tam vubec nebyli proste to nebyl ten dort ktery jsem si ja zaplatila jsem velice nespokojena tesila jsem se s rodinou na krasny dort vesele vanoce a nakonec jsem dostala jiny a jeste byl cely horejsek nalepeny na krabici !!!!!!!

Svět dortů

Dobrý den, samozřejmě pokud je to tak jak píšete, tak se vám moc omlouváme a nevím, kde se stala chyba, že byl dort porušený, zda naší přepravou anebo vaší přepravou domů, každopádně se omlouváme, ale bohužel tak už to bývá, že jsou kladné i negativní recenze, ale tvrdím, že dort byl vyroben z kvalitních surovin. Děkuji za recenzi Tým svět dortů

Jana Lodová

Dobrý den, vánoční dort dorazil, je výborný, stejně jako loni.Mohu všem jen doporučit. Klidné svátky,zdraví a štěstí do nového roku přeji Vám i všem vašim spokojeným zákazníkům.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, děkujeme za recenzi. Přejeme více takto příjemných zkušeností. Pěkný den :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru