Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Tradiční thajské hýčkání pro jednoho i zamilovaný pár

4,9 / 5 Massage Point Plzeň  (mapa) 387 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Tereza Strejcová

Dobrý den, chci se zeptat kdy dostanu poukaz který mam zaplacený.
Děkuji za odpověď
Na shledanou
Tereza Strejcová

Slevomat.cz

Dobrý den, Terezo, Vámi objednaný voucher je ve Vaší emailové schránce a také možnost najít voucher na našich webových stránkách pod Vašim přihlášením v sekci „Mé nákupy“. S pozdravem, David.

Tereza Strejcovaa

Dobrý den, zakoupila a zaplatila jsem si masaz a doted mi nepřišel poukaz. Chci se zeptat kdy mi prijde poukaz?
Děkuji za odpověď
Na shledanou
Tereza Strejcova

Slevomat.cz

Dobrý den, Terezo, voucher jsem Vám poslala znovu, ale pokud byste ho ani tentokrát v emailové schránce neviděla, zkuste zkontrolovat spamy, občas nám tam spadnou ;) Pro všechny případy své vouchery najdete na Vašem slevomatím profilu :) Hezký den

Jana Ksandová

Dobrý den,chci se zeptat,zda mohu uplatnit slevu na kterou jsem obdržela kód na slevomatu na cokoli,nebo jen na vybrané nabídky.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jani, dostala jste voucher na masáž jako dárek? Zrovna u této nabídky je více variant, konkrétně pět. Takže abych Vám mohl odpověď potřeboval bych znát kód voucheru (můžete zaslat na email: tomas.ryp@slevomat.cz a já se o věc postarám a řádně Vás informuji). Hezký den, Tomáš. :))

Kšandová Jana

Jak mám uplatnit slevový kód v hodnotě 100kč,který jsem obdržela. A jestli ho mohu uplatnit na jakoukoliv objednávku ze slevomatu.

Slevomat.cz

Dobrý večer, Jano, uplatnit kredity můžete při vytváření objednávky a to při výběru způsobu platby (zaškrnete políčko s názvem „Uplatnit pro tuto objednávku xx – počet kreditů“ Hezký den, Tomáš :))

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru