Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Opravy, stěhování i práce na zahradě: Zavolejte si na pomoc hodinového manžela

4,3 / 5 Super soused (2 pobočky) Brno  (mapa) 22 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
eva

Můžu zakoupený voucher využít i na úpravy a přestavby v domácnosti? (Konkrétně malířské práce?) Nebo je to jen na Opravy a zahradní práce? Kolonku Hodinový manžel na Supersousedovi nemůžu nikde najít.

Super soused

Dobrý den Evo, ano můžete. Voucher Hodinový manžel můžete využít na jakékoli služby, kromě úklidu a domácí práce (na tuto službu máme na Slevomat.cz jinou akci).
V případě potřeby Vám rádi poradíme na našem zákaznickém e-mailu: pomoc@supersoused.cz.

S pozdravem,
Žaneta za tým SuperSoused.cz

Marie Brýdová

dobrý den, mohu se zeptat, zda nemá někdo zkušenost, zadávám kod voucheru a nechce mi to na jejich stránkách uplatnit, pořád mi to píše neplatný kod? nemáte někdo již zkušenost, zda to tedy funguje? bohužel firma nefunguje přes víkend a já mám souseda na zítra :-(

Super soused

Dobrý den, Marie,
omlouváme se za pozdní odpověď. Naše zákaznické oddělení Váš problém se zadáním kódu již vyřešilo. Kdybyste měla jakékoli dotazy, obraťte se na pomoc@supersoused.cz

Děkujeme,
S pozdravem, Žaneta za tým SuperSoused.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru