Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Rakytníkový set proti nachlazení – sirup, džem i med

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

PetraF

Dobry den, existuje nejake vekove omezeni z hlediska vhodnosti pro deti? Dekuji za odpoved.

Ježkův statek

Dobrý den, žádná doporučení tohoto typu prosím neočekávejte. Každý rodič má jinou představu o tom, co je vhodné pro jeho děti v konkrétním věku.

Anna Černá

Dobry den, chtela jsem zakoupit 3×, ale neslo mi to zaplatit a nyni mi to zmizelo z kosiku a znovu to do nej dat nejde. Prosim poradte dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Anno. Samozřejmě Vám rád se vším poradím a také pomohu. Veškeré potřebné informace jsem Vám zaslal do e-mailu. Krásný den přeje, Honza. :-)

Jana

Dobrý den, pokud si koupím zboží ze Slevomatu, mohu si k tomu přiobjednat i z internetového obchodu? Jana

Ježkův statek

Dobrý den, můžete. Na našem e-shopu zvolte „osobní odběr“, aby se Vám nenačetlo dopravné a do poznámky napište „zaslat společně se Slevomatem“. Objednávku udělejte raději před tou „slevomatovou“, abychom Vám to určitě poslali společně, Slevomat se snažíme posílat co nejrychleji. Objednávku na našem eshopu prosím uhraďte kartou, aby se nekomplikovala situace s doběrečným. Děkuji. V případě dotazů jsem k dispozici na 603 462 562. David Vortel, Ježkův statek

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru